Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

PENTA TRADING, spol. s r.o.

Logo společnosti PENTA TRADING, spol. s r.o.

Firma:

PENTA TRADING, spol. s r.o.
Černokostelecká 2246 (areál GREEN SQUARE), Říčany u Prahy, 251 01

Kraj:Středočeský
Okres:Praha-východ

Telefon: +420 241480232

Fax: +420 241482413

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Elektroeroze, elektroerozivní stroje (drátové řezačky FANUC, CNC hloubičky EXERON, elektroerozivní vrtačky), Exeron DIGMA HSC centra (vysokorychlostní frézování elektrod a dílů forem), upínací systémy HIRSCHMANN, CAD/CAM (programování drátových řezaček) technologie, dálkový dohled strojů (systém pro přenos dat a dálkové hlídání strojů), tryskací kabiny (vhodné pro čištění obrobků po elektroerozivním obrábění), spotřební materiál (veškerý spotřební materiál pro elektroerozivní stroje) a servis, modernizace (repase) elektroerozivních hloubiček libovolného typu a stavu - kompletní výměnou elektroniky. Normálie Steinel (konstrukční prvky na nástroje, vodicí prvky, střižníky a matrice pro nástroje, přípravky a pro strojírenství), normálie DREI-S-WERK (vyhazovače do forem a razníky), plynové pružiny Tecapres (plynové pružiny, klínové jednotky, jednotky cam, hydraulické lisovací jednotky, pneumatické dopravníky dílů), pružiny BORDIGNON (ISO pružiny, kvalitní nástrojové pružiny pro strojírenství), zahraniční obchod.
Elektroerozivní stroje, drátové řezačky, CNC hloubičky, elektroerozivní vrtačky
Prodej elektroerozivních strojů v České republice a na Slovensku.
Drátové řezačky - prodej drátových řezaček FANUC ROBOTIC 0iE pro vysokorychlostní a nejpřesnější řezání i velmi tenkými dráty a drátová řetačka FANUC ROBOTIC 1iE pro vysokorychlostní a velmi přesné řezy s klasickým mosazným drátem s originální rychlostní regulací „AI-2 – pulzní regulace“ a MF2 finišovacím generátorem.
CNC elektroerozivní hloubičky - prodej elektroerozivních hloubiček EXERON a vlastních hloubiček PENTA. Elektroerozivní CNC hloubička EXERON EDM 310, hloubičky EDM 312, EDM 313, EDM 314, EDM 316, EDM 316 XXL. Hloubičky PENTA 433M, 544M, 640L, 1050L, 3010L-H2-S, 655H, 20106H, 25106H.
HSC obráběcí centra - dodávky HSC obráběcích center pro výrobu nářadí, forem a elektrod. Obráběcí centra pro obrábění kalených a měkkých ocelí, barevných kov, grafitu a plastů. EXERON obráběcí centrum HSC 200 (vysokorychlostní frézka), HSC 300 (centrum pro obrábění elektrod, případně obrábění tvrdých materiálů), HSC 500 (obráběcí centrum pro frézování malých až středně velkých elektrod z mědi a grafitu, obrábění ocelových vložek s tvrdostí do 64 HRC), HSC 600/9 (5ti osé frézovací centrum pro obrábění kalených vložek do forem), HSC 800 (frézovací centrum pro frézování velkých elektrod z mědi nebo grafitu, obrábění ocelových vložek ve 3 nebo 5ti osách).
Elektroerozivní vrtačky - dodávky a prodej elektroerozivních vrtaček. Manuální vrtačky pro vrtání kalených ocelí a slinutých karbidů YT-2030, YT-2030A, YT-2535, manuální elektroerozivní vrtačka YT-3545. CNC elektroerozivní vrtačky s řídicím systémem od firmy BECKHOFF. CNC elektroerozivní vrtačka P-2030, P-2030A, P-2535 (S), P-3545, P-4055.
Příslušenství, spotřební materiál, nástroje, přípravky, normálie
Normálie pro střižné a lisovací nástroje STEINEL NORMALIEN - přípravky a konstrukční prvky pro střižné, tvářecí a lisovací nástroje, vodicí prvky a sloupky, vodicí stojánky z šedé litiny, oceli a hliníku, aktivní části stříhadel, pružiny, strojní součásti, příslušenství a základy nástrojů, nástrojové prvky, závitovače.
Spotřební materiál pro elektroerozivní stroje: řezné dráty pro elektroerozivní řezačky FANUC, CHMER, HITACHI, AGIE, MITSUBISHI, CHARMILES, mosazné dráty, povlakované dráty PENTA cut, HITACHI, Cobracut, papírové filtry, mikrofiltry, papírové filtry pro EDM stroje, trubičky z mosazi, mědi, wolframu, grafitové polotovary pro výrobu elektrod, deionizační pryskyřice pro stabilnější řezný proces drátových řezaček, antikorozní směs a čisticí kapaliny, dielektrikum pro erozivní hloubení.
Upínací systémy - zastoupení výrobce upínacích systémů HIRSCHMANN pro Českou republiku a Slovensko. Upínací systémy pro drátové řezačky, upínací systémy pro elektroerozivní hloubičky.
Programovací systémy pro elektroerozivní stroje.
Prodej použitých elektroerozivních obráběcích strojů
Dodávky použitých elektroerozivních strojů, např. FANUC ROBOCUT, Mitsubishi, EXERON, CNC hloubička AGIE ELOX MONDO,...
Zakázková výroba, servis a modernizace strojů
Zakázkové elektroerozivní obrábění, drátové řezání, hloubení, elektroeroze, výroba grafitových elektrod. Modernizace, obnova a repasování starých elektroerozivních strojů (CNC hloubiček,...). Servis prodávaných strojů.

Finanční ukazatele
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Obrat 2014
261.453.000 CZK

Další informace o firmě
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Reference
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Ředitel, jednatel
Ing. Ing. Pavel Matoška
Ekonomika
Ing. Ing. Martina Vejvodová
Technický ředitel
Pan Jaroslav Kohout

Aktuální nabídky produktů a služeb firmy
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Drátové řezačky

Novým rokem 2013 si vám dovolujeme představit novou řadu elektroerozivních drátových řezaček FANUC ROBOCUT α-CiA o které se dá říci, že je současným vrcholem japonské invence, přesnosti a produktivity především díky inovacím uvnitř stroje. Vnějších kosmetických změn se dočkal i design strojů. Přetrvává Made in Japan a logický a nenásilný přechod se zachováním plné kompatibility s předchozími modely iC, iD a iE.

Elektroerozivní hloubičky

Současná nabídka na elektroerozivním trhu nabízí špičkové hloubičky EXERON, avšak pro firmy, které nevyužijí naplno potenciál strojů EXERON, přicházíme s nabídkou vlastních hloubiček PENTA. Ty se technicky vyrovnají předním strojům v nabídce, pořídit se dají ale za mnohem výhodnější cenu. Hloubičky EXERON Firma exeron je specialistou v elektroerozivním a HSC obrábění. Vyrábí stroje na efektivní výrobu nástrojů, kokil a forem. Jejich hloubičky obsahují nový generátor Exopuls+ speciálně vyvinutý pro minimální opotřebení všech druhů elektrod. Při návrhu konstrukce byl kladen hlavní důraz především na použití nejmodernějších dostupných technologií a kompaktnost celého řešení. Více informací se dozvíte na stránkách jednotlivých strojů. Hloubičky PENTA CNC Dovolujeme si Vám představit novou řadu elektroerozivních hloubiček série PENTA CNC, která navazuje na úspěšné produkty minulých let. Nová řada je navržena v novém designu a technická vylepšení řídicího systému a generátoru nyní dosahují úrovně nejlepších strojů. Připraveny pro vás máme: nové stroje PENTA CNC možnost inovace vašich stávajících strojů Elektroerozivní mini-hloubička ALIC-1 Nejmenší hloubička na trhu vhodná pro výrobu malých forem a nástrojů, pro šperkařskou a bižuterní výrobu. Uplatnění nachází ve vývojových a prototypových dílnách a v opravářských provozech pro odstraňování zalomeného nářadí. Je vhodná i pro výuku v odborných učilištích. Pro svou základní funkci potřebuje upnutí na jiném stroji např. vrtačce, frézce,… Nebo po doplnění vhodným příslušenstvím (křížový stůl) je schopna pracovat samostatně jako “velká dospělá” hloubička. Více informací se dozvíte zde. Vyjiskřovačky eromobil Nejúčinnější řešení zalomených nástrojů při třískovém obrábění na velkých strojích pomocí zařízení eromobil ®.

HSC obráběcí centra

Centra jsou vhodná pro použí při výrobě nářadí, forem a elektrod. Jejich konstrukce je uspůsobená obrábění všech strojírenských materiálů od kalených a měkkých ocelí, barevných kovů, grafitů a umělých hmot. HSC 300 S ohledem na ideální poměr mezi cenou a výkonem jsou centra vhodná zejména pro obrábění elektrod. Při použití vřeten StepTec je možno stroj využít jak pro efektivní výrobu elektrod, tak i pro obrábění tvrdých materiálů s tvrdostí až do 64 HRC.

Mapa sídla společnosti
PENTA TRADING, spol. s r.o.

Obory činností NACE společnosti
PENTA TRADING, spol. s r.o.

 • Výroba brusiv a ostatních nekovových minerálních výrobků j. n.
 • Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
 • Výroba ostatních kovodělných výrobků
 • Výroba ostatních elektrických zařízení
 • Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
 • Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
 • Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků j. n.
 • Tváření ocelových profilů za studena
 • Tažení ocelového drátu za studena
 • Výroba a hutní zpracování drahých kovů
 • Výroba a hutní zpracování hliníku
 • Výroba a hutní zpracování olova, zinku a cínu
 • Výroba a hutní zpracování mědi
 • Výroba a hutní zpracování ostatních neželezných kovů
 • Výroba drátěných výrobků, řetězů a pružin
 • Výroba ostatních kovodělných výrobků j. n.
 • Výroba ostatních elektrických zařízení
 • Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely j. n.
 • Výroba kovoobráběcích strojů
 • Velkoobchod s obráběcími stroji
 • Ostatní vzdělávání j. n.
 • Opravy nábytku a bytového zařízení
 • Výroba kovoobráběcích strojů
 • Velkoobchod s obráběcími stroji