Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Vinylové podlahy Ostrava

Firma:

KS parket - vinylové podlahy Ostrava
Nábřeží svazu protifašistických bojovníků 452, 72525 Ostrava Poruba

Telefon:604261156

Nabídka platí do: 2018-06-22

Detailní popis nabídky

Vinylové podlahy Ostrava


Vinylové plovoucí podlahy se skládají z nášlapné vrstvy velmi odolného vinylu o síle 2mm. Jádra z HDF desky ve kterém je vyfrézován zámek a spodní podložky z korku. Celková síla podlahy bývá cca 10mm. Tato konstrukce zaručuje vysoký komfort při chůzi, velice dobře tlumí kročejový hluk a je teplá. Vyrábí se v zajímavých moderních dezénech dřevěné podlahy(i s jejími vlákny a suky) a kamenných dlaždic. Výběrem vinylové podlahy získáte kvalitní a vysoce odolnou podlahu za dobrou cenu. Vinylové podlahy mají opravdu dlouhou životnost, výrobci udávaná doba je 30 – 50 let. Vinylové podlahy jsou velmi odolné proti opotřebení, špíně, bodovému zatížení a zároveň jsou nenáročné na údržbu. Vinyl je materiál s mnoha dobrými vlastnostmi – má vysokou odolnost proti oděru a opotřebení, je protiskluzný, tepelně izoluje, tlumí kročejový hluk, je pružný, stálý, antistatický a vhodný pro alergiky. Vinylové podlahy nemusíte rozeznat od přírodních materiálů.

Vinylové podlahy Ostrava


Vinyl dokonale imituje dřevo i dlažbu, nejen vzhledově, ale i reliéfem a strukturou. Vinyl je materiál, který se výborně hodí jako podlahová krytina do prostor s větším provozem. Do bytů, kanceláří, restaurací, hotelů a obchodů, zkrátka pro všechny zátěžové kategorie. Je možné jej pokládat i na podlahové topení.

Vinylové podlahy Ostrava
V současné době je vinyl jediný materiál, kterému jako podlahové krytině celosvětově každoročně roste prodej. Pořízením vinylové podlahy dodáte vaší domácnosti, nebo kanceláři punc moderního vzhledu spojený s tradicí solidnosti a spolehlivosti. Vinylovou podlahu je velmi snadné udržovat a čistit. Podlahu můžete zamést, vysát s nástavcem se štětinkami, nebo vytřít. Jinou péči nepotřebuje.

Pro více informací navštivte náš web Vinylové podlahy Ostrava

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Fotogalerie nabídky

Náhled fotografie 1.jpg u nabídky Vinylové podlahy Ostrava
 
Zpět Vpřed
1

Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.