Manažerský rozvoj: Rozšiřte si svou profesní kvalifikaci

Máte-li manažerské ambice nebo již manažerem jste a chcete zvýšit své šance na profesní úspěch, rozšiřte své znalosti a dovednosti pod dohledem zkušených odborníků.

Manažerské vlastnosti a dovednosti

Manažer by měl být autoritativní osobností, která u podřízených budí přirozený respekt. Do určité míry je důležité mít pro tuto činnost předpoklady, ale také jsou třeba specifické dovednosti a vědomosti. Především na to druhé se můžete zaměřit při manažerském studiu.

Jaký by tedy měl být vedoucí pracovník? Pracuje především s lidmi, a proto je důležité, aby s nimi dokázal komunikovat, vhodně je vedl a motivoval k co možná nejlepším výkonům. Mezi základní výbavu každého úspěšného manažera tak patří strategické vedení lidí, schopnost rychlého rozhodování, flexibilita - přizpůsobení se změnám v podniku, plánování či organizační dovednosti. Přesně na tyto aspekty se zaměřuje manažerské vzdělávání.

Doplňte si manažerské vzdělání

Jednou z organizací, která toto studium již řadu let úspěšné poskytuje je Cambridge Business School. Podmínkou pro přijetí je ukončené vysokoškolské vzdělání, případně postačí prokázání dostatečné praxe na manažerské pozici.

Na této škole si vyberete z různých studijních programů (například management a leadership, sales management, finanční management a účetnictví, marketing a Public Relations, personální management atd.).

Studium je efektivní a trvá jeden rok. Zaměstnaný člověk ocení především časovou flexibilitu. Výuka probíhá 4× do roka vždy v sobotu. Na Cambridge Business School přednáší špičkoví odborníci, kteří se zaměřují na to nejdůležitější – svým posluchačům předávají praktické ihned využitelné informace. Díky studiu na této instituci mohou absolventi získat také mezinárodně uznávaný certifikát IES. Pro nejvíce vytížené zájemce o manažerské vzdělávání je připraven program MBA Executive Management Online – který lze kompletně vystudovat z pohodlí domova bez osobní účasti na seminářích.

Rozšiřte si své znalosti o cenné poznatky z oboru a mějte tak náskok před ostatními. Investice do vzdělání se vždy vyplatí.