Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Plovoucí podlahy, linoleum Ostrava

Firma:

KS parket - vinylové podlahy Ostrava
Nábřeží svazu protifašistických bojovníků 452, 72525 Ostrava Poruba

Telefon:604261156

Nabídka platí do: 2018-06-22

Detailní popis nabídky

Plovoucí podlahy, linoleum Ostrava


Linoleum už dávno není nevzhledným pásem umělé hmoty, jako to bylo za starých časů. Vývoj nezanevřel ani u linolea a tak vás funkční vlastnosti, ale především vzhled moderního linolea určitě překvapí.

Plovoucí podlahy, linoleum Ostrava
Plovoucí podlahy z linolea mají nášlapnou vrstvu z linolea i síle 2mm. Jádro z HDF desky ve kterém je vyfrézován zámek a spodní podložku z korku. Celková síla podlahy bývá cca 11mm. Přírodní linoleum se vyrábí z obnovitelných zdrojů a je tedy šetrné k přírodě. Vyrábí se lisováním lněného oleje, dřevité moučky, pryskyřice, vápence a juty. Výsledný měkký materiál se celoplošně lepí na nosnou HDF desku, čímž se ještě zvětšuje odolnost. Linoleum je velmi hygienický materiál. Hubí bakterie, plísně a některé mikroorganismy a proto přispívá k udržení dezinfekčního a hypoalergeního prostředí. Přírodní linoleum je tak ideální podlaha pro alergiky a děti

Plovoucí podlahy, linoleum Ostrava
Plovoucí podlahy s linoleem snoubí nejlepší vlastnosti laminátových a korkových podlah. Jsou velmi odolné a naprosto nenáročné na údržbu jako laminát, ale teplé, měkké a z přírodního materiálu jako korek. Skvělé také tlumí kročejový hluk.

Plovoucí podlahy, linoleum Ostrava
Pokládka podlah z linolea je prováděna buď klasicky plovoucím způsobem, to znamená, že jednotlivé lamely nejsou fixovány k podkladu, ale pouze k sobě zámkovým spojem, nebo je možné podlahu přilepit k podkladu. Tím se dosáhne lepšího utlumení kročejového hluku.

Pro více informací navštivte náš web Plovoucí podlahy, linoleum Ostrava

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Fotogalerie nabídky

Náhled fotografie 1.jpg u nabídky Plovoucí podlahy, linoleum Ostrava
 
Zpět Vpřed
1

Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.