Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

Logo společnosti VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

Firma:

VELS vážící elektronické systémy s.r.o.
Výzkumná 661, Pardubice, 533 51

Kraj:Pardubický
Okres:Pardubice

Telefon: +420 466415788

Fax: +420 466415318

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

Vývoj, výroba, kompletní dodávky a servis – vážící elektronické systémy, elektronické váhy a vážící systémy různých typů, například plošinové váhy, počítací váhy, pásové váhy, zásobníkové váhy, průtočné váhy a další typy průmyslových vah. Dodáváme komponenty elektronických vah jako jsou snímače sil, vyhodnocovací jednotky elektronických vah, bloky na vážení nádob, dávkovací zařízení pro váhy, šnekové dávkovače, šnekové dopravníky, šnekové dopravníky bezosé, pásové dopravníky a různé dopravníky pro elektronické váhy, balicí zařízení, plničky obřích vaků, plničky bigbagů, vyprazdňování obřích vaků, plničky ventilových a otevřených pytlů, plničky krabic a sáčků, zakázkové manipulační zařízení jako jsou paletizační linky, manipulátory sudů a různá speciální zařízení podle zadání zákazníka, řízení technologických procesů, navažovací technologické celky, automatizace mísicích a odvažovacích linek, MAR - měření a regulace elektronických vážících systémů, vizualizace a sběr dat pro elektronické váhy.

Finanční ukazatele
VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

Obrat 2013
25.000.000 CZK

Další informace o firmě
VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

Reference
VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

Jednatel
Pan Ivo Mudroch
Jednatel
Pan Ing. Václav Zeman
Jednatel
Pan Ing. Pavel Březina

Aktuální nabídky produktů a služeb firmy
VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

Vážící elektronické systémy

Firma VELS vážící elektronické systémy s.r.o. byla založena počátkem roku 1996 pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby navažovacích, dávkovacích, plnicích a balících zařízení v chemickém a potravinářském průmyslu. Cílem firmy je nabídnout zákazníkům komplexní služby v oblasti vážení, dávkování, plnění, balení a manipulace s materiálem od kusových dodávek jednotlivých strojů a zařízení až po dodávky ucelených systémů na „klíč“. Mezi významné aktivity firmy patří rovněž prodej základních prvků potřebných k vážení. Nabízíme produkty firem HOTTINGER BALDWIN MESSTECHNIK (snímače zatížení měřicí převodníky, vážní procesory) a VISHAY TEDEA-HUNTLEIGH (snímače zatížení). Díky dlouholetému vývoji a zkušeností v oblasti vážící a řídící techniky zaručujeme vysokou kvalitu našich produktů a systémů. Naše linky přizpůsobujeme každému klientovi na míru podle jeho požadavků a prostředí.

Plnění a pytlování

PLNĚNÍ A PYTLOVÁNÍ Konstrukce, projekce, kompletní dodávky na klíč. Pokud máte zájem o linku na klíč, kontaktujte nás. LINKA PRO PLNĚNÍ SUŠENÉHO MLÉKA DO PYTLŮ Popis Linka je určena pro balení sušeného mléka do pytlů s otevřeným hrdlem. Je sestavena z vlastní plničky, stojanové svářečky PE vložky pytlů, stojanové šičky a pasového dopravníku. Plnění probíhá dvoufázově. Obsluha upne prázdný pytel na hlavní plnící hrdlo, kde dojde k jeho naplnění na hrubou hmotnost. Po naplnění je provzdušněný materiál zhutněn odsátím vzduchu. Naplněný a zhutněný pytel obsluha přesune pod výpad jemného dovažování, kde dojde k přesnému dovážení na požadovanou hmotnost. Po dovážení obsluha zavaří PE vložku pytle a pytel zašije. Řídící elektronika zobrazuje aktuální hmotnost při hrubém i jemném navažování, provozní stav linky, chybová hlášení, množství naplněných pytlů a celkovou hmotnost naplněného materiálu ve směnovém případně i celkovém provozu. Provedení linky je možné měnit podle konkrétních požadavků zákazníka. Technická data provozní hmotnost dávky v pytli 25 kg netto navažovaný produkt sušené mléko maximální výkon 100 pytlů/hod. (ovlivněno zručností obsluhy) provedení vah váha hrubého navažování - pro vážení ve výrobní technologii váha jemného dovažování - pro obchodní vážení přesnost navážení směrodatná odchylka lepší než ±0,2 % z maximální dávky rozsah pracovních teplot linky +3 °C až +40 °C el. krytí IP 54

Dopravní a manipulační zařízení

V oblasti dopravních a manipulačních zařízení nabízíme v tuto chvíli tyto produkty. Pokud máte zájem o zařízení na míru, kontaktujte nás. Regulační a uzavírací prvky motýlové klapky šoupátkové uzávěry (hradítka) Šnekové dopravníky Šnekové dopravníky bezosé (spirálové) Šnekové dávkovače jednošnekové dvoušnekové Pásové dopravníky Manipulátory pytlů a sudů Stanice pro vyprazdňování obřích vaků Speciální zařízení konstruovaná dle požadavků konkrétní aplikace

Plnící a pytlovací linky

Plnící a pytlovací linky

Linka slouží pro balení sušeného mléka do pytlů s otevřeným hrdlem. Je sestavena z vlastní plničky, stojanové svářečky PE vložky pytlů, stojanové šičky a pasového dopravníku. Plnění probíhá dvoufázově. Obsluha upne prázdný pytel na hlavní plnící hrdlo, kde dojde k jeho naplnění na hrubou hmotnost. Linka pro plnění sušeného mléka do pytlů Po naplnění je provzdušněný materiál zhutněn odsátím vzduchu. Naplněný a zhutněný pytel obsluha přesune pod výpad jemného dovažování, kde dojde k přesnému dovážení na požadovanou hmotnost. Po dovážení obsluha zavaří PE vložku pytle a pytel zašije. Řídící elektronika zobrazuje aktuální hmotnost při hrubém i jemném navažování, provozní stav linky, chybová hlášení, množství naplněných pytlů a celkovou hmotnost naplněného materiálu ve směnovém případně i celkovém provozu. Provedení linky je možné měnit podle konkrétních požadavků zákazníka.

Fotogalerie firmy
VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

Náhled fotografie 1.jpg - VELS vážící elektronické systémy s.r.o.
Náhled fotografie 2.jpg - VELS vážící elektronické systémy s.r.o.
Náhled fotografie 3.jpg - VELS vážící elektronické systémy s.r.o.
 
Zpět Vpřed
1

Mapa sídla společnosti
VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

Obory činností NACE společnosti
VELS vážící elektronické systémy s.r.o.

 • Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
 • Výroba strojů a zařízení j. n.
 • Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití
 • Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
 • Výzkum a vývoj
 • Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
 • Výroba měřicích, zkušebních a navigačních přístrojů; výroba časoměrných přístrojů
 • Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení
 • Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
 • Činnosti v oblasti informačních technologií
 • Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství
 • Reklamní činnosti
 • Ostatní vzdělávání
 • Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
 • Výroba zdvihacích a manipulačních zařízení
 • Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely j. n.
 • Inženýrské činnosti a související technické poradenství
 • Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
 • Instalace průmyslových strojů a zařízení
 • Ostatní technické zkoušky a analýzy
 • Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
 • Ostatní úklidové činnosti
 • Univerzální administrativní činnosti
 • Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu