Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Větrání, odvětrání panelových domů, odvětrávání skladů, hal

Firma:

TAURIS plus, s.r.o.
Hurbanova 1169, 14200 Praha 4-Krč

Telefon:602296812

Nabídka platí do: 2018-12-04

Detailní popis nabídky

-Na ventilační turbíny poskytujeme záruční a pozáruční servis.
-Při montáži naší odbornou firmou je záruční doba na funkci turbiny až 20 let.

Dodáváme s montáží ventilační turbíny Lomanco, ventilační turbíny VIV a Hybridní ventilátor HV 16/400 pro odvětrání stoupacích šachet panelových domů a bytových domů. Odvětrávají vlhkost, nežádoucí pachy a zabraňují tak plísním. Při montáži naší odbornou firmou je na funkci ventilačních turbin VIV záruční doba až 20 let.

Odvětrání ventilačními turbínami využívá principu proudění venkovního vzduchu – povětří a zdokonaluje již stávající systém přirozeného tahu v šachtě panelového domu. Výhodou tohoto systému je využití přírodních sil k dostatečnému provětrání bytového jádra bez spotřeby elektrické energie.

Pozor, nezaměňovat s odvětráním celé plochy bytu. K tomu nám slouží okna v jednotlivých pokojích. Odvětrání jednotlivých bytů lze regulovat tím, že se doplní stavitelné mřížky v koupelně, popřípadě se může osadit elektrický ventilátor na WC a do koupelny. Digestoř v kuchyni má většinou již vestavěný el.ventilátor. Elektrické ventilátory jsou ovládány z jednotlivých bytů na náklady bytových jednotek. Mají výkon od 150m3/hod až po 250m3/hod. Energetická náročnost se pohybuje na hranici 25W. Mají za úkol okamžité odsání špatného vzduchu propojovacím potrubím do centrálního potrubí, kde odtah ze stoupačky zajistí ventilační turbina.

Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.