Strojírny Podzimek, s.r.o.

Čenkovská 1060

589 01, Třešť

  • +420 567 234 140
www.strojirny-podzimek.cz
Logo Strojírny Podzimek, s.r.o.Doporučujeme

Předmět činnosti firmy Strojírny Podzimek, s.r.o.

Jsme rodinnou firmou s více než stoletou tradicí a mnoha spokojenými zákazníky. Jdeme dál touto cestou.

Vize: -Práce nás baví -Jsme stabilní -Jsme profesionálové -Jsme špička v oboru

Hlavní obory činnosti firmy jsou: Návrhy technologických linek a provozů pro úpravárentví se specializací na kamenoprůmysl a úpravu štěrkopísku. Linky jsou navrhovány podle specifických přání zákazníků a zařízení jsou dodávána v různých variantách, sestavách a provedeních.

Dodávky konstrukcí a zařízení pro vodohospodářství a vodní dopravu (jezové klapky, vrata plavebních komor, otočné mosty jako součást protipovodňových ochran, čistící stroje česlí na vtocích do turbín, protipovodňové zábrany). Firma vyvinula speciální membránové protipovodňové hrazení s vynikajícími parametry.

Výroba a dodávka speciálních technologických zařízení – linky na výrobu mechanicky zpevněného kameniva (MZK) s možností přimíchávání cementu.

Rekonstrukce lodí a plavidel, remorkérů a výsypných člunů. Přestavby různých zařízení (plovoucí bagry, korečkové elevátory) na nová plovací tělesa včetně jejich vybavení průkazem způsobilosti. Montážní, servisní, záruční a pozáruční práce.

Technická pomoc, návrhy linek, projektování a projekční činnost včetně vypracování dokumentace na úrovni Dokumentace územního řízení (DUR), Dokumentace pro stavební povolení (DSP), Dokumentace provedení stavby (DPS), Dokumentace zadání stavby (DZS) a dílenské dokumentace z oblasti technologických linek, ocelových konstrukcí technologických a stavebních, pásových dopravníků, hal, jezových klapek, uzavíracích vrat plavebních komor, stavidel, uzávěrů, česlí, čistících strojů česlí lodí a plavidel.

Další informace o firmě Strojírny Podzimek, s.r.o.

  • Další telefon : +420 567 214 550
  • IČ : 46978208
  • DIČ : CZ46978208
  • Počet zaměstnanců : 48
  • Datum založení : 1.1.1896
  • Výrobce : ano
  • Dovozce : Ano
  • Vývozce : Ano
  • Poskytovatel služeb : Ano

Aktuální nabídka produktů a služeb firmy Strojírny Podzimek, s.r.o.

Obrázek - Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce

vyrábíme a montujeme atypické ocelové konstrukce pro stavebnictví vyžadující vysokou kvalifikaci pracovníků. Dodáváme ocelové střešní vazníky a krovy, balkony divadel, točitá schodiště. Tyto produkty vyrábíme podle projektové dokumentace předan ...

Klasifikace a obory firmy Strojírny Podzimek, s.r.o.