Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Vývoj a výroba

Firma:

QUIX EVENT, s.r.o.
Černokostelecká 2247, 251 01 Říčany u Prahy

Telefon:608258688

Nabídka platí do: 2018-01-04

Tato nabídka již není aktuální.

Detailní popis nabídky

Vyvíjíme různé druhy aplikací, technologií a dekorací od 3D vizualizací až po finální produkt. Vzhledem k letitým zkušenostem v tomto oboru poskytujeme také konzultace a profesní oponentury k připravovaným projektům, kde řešíme potenciální problémy mobility, instalace v různém prostředí, vliv okolí a další veličiny.

Nové technologie


Vyrábíme technologie na různých typech zadání. Často nám klienti pošlou link z youtube, na jehož základě my danou aplikace vymyslíme a vyrobíme. Řešíme jak mobilní, tak i stálé instalace. Většinou se jedná o různé aplikace na základě senzorů, multitouchů, propojení online a offline světa. Zde některé konkrétní realizace.

Scénografie a dekorace


Scénografie
Každá akce by měla mít svou tvář. A to nejen jako celek, ale v každém detailu. Někdy je potřeba něco zvýraznit, jindy zase zakrýt. Tak proto jsme (také) tady. Z estetického hlediska je scénografie velmi důležitou složkou, jelikož velmi působí na diváka a ovlivňuje jeho celkový dojem. Scénografie se dosti prolíná se světelným designem.

Dekorace
Zabýváme se výrobou a stavbou dekorací na eventech, veletrzích a konferencích. Klientům nabízíme komplexní služby zahrnující návrh designéra, přípravu vizualizace, i samotnou realizaci projektu. Disponujeme vlastní dílnou na výrobu dekorací. Pracujeme s moderními technologiemi a širokým spektrem výrobních materiálů (kov, dřevo, plast, sklo, textil apod.).

Interaktivní aplikace


Human Joystick
Technologie, která umožňuje ovládat pohyb předmětu promítaného na plátně máváním rukou ze strany na stranu.
Human joystick je aplikace určená pro kolektivní zábavu. Princip „lidského ovladače“ spočívá ve skenování pohybu rukou osob v sále. Systém vyhodnotí pohyb většiny a zpracuje jej v data, která synchronizovaně řídí hybnost daného předmětu na plátně zleva doprava a naopak.

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Fotogalerie nabídky

Náhled fotografie 1.jpg u nabídky Vývoj a výroba
Náhled fotografie 2.jpg u nabídky Vývoj a výroba
Náhled fotografie 3.jpg u nabídky Vývoj a výroba
Náhled fotografie 4.jpg u nabídky Vývoj a výroba
Náhled fotografie 5.jpg u nabídky Vývoj a výroba
 
Zpět Vpřed
1

Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.