Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Ohýbačky plechu

Firma:

FORMETAL, s.r.o.
Zahradní 467, 250 64 Měšice u Prahy

Telefon:283922441

Fax:283922441

Nabídka platí do: 2018-06-21

Detailní popis nabídky

Německé hi-tech segmentové ohýbačky plechu a obousměrné ohýbačky plechu VARIOBEND. Ekonomické hydraulické ohýbačky plechu FINTEK. Ohýbačka plechu Fintek je obvykle k vidění v naší předváděcí hale v Měšicích u Prahy.

Obousměrná ohýbačka plechů Variobend
CNC segmentová hydraulická ohýbačka z produkce německé společnosti Variobend umožňuje ohýbání plechů v pozitivním i negativním úhlu bez nutnosti překlápění tabule plechu. I v případě dlouhých plechů proto zvládne obsluhu stroje jedna osoba. Masivní otevření ohýbacího beranu 770 mm umožňuje snadnou manipulaci s již ohnutým plechem.

Segmentové ohýbačky Variobend
Díky unikátnímu ohýbacímu systémy a především díky geometrii přítlačné čelisti s pracovní plochou až 280 stupňů, velkému zdvihu a vysoké pracovní rychlosti nabízí tyto stroje vysokou flexibilitu a jedno z nejrychlejších ohýbání, lemování a řezání na trhu.

Hydraulické ohýbačky plechu FINTEK
Hydraulické ohýbačky FINTEK vynikají mimořádně tuhou litinovou konstrukcí, moderním designem a kvalitou zpracování. Tuhost konstrukce stroje zaručuje kvalitní provedení ohybu po celé pracovní délce. Je určena pro ohýbání plechu jak v klempířských a údržbářských dílnách, tak i pro kusovou i sériovou výrobu v rámci technických parametrů. Ohýbačky jsou nabízeny za velmi zajímavé ceny.

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Fotogalerie nabídky

Náhled fotografie 1.jpg u nabídky Ohýbačky plechu
Náhled fotografie 2.jpg u nabídky Ohýbačky plechu
Náhled fotografie 3.jpg u nabídky Ohýbačky plechu
 
Zpět Vpřed
1

Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.