Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

Všechny údaje jsou požadovány.

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Software

Firma:

SC&C Partner, spol. s r.o.
V Újezdech 569/7, 621 00 Brno

Telefon:517541100

Nabídka platí do: 2018-12-20

Detailní popis nabídky

GOLDFIRE
Víte, kolik času promarní vývojáři duplikovaným výzkumem a vývojem již známých řešení? Až 30 procent (zdroj: PRH, WIPO, IFA). Neplýtvejte časem, použijte výjimečný software Goldfire určený pro podporu inovačních procesů! Umožní vám přístup k relevantním informacím z vědeckých článků, patentů, specializovaných databází, firemních dokumentů i webových stránek podle zadaných kritérií. Goldfire nachází výsledky pomocí patentované technologie sémantického vyhledávání, které je založené na pochopení významu hledaného významu. Goldfire vám pomůže zejména s efektivitou, standardizací a opakovatelností.

MINITAB 18
Minitab je výkonný software pro statistické zpracování dat. Patří ke světové špičce v oblasti podpory zlepšování kvality a výuky statistiky, je to nejrozšířenější statistický software v automobilovém průmyslu.
Podle Fortune jej používá přes 90 % TOP 500 firem.

MITCALC
Software MITCalc je tabulkový kalkulátor pro strojírenské, průmyslové a technické výpočty. Rychle navrhuje součásti řešením technického problému nebo výpočtem strojírenského uzlu. Spolupracuje se 2D i 3D CAD systémy (například: AutoCAD, AutoCAD LT, IntelliCAD, Autodesk Inventor, SolidEdge, SolidWorks, Pro/Engineer atd.). Dokáže vykreslovat navržené řešení ve 2D nebo vkládání 3D modelů a jejich sestav. Práce s MITCalc je velmi rychlá a jednoduchá, nevyžaduje žádné speciální odborné znalosti. Software nabízí příjemné uživatelské rozhraní s poznámkami experta.

QUALITY COMPANION
Jsme autorizovaný prodejce, poskytovatel podpory a dodavatel školení k software Quality Companion v ČR a na Slovensku.


Další informace o nabídce

K nabídce nejsou přiloženy další informace.


Dokumentace, specifikace
a další poklady pro nabídku

  • Nejsou přiloženy žádné dokumenty a specifikace.