Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Broušení parket, parkety Ostrava

Firma:

KS parket - vinylové podlahy Ostrava
Nábřeží svazu protifašistických bojovníků 452, 72525 Ostrava Poruba

Telefon:604261156

Nabídka platí do: 2018-06-28

Detailní popis nabídky

Broušení parket, parkety Ostrava


Renovace dřevěných podlah se provádí dokonalým hloubkovým broušením brusným papírem nejčastěji o zrnitosti 24. Při tomto broušení se odstraní starý lak, rýhy a jiná drobná poškození. V závislosti na poškození a nerovnosti podlahy se toto broušení provádí i několikrát. Následně se podlaha zbrousí papírem jemnější zrnitosti – 36 nebo 40. Po té je možno spáry u podlah pevně připevněných k podkladu (přilepených) celoplošně vytmelit (jemný brusný prach smíchaný se speciálním pojivem). U spár větších rozměrů se tmelení může provádět vícekrát. Jakmile tmel uschne provádí se finální broušení papírem jemné zrnitosti 80 nebo100. Někdy je zapotřebí podlahu ještě zbrousit talířovou bruskou s jemným papírem nebo mřížkou a odstranit tak případné drobné stopy po pásové brusce. Takto vybroušenou podlahu je možné lakovat, olejovat případně mořit. Při lakování, které se nejčastěji provádí ve třech vrstvách ( 1x základ a 2x vrchní lak) se musí po první nebo druhé vrstvě laku provést tzv. mezibroušení jemným papírem nebo mřížkou. Tím se odstraní drsnost, která vznikla zvednutím vláken dřeva po nanesení první vrstvy laku a podlaha je pěkně hladká.

Broušení parket, parkety Ostrava
V dnešní době se v bytových prostorách nejčastěji používají ekologické laky na vodní bázi a to jednosložkové nebo dvousložkové, ale samozřejmě je možno použít i laky na bázi rozpouštědel, které mohou být opět jednosložkové nebo dvousložkové. Většina laků se vyrábí v matu, polomatu nebo lesku.

Broušení parket, parkety Ostrava
Při povrchové úpravě olejem nebo mořidlem je nutné dbát na dokonalé vybroušení podlahy. Případné drobné stopy po papírech hrubší zrnitosti jsou mnohem více zvýrazněny nežli u laku.

Pro více informací navštivte náš web Broušení parket, parkety Ostrava

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.