Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Boris Kolář K+K

Logo společnosti Boris Kolář K+K

Firma:

Boris Kolář K+K
Žíšovská 1628, Praha 9, 190 16

Kraj:Praha
Okres:Praha 9

Telefon: +420 224283513

Fax: +420 257217913

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
Boris Kolář K+K

1) KNOLL Maschinenbau GmbH je celosvětově vedoucí firma v oblasti - doprava, úprava a filtrace třísek a chladicích kapalin od všech procesů obrábění. Produkty a řešení: - dopravníky třísek - filtrace řezných a brusných kapalin - centrální systémy dopravy a úpravy třísek - čerpací technika chladicích kapalin - NT a VT - přečerpávací technika - odsávání suchých třísek - veškeré příslušenství a služby

2) Keller Lufttechnik GmbH + Co. KG je specialista v oblasti odsávání a filtrace průmyslově znečištěného vzduchu v oblastech vzniku nebezpečných zplodin: - termické procesy - suché procesy s vysokou koncentrací s možností vznícení - protivýbušná provedení dle ATEX - lakovny - suché i mokré - opracování kompozitních materiálů typu GFK/GFPR a CFK/CFPR - obráběcí procesy - třísek, olejové / emulzní aerosoly - veškeré příslušenství a další

3) SLM Solutions je jeden ze světových lídrů v oblasti 3D tisk kovů, resp. 3D laserové navařování práškového materiálu metodou SLM (Selective Laser Melting). Předmět činnosti: - vývoj, výroba a dodávky zařízení / systémů SLM (3D tiskárna na kov) - vývoj, výroba a dodávky příslušenství SLM systémů - dodávky materiálů pro rychlou prototypovou výrobu (práškové kovy – materiály SLM, pryskyřice atd.) - dodávky náhradních dílů - servis a upgrade SLM zařízení - JOB-SHOP výroba prototypů, konzultace v oblasti 3D tisku

4) WEIMA Maschinenbau GmbH je výrobce a dodavatel zařízení a systémů pro recyklaci, znovu-zhodnocení kovových materiálů, třísek i chladicích kapalin. Oblasti produktů: - drcení - drtiče kovových třísek / materiálů - briketování – briketovací lisy kovových třísek / materiálů Nabídka použitých zařízení.

5) Heid Antriebstechnik Produktion + Handel GmbH je tradiční výrobce průmyslových spojek a brzd. Do výrobního programu patří: - lamelové spojky - lamelové brzdy - zubové spojky - bezpečnostní brzdy - jednoploškové spojky a brzdy - speciální provedení

6) ARKU Maschinenbau GmbH je výrobce a dodavatel špičkových zařízení pro oblast odvíjení, rovnání, dělení a přípravy plechu (plechového pásu) ze svitku resp. rovnání samostatných plechových dílů. Nabídka použitých zařízení a JOB-SHOP rovnání.

Další informace o firmě
Boris Kolář K+K

IČ : 45709653

DIČ : CZ5407260111

www : www.kolarkk.cz

Telefony : 257222877

Rok založení : 1992

Reference
Boris Kolář K+K

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
Boris Kolář K+K

Obchod
Pan Boris Kolář
Obchod
Pan Petr Kolář

Aktuální nabídky produktů a služeb firmy
Boris Kolář K+K

Třískové hospodářství

KNOLL Maschinenbau GmbH patří mezi vůdčí světové výrobce a dodavatele dopravní a filtrační techniky pro třísky a chladící kapaliny v oblasti zpracování kovů. Již od roku 1970 stojí firma KNOLL v čele oborových inovací a zaznamenala strmý růst ve své oblasti. Za více než 40 let své existence se z rodinné firmy KNOLL stala firma větší kategorie s více než 800 zaměstnanci. Sídlo a veškerá výroba firmy KNOLL má své těžiště v Německu v městečku Bad Saulgau. Kromě České republiky má KNOLL svá zastoupení a dceřiné společnosti takřka po celém světě.

Filtrace a úprava vzduchu

Firma Keller Lufttechnik je celosvětovým specialistou na filtraci a odlučování znečištěného vzduchu a snižování emisí. V oblasti odlučování firma nabízí kompletní spektrum výrobků a služeb od vývoje, výroby až po dodávky odsávacích zařízení a systémů pro všechny průmyslové oblasti. Díky kvalifikovanému týmu více než 250 zaměstnanců a firemnímu know-how je firma Keller schopna vytvářet individuální řešení na nejvyšší možné kvalitativní úrovni a za použití inovativních technologií. Na důkaz toho je firma držitelem nejrůznějších certifikátů, včetně např. DIN ISO 9001 a dalších tak, a byla schopna vyhovět i těm nejnáročnějším požadavků zákazníka. Rodinný podnik Keller má více než 100-letou historii. Firma byla založena již v roce 1903 a od samého počátku se zabývá oblastí vzduchotechniky. V současné době je firma řízena, již od roku 1992, pány Horstem a Frankem Keller tak, aby splňovala nejnovější nároky na vyspělou technologii, společenskou etiku, zodpovědnost a ekologii. V řadě světových a evropských zemí jsou investice do vzduchotechniky z hlediska pracovního prostředí a ekologie stále ještě jakousi „luxusní“ záležitostí. Nejen česká a slovenská legislativa se však snaží vůči tomuto trendu aktivně bojovat přísnějšími vyhláškami a kontrolou jejich dodržování, protože čisté a zdravé vnitřní i vnější prostředí podniku je základem pro každou vyspělou společnost. Pokud musíte nebo prostě chcete zlepšit pracovní prostředí pro sebe a své zaměstnance je firma Keller Lufttechnik tím nejjistějším partnerem pro Vás.

3D tisk kovových dílů - Aditivní výroba SLM

Firma SLM Solutions je jednou z celosvětově vedoucích firem v oblasti 3D tisk kovů a kovových dílů metodou SLM (Selective Laser Melting), všeobecně známou také pod pojmy jako je např. „3D spékání práškových kovů pomocí laseru“ a „3D laserové navařování práškových kovů“. S výše uvedenými pojmy úzce souvisí širší pojem „aditivní výroba“, jejíž součástí metoda SLM je. Firma se zabývá především vývojem, výrobou, dodávkami a servisem SLM zařízení. Jejími registrovanými produkty jsou řady zařízení SLM 125HL, SLM 280HL a SLM 500HL. Firma dále dodává veškeré související příslušenství tak, aby vznikl homogenní a komplexní systém aditivní výroby kovových dílů. Kromě náhradních dílů, příslušenství a služeb pro SLM zařízení nabízí firma také vysoce kvalitní a certifikované práškové kovy, které jsou vhodné pro použití pro 3D tiskárny kovů. V obchodním portfoliu naleznete také produkty z původních oblastí rychlé prototypové výroby (Rapid Prototyping) jako jsou zařízení a materiály pro odlévání ve vakuu a další.

Recycling - drtiče a briketovací lisy

WEIMA Maschinenbau GmbH patří mezi přední světové výrobce zařízení pro oblast drcení a briketování nejrůznějších materiálů. Naše firma zastupuje firmu WEIMA v oblasti drcení a briketování kovových materiálů resp. třísek. Značka WEIMA je se svými několika tisíci aplikacemi po celém světe známá jako tradiční výrobce v oblasti drtičů a briketovacích lisů, a to již 25 let. Tým více než dvou set zaměstnanců ve dvou výrobních závodech je vysoce kvalifikovaný a flexibilní. Firma je tak schopna velice pružně a efektivně reagovat na individuální potřeby svých zákazníků ve všech oblastech svého obchodního portfolia. Výsledkem je pak komplexní řešení zákazníkova zadání a implementace jako samostatné zařízení, nebo jako součást automatizované výrobní linky.

Spojky a brzdy

Firma Heid Antriebstechnik Produktion + Handel GmbH vznikla roku 1988 jako nástupnická společnost známé Maschinenfabrik HEID AG – významného výrobce vysokootáčkových soustruhů, spojek a brzd s více než 80 let dlouhou tradicí. V současné době se firma Heid zaměřuje na výrobu elektromagneticky, hydraulicky a pneumaticky spínatelných lamelových spojek a brzd nejrůznějších velikostí. Společným činitelem je vysoká kvalita a životnost těchto produktů. Kromě sériové výroby lamelových, a bezpečnostních zubových spojek a brzd je dalším těžištěm firmy výroba speciálních provedení spojek a brzd pro většinu známých strojů v nejrůznějších velikostech. Podstatná je rovněž výroba cenově dostupných alternativ k provedení spojek od ZF, Binder a Stromag a to při nejmenším ve stejné kvalitě.

Rovnání plechu

Firma ARKU je světovým lídrem a expertem v oblasti rovnání plechu a plechových dílů. Mezi její další produkty patří na klíč vyráběná zařízení na zpracování plechu ze svitku. Tradice této rodinné firmy sahá několik generací zpět, a to až do roku 1928. V jejím sídle na kraji lázeňského města Baden-Baden pracuje více než 100 zaměstnanců. Společnost v poslední dekádě zaznamenala působivý růst obratu za současného růstu tržního podílu.

Mapa sídla společnosti
Boris Kolář K+K

Klasifikace oborů společnosti
Boris Kolář K+K

Metalurgie, zpracování železa a výrobky ze železa

Voda a čištění - Životní prostředí

Strojírenství

Vytápění, větrání, klimatizace a chladírenství

Papír a lepenka - Tisk a vydavatelství

Nerostné výrobky, sklo a keramika

Guma a plasty

Elektřina, elektronika a nukleární zařízení

Zemědělství, potravinářství a nápoje

Obory činností NACE společnosti
Boris Kolář K+K

 • Výroba ostatních chemických výrobků
 • Výroba elektrických motorů, generátorů, transformátorů a elektrických rozvodných a kontrolních zařízení
 • Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
 • Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
 • Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti
 • Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
 • Výroba ostatních chemických výrobků j. n.
 • Výroba parních kotlů, kromě kotlů pro ústřední topení
 • Výroba elektrických rozvodných a kontrolních zařízení
 • Výroba hydraulických a pneumatických zařízení
 • Výroba ostatních čerpadel a kompresorů
 • Výroba ložisek, ozubených kol, převodů a hnacích prvků
 • Výroba zdvihacích a manipulačních zařízení
 • Výroba kovoobráběcích strojů
 • Výroba ostatních obráběcích strojů
 • Výroba strojů pro metalurgii
 • Výroba ostatních strojů pro speciální účely j. n.
 • Vydávání knih
 • Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
 • Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
 • Překladatelské a tlumočnické činnosti