Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

STS Olbramovice, spol. s r.o.

Logo společnosti STS Olbramovice, spol. s r.o.

Firma:

STS Olbramovice, spol. s r.o.
Veselka 16, Olbramovice, Votice, 259 01

Kraj:Středočeský
Okres:Benešov

Telefon: +420 317812051

Fax: +420 317812678

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
STS Olbramovice, spol. s r.o.

Krmné a nastýlací vozy
Výroba a export zemědělských strojů
- krmné a míchací vozy
- krmné a nastýlací vozy
- krmný a nastýlací vůz
- rozebírač balíků
Manipulační zařízení
- šnekové dopravníky
Výroba jednodušších mechanismů, dopravníků (válečkových, řetězových, atd.) včetně elektro, hydro i pneu pohonů
- hydraulické lopaty na tříbodový závěs traktorů
Biodouzer
Dávkování do bioplynových stanic, elektráren
Biomasy do elektráren
Výroba nerezových a hliníkových konstrukcí a ostatních výrobků
- nerezové i hliníkové konstrukce, např. různé plošiny, střechy, zábradlí, případně i jednodušší mechanismy včetně pohonů, svařování metodou TIG a WIG jak nerezové, tak hliníkové slitiny.
Zpracování plechu: vyhotovení výrobků na vysekávacím CNC stroji EUROPE 258 od japonské firmy AMADA. Po opracování daného rozvinu výrobku nabízíme jeho další opracování ohraněním na CNC hydraulickém ohraňovacím lisu DURMA HAP 40200 CNC.
Výroba ocelových konstrukcí: např. výtahové šachty, montované haly, atd.
Seřizování a opravy vstřikovacích čerpadel pro naftové motory
- vstřikovací čerpadla na motory Zetor, Liaz, Tatra, IFA, atd.
Generální a střední opravy krmných a míchacích vozů
- krmné a míchací vozy zejména naší výroby.
Renovace šneků a výroba šnekových segmentů
- šneky a výroba šnekových segmentů do průměru 1000 mm a maximální síly materiálu segmentu 12 mm.
- úpravy rybníků
Zařízení na zpracování lisovaných balíků biomasy pro energetické účely
Rozdružovače lisovaných balíků stébel
Příjmovací části linek na výrobu pelet a přímé spalování biomasy (na začátku linky při příjmu)

Finanční ukazatele
STS Olbramovice, spol. s r.o.

EBIDTA 2014
5.311.000 CZK
Obrat 2014
128.685.000 CZK
Obrat 2013
127.206.000 CZK

Další informace o firmě
STS Olbramovice, spol. s r.o.

IČ : 46352864

DIČ : CZ46352864

Datová schránka : nrrt39n

Jazyky komunikace : afrikánština

Rok založení : 1992

Počet zaměstnanců : 51-100 zaměstnanců

Reference
STS Olbramovice, spol. s r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
STS Olbramovice, spol. s r.o.

Ředitel, jednatel
Pan Ing. Jan Hlaváček
Výrobní ředitel
Pan Ing. Miloš Mácha
Obchodní ředitel
Pan Ing. Petr Peška
Jednatel
Pan Ing. Josef Šupka

Aktuální nabídky produktů a služeb firmy
STS Olbramovice, spol. s r.o.

Krmné a nastýlací vozy Kamzík

KAMZÍK navazuje na typovou řadu krmných vozů ZP - 005, oproti kterým má řadu technických vylepšení, které vyplynuly z požadavků praxe. Cílem těchto úprav bylo maximální zjednodušení obsluhy a velice nízké nároky na údržbu, s ohledem na provozuschopnost a dlouhou životnost stroje. Přednosti vozu -robustní konstrukce nosného rámu zajišťuje bezporuchový provoz i v nejtěžších podmínkách -řetězy všech pohonů mají samočinné pružinové napínání -článkové řetězy podlahového dopravníku se samočinně napínají -rozdružovací válce s novou geometrií řezacích nožů podstatně zlepší odfrézování hmoty s nižší energetickou náročností -rozdružování kulatých i hranatých balíků -úprava oje pro upínání do spodního nebo horního závěsu traktoru -namísto předního čela lze namontovat adaptér pro dávkování jadrných krmiv -posun podélného dopravníku dopředu a reverz lze přepínat za chodu i klidu stroje

Krmný a nastýlací návěs Kamzík Double

Krmný a nastýlací návěs Kamzík Double je novinka v našem výrobním programu. Jelikož je ale výsledkem spojení dvou již osvědčených variant krmných a nastýlacích návěsů Kamzík, jsou v něm použity pouze praxí osvědčené konstrukční uzly. Jedná se o spojení návěsu Kamzík F, což je varianta s turbínovým foukacím kolem umístěným vpředu a otočené varianty klasického Kamzíka se zadním vykládáním příčným dopravníkem ve sklopné verzi. Rozdružovací válce jsou umístěny jak vpředu za turbínovým kolem, tak vzadu před příčným dopravníkem. Změna vykládání z předního na zadní se změní jednoduchým přesunutím náhonové hřídele na jiný vstupní hřídel na návěsu a změnou směru pohybu podávacího řetězového dopravníku na hydraulickém rozvaděči. Takto zkonstruovaný návěs umožní uživatelům jak nastýlat a krmit pomocí turbínového vykládání až do vzdálenosti 13 - 15m, tak krmit do žlabů, či krmných chodeb do 1 m od návěsu, nastýlání do postýlek pomocí příčného dopravníku, tak i chodby za návěs při sklopeném příčném dopravníku. Pro ovládání hydraulických pohonů byl zvolen rozvaděč s elektrickým ovládáním, které je umístěno v kabině traktoru a na návěs je připojen kabelem přes konektor. Pohony mechanismů a varianty provedení: -mechanický pohon rozdružovacích válců pomocí náhonového hřídele z traktoru -hydraulické pohony podávacího i příčného dopravníku s reverzací a mechanickým nebo elektrickým ovládáním -zadní vykládání bez příčného dopravníku -sklopný příčný dopravník se zadním vykládáním pro zadní vykládání -přední vykládání metacím kolem pro nastýlání do vzdálenosti až cca 15 m -přední vykládání příčným dopravníkem a zadní vykládání bez příčného dopravníku za sebe

Rozebírače balíků Romet a Romet Pas

ROMET pomocí hydraulicky ovládaného sklopného zadního čela natáhne balík na plošinu dopravníku. Unášecí prvky podélného dopravníku dopraví balík na rozdružovací válec, či válce (2) u prodloužených verzí. Tyto válce, zvláště upravené pro dokonalé odfrézování hmoty z balíku, dávkují materiál do metacího ústrojí, které materiál dopraví na určené místo nastavením polohy výfukového komínu jak v horizontální poloze (220°), tak ve vertikální poloze, čímž lze regulovat rozptylovou vzdálenost. Vykládat je možno do pravé i levé strany. Rychlost podélného dopravníku je možno regulovat a lze tak při zvolené rychlosti jízdy docílit pravidelného dávkování. ROMET Pas má místo metacího ústrojí příčný pásový dopravník, kterým dávkuje krmivo či stelivo do vzdálenosti cca 1 m od vozu na pravou nebo levou stranu.

Romet Cut

Romet Cut vychází z již osvědčené řady ROMET s doplněným řezacím ústrojím. Pomocí 5-ti nebo 6-ti nožů na každé z šesti lopatek turbínového kola nadělí zpracovávaný materiál na krátké kousky. Návěs se vyrábí ve dvou variantách, s dvěma sadami protinožů (každá sada má 6 nebo 7 nožů) u varianty ROMET Cut s otočným a sklopným výfukem s rozptylem až 15 metrů nebo se třemi sadami protinožů u varianty ROMET Cut Fix s pevným výfukem vpravo a nastavitelnou vzdáleností zakládání až do 15 m. Protiostří mají nastavitelný náklon i hloubku zasunutí, čímž lze nastavit velikost výstupní frakce. Verze s otočným komínem umožňuje rotační pohyb výfuku v úhlu 220° s možností zakládání na obě strany i za sebe, tak při sklopení výfukového komínu, dávkování těsně vedle vozu. Stroj je vybaven regulovatelným hydraulickým pohonem posuvného dna, novým typem převodovky, která navyšuje otáčky turbínového kola až na 620 ot./min., dále hydraulickým rozvaděčem ovládaným elektrickým ovladačem z kabiny řidiče i přídavným ovladačem na levém boku pro nakládání balíků. Balík se nakládá pomocí hydraulického sklopného čela a podlahového dopravníku, který posunuje balík k rozdružovacímu válci.

Míchací krmné vozy Mišak

Nakládání Pro plnění míchacího vozu lze využít různých strojů a zařízení (nakladače, násypky, nahrnovací rampy, frézové vybírače a vykusovače siláže, ...) MIŠAK - 2N má v zadní části vozu namontován hydraulický nakladač, který je poháněn z hydraulického okruhu traktoru. Elektronická váha Jednotlivé komponenty míchané krmné směsi jsou odvažovány elektronickou tenzometrickou váhou, která je standardní součástí vozu. Impulsy pro váhovou jednotku dodávají čtyři tenzometry, umístěné na rámu podvozku, každý s váživostí 5000 kg. Tím je zajištěna vysoká odolnost váhy i při jízdě v těžkém terénu. Do paměti váhové jednotky lze předvolit 10 receptur s 6 komponenty. Data lze do váhové jednotky zadávat pomocí klávesnice na jednotce nebo dálkovým ovládáním z místa řidiče traktoru. Jednotka je rovněž vybavena čipem pro přenos dat pro další zpracování na PC. Váha má rovněž zvukové a optické signalizační zařízení, které je uvedeno v činnost těsně před ukončením nakládání komponentu (cca 10% hmotnosti). Váhová jednotka je napájena z elektroinstalace traktoru. Dávkování Množství vykládaného materiálu se reguluje velikostí otevření vyprazdňovacího otvoru a rychlostí jízdy. Při nízké rychlosti docílíme vyšší dávky, při vyšší rychlosti je tomu naopak. Vykládku kontrolujeme na displeji elektronických vah, kde je navoleno množství v kg, které chceme vydat. Těsně před ukončením vykládky zvolené dávky (10% hmotnosti) se uvede v činnost zvukové i světelné signalizační zařízení, což upozorňuje, že vykládka požadované dávky je u konce. Míchání Míchání je zajišťováno hrábly a bočním vynášecím šnekem, které pracují současně. Přehazováním materiálu a jeho soustavným oběhem od přední k zadní stěně vany a šnekem nazpět dochází k rychlému a dokonalému promíchání směsi, při velmi nízké spotřebě energie. Jako tažný prostředek postačí traktor s min. výkonem 41 kW. Uzavřená míchací vana dovoluje plně využít deklarovaný objem vozu.

Přepravník slámy Dozan

Přepravník slámy DOZAN je návěs určený na přepravu slámy od stohu či skladu většinou do stájí. Je vybaven hydraulickým nakladačem pro samoobslužné naložení, případně vyložení. Návěs velikost 28 má sice základní objem korby též 19 m3, ale při vyklopení bočních a zadních nástaveb je možné objem navýšit až na 28 m3. Je vybaven silnějším nakladačem, který má s vysunutým ramenem nosnost 475 kg, což umožňuje nakládat i balíky. Má odpruženou tandemovou nápravu a je konstruován na maximální rychlost 40 km/hod. Obě velikosti tohoto návěsu jsou vybaveny zadními dvoukřídlými vraty a řetězovým dopravníkem, který je poháněn zpřevodovaným hydromotorem pro snadné vykládání, případně nastýlání za sebe. Robustní konstrukce vozů vychází z osvědčené koncepce krmných a nastýlacích návěsů Kamzík, funkční spolehlivost je zárukou pro celoroční využití těchto strojů i v nejnáročnějších podmínkách.

Stacionární rozdružovač RBS - 3VA

Vlhkost hmoty v balíku optimálně do 15 - 20 % v případech kdy stébelniny jsou dále zpracovány pro výrobu pelet nebo přímé spalování. Tento údaj není limitující v případech, kdy stroj je používán pro plnění zásobníků bioplynových stanic zelenou hmotou apod. Rozdružování musí předcházet předúprava balíků spočívající v odpáskování balíku, odstranění všech obalových materiálů – provazů, sítí, folií apod., tak aby nepřicházely do styku s řezacím ústrojím stroje. V opačném případě jsou tyto namotávány na frézovací válce a výrazně se snižuje výkon a účinnost řezacího ústrojí stroje. Rovněž může dojít z důvodu tření v místě uložení válců k samovznícení namotaných provazů nebo sítí. Balíky nesmí obsahovat kameny, dřevo, součásti strojů, ocelové dráty, plechy a pod. aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení a poškození frézovacích nožů, případné destrukci rozdružovacího ústrojí. Z těchto důvodů je nutno věnovat přejímce balíků před jejich zapracováním náležitou pozornost. Výkon a doba zpracování balíku jsou závislé na velikosti a váze balíku, vlhkosti, druhu plodiny, délce stébel (lisy s předřezáním nebo bez řezání) a rychlosti posuvu podávacího dopravníku . Hlavním inovačním rozdílem tohoto nového typu oproti staršímu provedení je vlastní pohon každého rozdružovacího válce a více než dvojnásobné otáčky válců, nyní 950 ot./min. Dva spodní válce mají pohony 7,5 kW, horní 3 kW. Z důvodu vysoké rychlosti je každý rozdružovací válec vyvažován na vyvažovacím stroji, aby se eliminovlo nežádoucí kmitání stroje. Rozdružovač se v základním provedení dodává s vlastním podávacím dopravníkem délky 3m, který je možné na přání prodloužit nebo doplnit dalším přídavným dopravníkem. Standardně je dodáván i jeden výstupní pásový dopravník, který dopravuje rozdružený materiál do boku stroje a je předurčen na navázání dopravy do následné technologie, obvykle do drtiče. V čele výpadové komory rozdružovače je umístěn kryt pro provádění čištění a údržby. Součástí základního provedení rozdr

Model KAMZÍK Tandem

Ve spolupráci s Jiřím Bouškou byl vydán velmi podařený model našeho krmného a nastýlacího návěsu Kamzík Tandem. Tento model lze zakoupit na www.agromodels.cz Pomoc pro všechny modeláře, kteří se pokoušejí sestavit model krmného a nastýlacího návěsu KAMZÍK TANDEM najdete kromě návodu uvnitř sešitu s modelem i ve fotogalerii, kde jsou fotografie postupu stavby.

Mapa sídla společnosti
STS Olbramovice, spol. s r.o.

Klasifikace oborů společnosti
STS Olbramovice, spol. s r.o.

Metalurgie, zpracování železa a výrobky ze železa

Stavebnictví

Voda a čištění - Životní prostředí

Doprava

Strojírenství

Skladování, balení

Elektřina, elektronika a nukleární zařízení

Guma a plasty

Obory činností NACE společnosti
STS Olbramovice, spol. s r.o.

 • Výstavba budov
 • Inženýrské stavitelství
 • Výroba surového železa, oceli a feroslitin, plochých výrobků (kromě pásky za studena), tváření výrobků za tepla
 • Výroba ocelových trub, trubek, dutých profilů a souvisejících potrubních tvarovek
 • Výroba konstrukčních kovových výrobků
 • Výroba zemědělských a lesnických strojů
 • Výstavba bytových a nebytových budov
 • Výstavba inženýrských sítí
 • Demolice a příprava staveniště
 • Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
 • Obchod, opravy a údržba motocyklů, jejich dílů a příslušenství
 • Výroba surového železa, oceli a feroslitin, plochých výrobků (kromě pásky za studena), tváření výrobků za tepla
 • Výroba ocelových trub, trubek, dutých profilů a souvisejících potrubních tvarovek
 • Tažení tyčí za studena
 • Válcování ocelových úzkých pásů za studena
 • Tváření ocelových profilů za studena
 • Tažení ocelového drátu za studena
 • Výroba a hutní zpracování hliníku
 • Výroba a hutní zpracování ostatních neželezných kovů
 • Výroba kovových konstrukcí a jejich dílů
 • Výroba motorů a turbín, kromě motorů pro letadla, automobily a motocykly
 • Výroba zdvihacích a manipulačních zařízení
 • Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely j. n.
 • Výroba zemědělských a lesnických strojů
 • Výroba strojů pro těžbu, dobývání a stavebnictví
 • Výstavba bytových a nebytových budov
 • Výstavba mostů a tunelů
 • Výstavba inženýrských sítí pro kapaliny a plyny
 • Výstavba inženýrských sítí pro elektřinu a telekomunikace
 • Výstavba vodních děl
 • Výstavba ostatních staveb j. n.
 • Příprava staveniště
 • Průzkumné vrtné práce
 • Truhlářské práce
 • Ostatní specializované stavební činnosti j. n.
 • Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
 • Obchod, opravy a údržba motocyklů, jejich dílů a příslušenství
 • Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení s palivy, rudami, kovy a průmyslovými chemikáliemi
 • Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení s nábytkem, železářským zbožím a potřebami převážně pro domácnost
 • Velkoobchod se zemědělskými stroji, strojním zařízením a příslušenstvím
 • Velkoobchod s rudami, kovy a hutními výrobky
 • Velkoobchod s železářským zbožím, instalatérskými a topenářskými potřebami
 • Velkoobchod s ostatními meziprodukty
 • Ostatní úklidové činnosti
 • Opravy nábytku a bytového zařízení