Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

PENTA TRADING, spol. s r.o.

Telefon: +420 241480232

Fax: +420 241482413

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Elektroeroze, elektroerozivní stroje (drátové řezačky FANUC, CNC hloubičky EXERON, elektroerozivní vrtačky), Exeron DIGMA HSC centra (vysokorychlostní frézování elektrod a dílů forem), upínací systémy HIRSCHMANN, CAD/CAM (programování drátových řezaček) technologie, dálkový dohled strojů (systém pro přenos dat a dálkové hlídání strojů), tryskací kabiny (vhodné pro čištění obrobků po elektroerozivním obrábění), spotřební materiál (veškerý spotřební materiál pro elektroerozivní stroje) a servis, modernizace (repase) elektroerozivních hloubiček libovolného typu a stavu - kompletní výměnou elektroniky. Normálie Steinel (konstrukční prvky na nástroje, vodicí prvky, střižníky a matrice pro nástroje, přípravky a pro strojírenství), normálie DREI-S-WERK (vyhazovače do forem a razníky), plynové pružiny Tecapres (plynové pružiny, klínové jednotky, jednotky cam, hydraulické lisovací jednotky, pneumatické dopravníky dílů), pružiny BORDIGNON (ISO pružiny, kvalitní nástrojové pružiny pro strojírenství), zahraniční obchod.
Elektroerozivní stroje, drátové řezačky, CNC hloubičky, elektroerozivní vrtačky
Prodej elektroerozivních strojů v České republice a na Slovensku.
Drátové řezačky - prodej drátových řezaček FANUC ROBOTIC 0iE pro vysokorychlostní a nejpřesnější řezání i velmi tenkými dráty a drátová řetačka FANUC ROBOTIC 1iE pro vysokorychlostní a velmi přesné řezy s klasickým mosazným drátem s originální rychlostní regulací „AI-2 – pulzní regulace“ a MF2 finišovacím generátorem.
CNC elektroerozivní hloubičky - prodej elektroerozivních hloubiček EXERON a vlastních hloubiček PENTA. Elektroerozivní CNC hloubička EXERON EDM 310, hloubičky EDM 312, EDM 313, EDM 314, EDM 316, EDM 316 XXL. Hloubičky PENTA 433M, 544M, 640L, 1050L, 3010L-H2-S, 655H, 20106H, 25106H.
HSC obráběcí centra - dodávky HSC obráběcích center pro výrobu nářadí, forem a elektrod. Obráběcí centra pro obrábění kalených a měkkých ocelí, barevných kov, grafitu a plastů. EXERON obráběcí centrum HSC 200 (vysokorychlostní frézka), HSC 300 (centrum pro obrábění elektrod, případně obrábění tvrdých materiálů), HSC 500 (obráběcí centrum pro frézování malých až středně velkých elektrod z mědi a grafitu, obrábění ocelových vložek s tvrdostí do 64 HRC), HSC 600/9 (5ti osé frézovací centrum pro obrábění kalených vložek do forem), HSC 800 (frézovací centrum pro frézování velkých elektrod z mědi nebo grafitu, obrábění ocelových vložek ve 3 nebo 5ti osách).
Elektroerozivní vrtačky - dodávky a prodej elektroerozivních vrtaček. Manuální vrtačky pro vrtání kalených ocelí a slinutých karbidů YT-2030, YT-2030A, YT-2535, manuální elektroerozivní vrtačka YT-3545. CNC elektroerozivní vrtačky s řídicím systémem od firmy BECKHOFF. CNC elektroerozivní vrtačka P-2030, P-2030A, P-2535 (S), P-3545, P-4055.
Příslušenství, spotřební materiál, nástroje, přípravky, normálie
Normálie pro střižné a lisovací nástroje STEINEL NORMALIEN - přípravky a konstrukční prvky pro střižné, tvářecí a lisovací nástroje, vodicí prvky a sloupky, vodicí stojánky z šedé litiny, oceli a hliníku, aktivní části stříhadel, pružiny, strojní součásti, příslušenství a základy nástrojů, nástrojové prvky, závitovače.
Spotřební materiál pro elektroerozivní stroje: řezné dráty pro elektroerozivní řezačky FANUC, CHMER, HITACHI, AGIE, MITSUBISHI, CHARMILES, mosazné dráty, povlakované dráty PENTA cut, HITACHI, Cobracut, papírové filtry, mikrofiltry, papírové filtry pro EDM stroje, trubičky z mosazi, mědi, wolframu, grafitové polotovary pro výrobu elektrod, deionizační pryskyřice pro stabilnější řezný proces drátových řezaček, antikorozní směs a čisticí kapaliny, dielektrikum pro erozivní hloubení.
Upínací systémy - zastoupení výrobce upínacích systémů HIRSCHMANN pro Českou republiku a Slovensko. Upínací systémy pro drátové řezačky, upínací systémy pro elektroerozivní hloubičky.
Programovací systémy pro elektroerozivní stroje.
Prodej použitých elektroerozivních obráběcích strojů
Dodávky použitých elektroerozivních strojů, např. FANUC ROBOCUT, Mitsubishi, EXERON, CNC hloubička AGIE ELOX MONDO,...
Zakázková výroba, servis a modernizace strojů
Zakázkové elektroerozivní obrábění, drátové řezání, hloubení, elektroeroze, výroba grafitových elektrod. Modernizace, obnova a repasování starých elektroerozivních strojů (CNC hloubiček,...). Servis prodávaných strojů.

Finanční ukazatele
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Obrat 2014
261.453.000 CZK

Další informace o firmě
PENTA TRADING, spol. s r.o.

IČ : 43005136

DIČ : CZ43005136

Rok založení : 1991

Počet zaměstnanců : 26-50 zaměstnanců

Reference
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Ředitel, jednatel
Ing. Ing. Pavel Matoška
Ekonomika
Ing. Ing. Martina Vejvodová
Technický ředitel
Pan Jaroslav Kohout

Mapa sídla společnosti
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Obory činností NACE společnosti
PENTA TRADING, spol. s r.o.

 • Výroba brusiv a ostatních nekovových minerálních výrobků j. n.
 • Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
 • Výroba ostatních kovodělných výrobků
 • Výroba ostatních elektrických zařízení
 • Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
 • Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
 • Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků j. n.
 • Tváření ocelových profilů za studena
 • Tažení ocelového drátu za studena
 • Výroba a hutní zpracování drahých kovů
 • Výroba a hutní zpracování hliníku
 • Výroba a hutní zpracování olova, zinku a cínu
 • Výroba a hutní zpracování mědi
 • Výroba a hutní zpracování ostatních neželezných kovů
 • Výroba drátěných výrobků, řetězů a pružin
 • Výroba ostatních kovodělných výrobků j. n.
 • Výroba ostatních elektrických zařízení
 • Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely j. n.
 • Výroba kovoobráběcích strojů
 • Velkoobchod s obráběcími stroji
 • Ostatní vzdělávání j. n.
 • Opravy nábytku a bytového zařízení
 • Výroba kovoobráběcích strojů
 • Velkoobchod s obráběcími stroji