Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

SPELSBERG spol. s r.o.

Logo společnosti SPELSBERG spol. s r.o.

Firma:

SPELSBERG spol. s r.o.
Naskové 1, Praha 5, 150 00

Kraj:Praha
Okres:Praha 5

Telefon: +420 257313188

Fax: +420 257210136

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
SPELSBERG spol. s r.o.

České zastoupení německého výrobce elektroinstalačního materiálu:
- průmyslové instalační krabice
- průmyslová instalační plastová pouzdra
- řadové svorkovnicové skříně, skříně pro svorkovnice
- zásuvkové a malé rozvaděče
- sestavy spínacích skříní
- průmyslové instalační krabice a plastová pouzdra
- systémy instalačních krabic
- instalační systém do betonu
- krabice pro instalační kanály
- rozbočovací krabice
- příslušenství k solárním panelům, ke slunečním kolektorům
- protipožární krabice, plastové průmyslové krabice do sádrokartonu
- krabice pro fotovoltaické systémy
- krabice pro rozvaděče

Finanční ukazatele
SPELSBERG spol. s r.o.

Obrat 2013
42.261.000 CZK

Další informace o firmě
SPELSBERG spol. s r.o.

IČ : 61679356

DIČ : CZ61679356

Rok založení : 1995

Počet zaměstnanců : 6-25 zaměstnanců

Reference
SPELSBERG spol. s r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
SPELSBERG spol. s r.o.

Kontaktní osoba
Jaroslav Mlynář

Aktuální nabídky produktů a služeb firmy
SPELSBERG spol. s r.o.

Skříně pro řadové svorkovnice

Skříně pro řadové svorkovnice. Společnost SPELSBERG spol. s r.o., Praha 5 dodává elektroinstalační materiál, mj. skříně pro řadové svorkovnice. Mezi dodávané výrobky patří skříně pro řadové svorkovnice RK Kompakt, RKA, RK, AKi-R, ALR a příslušenství. V nabídce je několik typů a velikostí svorkovnic, více na internetových stránkách firmy SPELSBERG spol. s r.o., Praha 5

Spojovací krabice

Spojovací krabice. Společnost SPELSBERG spol. s r.o., Praha 5 dodává elektroinstalační materiál, mj. spojovací krabice. Mezi dodávané výrobky patří tyto typy spojovacích krabic - spojovací krabice IP 20/30 pro zavěšené stropní podhledy, krabice IP 55 FR-AP, IP 65 PC s pružinovými svorkami, spojovací krabice IP 65 PS, IP 65 PC/PS bezšroubové, IP 68 PC technologie licí pryskyřice, IP 67 bezpečné proti vandalismu, IP 56 PP, IP 54 duroplast a příslušenství spojovacích krabic V nabídce jsou různé typy a velikostí spojovacích krabic, více na internetových stránkách firmy SPELSBERG spol. s r.o., Praha 5.

Průmyslová instalační plastová pouzdra

Společnost SPELSBERG spol. s r.o. v Praze zastupuje německého výrobce elektroinstalačního matariálu. Mezi jejich produkty, které nabízí pro Českou Republiku jsou např. průmyslová instalační plastová pouzdra. Průmyslová instalační plastová pouzdra doporučujeme pro veškeré elektroinstalační práce v různých projektech. Díky dlouholeté zkušenosti s výrobou a vývojem navrhneme co nejlepší řešení. Průmyslová instalační plastová pouzdra doporučíme podle požadavků našich zákazníků.

Průmyslové instalační krabice

Společnost SPELSBERG spol. s r.o. v Praze zastupuje německého výrobce elektroinstalačního matariálu. Mezi jejich produkty, které nabízí pro Českou Republiku jsou např. průmyslové instalační krabice. Nabízí několik druhů pro různé využití: Spojovací průmyslové instalační krabice s pružinovými svorkami - DIN VDE 0126-5, max. průřez připojení 6 mm², s kabelovým šroubením, M16, přiloženo, Rozsah těsnění 4 - 7 mm Krabice pro duté stěny různých typů – pro vývod ze stěny Kanálové vestavné průmyslové instalační krabice – se spodním připevněním.

CNC frézování plastových krabic na zakázku

CNC frézování plastových krabic na zakázku Společnost SPELSBERG spol. s r.o. zastupuje německého výrobce elektroinstalačního materiálu. Do jejich nabídky patří od začátku roku 2015 i CNC frézování plastových krabic na zakázku. CNC frézování plastových krabic na zakázku zahrnuje frézování všech našich standartních materiálů, ze kterých se vyrábí průmyslové instlační krabice. (PC, PS, AL). CNC frézování plastových krabic na zakázku je možná již od jednoho kusu přímo podle požadavku našich zákazníků. Upravujeme na CNC strojích víka i libovolné boky průmyslových krabic dle evropských norem a certifikátů.

Úprava průmyslových krabic na CNC stroji

Úprava průmyslových krabic na CNC stroji Společnost SPELSBERG spol. s r.o. zastupuje německého výrobce elektroinstalačního materiálu. Do jejich nabídky patří od začátku roku 2015 i ú prava a vybavení průmyslových krabic na CNC stroji. Úprava průmyslových krabic na CNC stroji zahrnuje obrábění všech našich standartních materiálů (PC, PS, AL). Úprava a vybavení průmyslových krabic na CNC stroji je možná již od jednoho kusu přímo podle požadavku našich zákazníků. Upravujeme na CNC strojich víka i libovolné boky průmyslových krabic dle evropských norem a certifikátů.

CNC děrování instalačních průmyslových krabic

CNC děrování instalačních průmyslových krabic Společnost SPELSBERG spol. s r.o. zastupuje německého výrobce elektroinstalačního materiálu. Do jejich nabídky patří od začátku roku 2015 i CNC děrování instalačních průmyslových krabic. CNC děrování instalačních průmyslových krabic zahrnuje děrování - obrábění všech našich standardních materiálů (PC, PS, AL). CNC děrování instalačních průmyslových krabic je možná již od jednoho kusu přímo podle požadavku našich zákazníků. Upravujeme na CNC strojích víka i libovolné boky průmyslových krabic dle evropských norem a certifikátů.

CNC obrábění plastových průmyslových krabic

CNC obrábění plastových průmyslových krabic Společnost SPELSBERG spol. s r.o. zastupuje německého výrobce elektroinstalačního materiálu. Do jejich nabídky patří od začátku roku 2015 i CNC obrábění plastových průmyslových krabic. CNC obrábění plastových průmyslových krabic zahrnuje děrování, obrábění, frézování všech našich standardních materiálů, ze kterých se vyrábí průmyslové instalační krabice. CNC obrábění plastových průmyslových krabic je možná již od jednoho kusu přímo podle požadavku našich zákazníků.

CNC obrábění hliníkových průmyslových krabic

CNC obrábění hliníkových průmyslových krabic Společnost SPELSBERG spol. s r.o. zastupuje německého výrobce elektroinstalačního materiálu. Do jejich nabídky patří od začátku roku 2015 i CNC obrábění hliníkových průmyslových krabic. CNC obrábění hliníkových průmyslových krabic zahrnuje děrování, obrábění, frézování všech našich standardních materiálů, ze kterých se vyrábí průmyslové instalační krabice. CNC obrábění hliníkových průmyslových krabic je možná již od jednoho kusu přímo podle požadavku našich zákazníků.

Fotogalerie firmy
SPELSBERG spol. s r.o.

Náhled fotografie 0a51dca4b6b39bcf1ad4c5ca4fc5fad5.jpg - SPELSBERG spol. s r.o.
Náhled fotografie Bild_thema_einzeln_Air_Technologie.jpg - SPELSBERG spol. s r.o.
Náhled fotografie Bild_thema_einzeln_VDE.jpg - SPELSBERG spol. s r.o.
Náhled fotografie csm_Vorpraegung_46c0bca2cb.jpg - SPELSBERG spol. s r.o.
 
Zpět Vpřed
1

Mapa sídla společnosti
SPELSBERG spol. s r.o.

Obory činností NACE společnosti
SPELSBERG spol. s r.o.

 • Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
 • Výroba elektrických motorů, generátorů, transformátorů a elektrických rozvodných a kontrolních zařízení
 • Výroba optických a elektrických kabelů, elektrických vodičů a elektroinstalačních zařízení
 • Výroba ostatních elektrických zařízení
 • Výroba parních kotlů, kromě kotlů pro ústřední topení
 • Obrábění
 • Výroba elektronických součástek
 • Výroba elektrických rozvodných a kontrolních zařízení
 • Výroba elektroinstalačních zařízení
 • Výroba ostatních elektrických zařízení
 • Opravy hodin, hodinek a klenotnických výrobků