Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Kovové profily, spol. s r.o.

Telefon: +420 267090211

Fax: +420 281932300

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
Kovové profily, spol. s r.o.

Fasádní systémy budov (od projektu až po dodávku)
- trapézové plechy
- vlnité plechy
- tenkostěnné kazety
- sendvičové panely
- fasádní lamely
- fasádní systémy KP-FORM, ALPOLIC, REYNOBOND, ALUCOBOND
- spojovací a těsnící materiál

Finanční ukazatele
Kovové profily, spol. s r.o.

Obrat 2013
374.104.000 CZK

Další informace o firmě
Kovové profily, spol. s r.o.

IČ : 45797064

DIČ : CZ45797064

GPS sídla společnosti: 50.0911131N, 14.6162367E

Datová schránka : nuygrra

Jazyky komunikace : angličtina, čeština, němčina, ruština

Rok založení : 1992

Počet zaměstnanců : 26-50 zaměstnanců

Reference
Kovové profily, spol. s r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
Kovové profily, spol. s r.o.

Obchodní ředitel
Pan Jaroslav Vlasák
Ekonom
Irena Vítková
Jednatel
Pan Ing. Zbyněk Vitošek
Technické oddělení
Ing. Miloš Lebr, CSc.

Aktuální nabídky produktů a služeb firmy
Kovové profily, spol. s r.o.

Materiály pro opláštění budov

Nabízíme: trapézové profily; vlnité plechy; sendvičové panely střešní i stěnové – vyplňované PUR, PIR i IPN; fasádní lamely, fasádní kazety KP FORM+; fasádní prvky z kompozitních materiálů Alpolic, Reynobond, Alucobond; tenkostěnné vaznice a paždíky; WT profily; lemovací, doplňkové a výztužné profily; prosvětlovací profily z plastů; veškeré příslušenství pro montáž. Poradenskou činnost pro investory, architekty, projektanty a stavební firmy při výběru vhodného typu opláštění.

Designové profily

Jsou to trapézové, pilovité a vlnité profily firmy Metalwaren fabrik Neustadt pod označením WellTEC, colTEC i planTEC, které jsou určeny pro náročnou architekturu, průmyslový design, výstavbu moderních interiérů a exteriérů. Tyto vysoce efektní, na zakázku vyráběné, profily mohou být z hliníku, oceli, nerezu i mědi v mnoha provedeních a designech. WellTEC, colTEC i planTEC dokazují, že kovy je možné zpracovat i jinak, lépe a dokonaleji.

ALPOLIC, ALPOLIC/fr a ALPOLIC/A2

Jsou kompozitní desky typu „bond“ od předního světového výrobce Mitsubishi Plastics. Tvoří ji dva krycí plechy spojené jádrem. Rozdělení do tří skupin dle použití a požární náročnosti: ALPOLIC – kompozitní panel především pro interiéry – jádro je termoplastické. ALPOLIC/fr – panel pro exteriérové použití – min. jádro s retardéry hoření. Lze použít i pro DP1 do výšky budov 22,5 m. ALPOLIC/A2 – plně nehořlavé jádro s požární klasifikací A2. Použití bez omezení v projektování.

WT profily – profily s vlnitou stojinou

Profil s vlnitou stojinou byl vyvinut jako ekonomická náhrada svařovaných nebo vysokých válcovaných profilů tvaru I. Proti klasickým profilům je úspora materiálu 20–30 %. Jedná se o svařovaný I profil, jehož stěna je z vlnitého plechu standardní tloušťky 2 mm, 2,5 mm a 3 mm (na objednávku až 6 mm). Výška stojiny je 333, 500, 625, 750, 1000, 1250 a 1500 mm. Pásnice jsou od 120 x 6 do 450 x 30 mm. WT profily jsou vyráběny jako přímopasové nebo s proměnnou výškou (od 250 do 1250 mm).

Kazetový systém ROCKPROFIL

Systém stěnového tepelně izolačního pláště ROCKPROFIL je určen a doporučen jako systém lehkých prefabrikovaných prvků pro vnější obvodové a vnitřní dělicí stěny staveb. Představuje upravenou kazetovou stěnu, kdy se do nosné kazety vkládá izolace o 40 mm větší tloušťky, než je hloubka kazety. Tepelná izolace tak o 40 mm překrývá nosy kazet a tím výrazně snižuje tepelné mosty. U ≤ 0,280 Wm-2K-1 (při K 120 a Airrock ND 155 mm) E 120, EW 60, EI 45 (30)

Systém RIVERCLACK® 55 pro ploché střechy

RIVERCLACK® 55 je celosvětově patentovaný systém firmy ISCOM, konstruovaný zejména pro bezúdržbové pohledové ploché střechy z tenkostěnných profilů, použitelný však i pro pláště budov. Je vodotěsný i bez použití těsnících pásek. Upevnění ke konstrukci střechy bez otvorů pro šrouby. Zachována možnost tepelné dilatace. Vnější profily z hliníku, mědi či nerezové oceli. Do radiusu 20 m lze položit do oblouku bez úpravy, při mechanickém zakružení možnost užití do radiusu 3 m.

Sendvičové panely střešní

Sendvičový panel je velmi žádaný pro montážně jednoduché, rychlé a cenově výhodné provedení jednoplášťové izolované fasády nebo střechy. Sendvičový panel má vnější a vnitřní plech nejčastěji tl. 0,5 mm a izolační jádro z polyuretanu. Jádro má velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti a nízkou hmotnost. Materiál pláště je lakovaná pozink. ocel, ale vyrábějí se i z hliníku, mědi a nerezu. Variantou je panel s plechem ve tvaru střešní tašky či speciální panel se zabudovaným fotovoltaickým panelem.

KI-KP Duotherm

Systém opláštění stěn budov s použitím tenkostěnných nosných kazet s přerušeným tepelným mostem. Izolace: kombinace minerální vlna a skelné vlákno s přesazenou montáží. Bezpaždíkový systém až do vzdálenosti sloupů 8 m. Systém vhodný i pro velké rozpony a vysoké budovy. U=0,276 W/(m².K) pro kazety K120 a izolace minerální vlna 160 mm, nebo kazeta K160, izolace 200 mm: U=0,197 W/(m².K). Rw=46 (-3;-8) dB – kazeta K120/600; tl. plechu 0,75 mm; izolace 160 mm. Požár: DP1.

Trapézové profily

Představují v současné době nejlevnější metodu pro konstrukci zateplených či nezateplených stěn a střech. Jsou vyráběny zpravidla ve výškách vln 4–200 mm. Trapézové plechy a vlnité plechy jsou též nejlevnější metodou pro zateplení budov navíc s mnohaletou bezúdržbovou životností. Použití: jako vnější fasádní plášť, střešní krytina, popřípadě i jako nosný profil. Dále se užívají jako nosné vrstvy skládaných plášťů a pro vaznicové systémy. Designové trapézové profily pro zajímavý vzhled fasád.

COTTA keramický design

Hliníkový systém COTTA je nejefektivnější náhrada keramické odvětrávané fasády při dodržení stejného designu. Velká variabilita volby rozměrů. Čtyři různé šíře se dodávají do výrobny v 6 metrových délkách (stejně jako jeho všechny systémové profily), architekt či investor si může zvolit libovolný spárořez. Hmotnost 6-8 kg/m, mezinárodní garance povrchů Qualicoat.

Fasádní systém KP-FORM+

Fasádní kazety KP-FORM+ svým designem dobře vyhovují současným požadavkům architektů na velkoplošné fasádní kazety pro opláštění reprezentativních budov v přijatelné cenové hladině. Kazety jsou přizpůsobitelné – lze volit rozměry, šířku i výšku. V rámci jedné dodávky lze vyrobit kazety s rozdílnou výškou, aby např. dobře odpovídaly rozdílným výškovým modulům oken atd. K výrobě je možné použít i rozdílné materiály: ocelový pozinkovaný a povlékaný plech, hliníkový plech, titanzinek i měděný plech.

Prosvětlovací panely

Jsou určené pro prosvětlení střešních a stěnových plášťů v kombinaci s běžně užívanými materiály pro uvedená opláštění. Zabezpečí účinné a zároveň ekonomické osvětlení interiérů budov. Jsou vhodné takřka pro všechny trapézové a vlnité profily z našeho sortimentu. Vyrobeno z polyesteru (sklolaminátu), polykarbonátu a tvrzeného PVC. Vše v různých tloušťkách a s různou světelnou propustností. Standardní délky profilů jsou 4 m, 5 m a 6 m.

Fasádní systém typu bond

ACM desky nebo-li „bondy“, sestávají ze dvou hliníkových desek, zpravidla o tloušťce 0,5 mm, mezi nimiž je tenká vrstva z polyetylenu, minerálního materiálu s redukovanou hořlavostí či minerálního materiálu nehořlavého, nebo je mezi deskami jen hliníkový plech vytvarovaný do tvaru „voštiny“. ACM desky jsou ideálním materiálem pro opláštění budov, kde jsou vyžadovány větší formáty, dokonalá rovinatost a přizpůsobitelnost různým typům řešení pláště.

Sendvičové panely stěnové

Jsou prefabrikované pláště budov, které se montují víceméně v jedné operaci na nosnou konstrukci a tvoří tak obvodový plášť. V základním provedení se jedná o dvě vrstvy profilovaného plechu, nejčastěji ocelového pozinkovaného s povrchovou úpravou, které z obou stran uzavírají tepelnou izolaci. U některých typů může být jedna z krycích vrstev nahrazená jiným materiálem např. střešní krytinovou fólií. Dodáváme sendvičové panely střešní i stěnové, vyplněné polyuretanem, PIR či minerálním vláknem.

Vlnité profily

Představují alternativu k trapézovým profilům se změřením na design. Jsou vyráběny zpravidla ve výškách vln 18–55 mm. Tyto jsou nejlevnější metodou pro zateplení budov s mnohaletou bezúdržbovou životností. Vyrábějí se převážně z oceli, která je chráněna pozinkováním a povlékáním duroplasty, v barvách dle výběru. Dodávají též z hliníku v přírodním či lakovaném provedení nebo z mědi. Vlnité plechy se dodávají i v zakružovaném provedení. Dodáváme i designové trapézové, pilovité a vlnité profily.

Obory činností NACE společnosti
Kovové profily, spol. s r.o.

 • Výstavba budov
 • Inženýrské stavitelství
 • Výroba brusiv a ostatních nekovových minerálních výrobků j. n.
 • Výroba surového železa, oceli a feroslitin, plochých výrobků (kromě pásky za studena), tváření výrobků za tepla
 • Výroba a hutní zpracování drahých a neželezných kovů
 • Výroba konstrukčních kovových výrobků
 • Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
 • Výstavba bytových a nebytových budov
 • Výstavba silnic a železnic
 • Výstavba inženýrských sítí
 • Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství
 • Kombinované pomocné činnosti
 • Výroba plastových výrobků pro stavebnictví
 • Výroba surového železa, oceli a feroslitin, plochých výrobků (kromě pásky za studena), tváření výrobků za tepla
 • Válcování ocelových úzkých pásů za studena
 • Výroba a hutní zpracování hliníku
 • Výroba a hutní zpracování mědi
 • Výroba a hutní zpracování ostatních neželezných kovů
 • Výroba kovových konstrukcí a jejich dílů
 • Povrchová úprava a zušlechťování kovů
 • Výstavba bytových a nebytových budov
 • Výstavba silnic a dálnic
 • Výstavba železnic a podzemních drah
 • Výstavba mostů a tunelů
 • Výstavba inženýrských sítí pro kapaliny a plyny
 • Výstavba inženýrských sítí pro elektřinu a telekomunikace
 • Výstavba ostatních staveb j. n.
 • Ostatní stavební instalace
 • Truhlářské práce
 • Pokrývačské práce
 • Ostatní specializované stavební činnosti j. n.
 • Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení s palivy, rudami, kovy a průmyslovými chemikáliemi
 • Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení se dřevem a stavebními materiály
 • Velkoobchod s rudami, kovy a hutními výrobky
 • Velkoobchod se dřevem, stavebními materiály a sanitárním vybavením
 • Velkoobchod s železářským zbožím, instalatérskými a topenářskými potřebami
 • Velkoobchod s ostatními meziprodukty
 • Architektonické činnosti
 • Kombinované pomocné činnosti
 • Poskytování ostatních osobních služeb j. n.