Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Opravy a modernizace soustruhů SU 50

Firma:

UNIOS SERVIS s.r.o.
Loučská 503, 751 31 Lipník nad Bečvou

Telefon:580582885

Fax:580582886

Nabídka platí do: 2018-11-22

Detailní popis nabídky

Na základě zkušeností získaných z výrobního závodu TOS Lipník nad Bečvou - výroby a oprav známé řady soustruhů SU 50, SU 50 A, SUK 50 točných délek 1000, 1500, 2000, jsme se začali intenzivně zajímat o opravárenskou činnost v oblasti těchto strojů.

Naším záměrem je navázat na úspěšnou tradici a zajistit Vám možnost dát si tyto stroje kvalitně opravit včetně inovace elektrických rozvaděčů, EU revize, případně osazení vhodnou indikací posuvů.

Nabízíme Vám provedení veškerých oprav těchto i jiných strojů, včetně výjezdu servisu na vaše provozy po celé ČR i na Slovensku se zajištěním potřebných náhradních dílů, dokumentace a jiných úprav, včetně povrchové úpravy strojů dle Vašeho požadavku.

Opravy v rozsahu SO - střední oprava a GO - generální oprava jsme schopni zajišťovat postupně i tzv. výměnným způsobem, kdy se Vám po podpisu Smlouvy o dílo připraví dle dohodnutého termínu požadovaný soustruh a po dokončení opravy se provede výměna za opravený stroj.

K opravám v rozsahu GO dodáváme veškerou potřebnou dokumentaci, od nových elektroschémat pro nový, menší elektrorozvaděč umístěný na zadní části rychlostní skříně, po protokol přesnosti dle výrobce, revizní zprávu a prohlášení o shodě.

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.