Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

P/A Bohemia s.r.o.

Logo společnosti P/A Bohemia s.r.o.

Firma:

P/A Bohemia s.r.o.
Zápy 110, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, 250 01

Kraj:Středočeský
Okres:Praha-východ

Telefon: +420 326906122

Fax: +420 326906122

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
P/A Bohemia s.r.o.

Zařízení pro lisování a tváření kovů.
Zařízení pro odvíjení, rovnání a dělení drátu.
Odvíjecí a rovnací zařízení
Válečkové podavače. Válečkové podavače s rovnačkou
Podavače pro lisy - válečkové se servomotorem nebo pneumatické. Podavače pro lisy pro jakoukoliv oblast užití. Variabilní, pro podávání různých materiálů od folie po tlusté plechy, pro plochý materiál, drát i složité profily
Podavače pro lisy jsou variabilní a mohou podávat pásku s různou tloušťkou a šířkou, různými rychlostmi a různou délkou posuvu. Lisovaná páska může být podávána do nástroje z tlačné nebo tažné strany. Jedním podavačem může být podáváno i několik pásek současně.
Stroje na vyrovnávání a dělení pásů, rovnací stroje, podavače pneu a elektronické, odvíjecí zařízení.
Pneumatické vibrační dopravníky
Zařízení na mazání pásky
Nůžky na dělení pásky - mechanické nůžky, pneumatické nůžky, přesné pneumatické nůžky. Nůžky na drát.
Paletové odvíjecí zařízení.
Vertikální odvíjecí zařízení
Odvíjecí a rovnací zařízení - Odvíjáky poháněné i nepoháněné, vertikální i horizontální, jednoduché i dvojité, pro zatížení od 20 kg do 10 000 kg. Rovnačky s pěti až 17 rovnacími válci pro materiál od 0,05 mm po 7,5 mm.
Pneumatické podavače

Finanční ukazatele
P/A Bohemia s.r.o.

Obrat 2014
15.000.000 CZK

Další informace o firmě
P/A Bohemia s.r.o.

IČ : 49678281

DIČ : CZ49678281

Rok založení : 1993

Počet zaměstnanců : 1-5 zaměstnanců

Reference
P/A Bohemia s.r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
P/A Bohemia s.r.o.

Jednatel, obchod
Pan Ing. Jaroslav Šimek
Jednatel
Pan JUDr. Pavel Švácha

Aktuální nabídky produktů a služeb firmy
P/A Bohemia s.r.o.

Odvíjecí zařízení P/A

Nabízíme velký výběr odvíjecích zařízení. Odvíjáky poháněné i nepoháněné, vertikální i horizontální, jednoduché i dvojité, pro zatížení od 20 kg do 10 000 kg. Ať se jedná o materiál tenký nebo tlustý, úzký nebo široký, horizontálně nebo vertikálně, drát, pás nebo svitek, vždy je možné nabídnout odvíjecí zařízení P/A, odpovídající požadavkům zákazníka. Nabízíme individuální poradenství a celosvětový servis pro odvíjecí a rovnací zařízení. - Odvíjáky lehké řady LD - Odvíjáky střední řady MD - Odvíjáky těžké řady HD - Paletové odvíjáky - Odvíjáky cívek - Kombinované odvíjáky s rovnačkou Pro přehled a technické parametry otevřete přiložený katalogna této straně dole.

Rovnačky P/A

Široká paleta rovnaček s 5 až 17 rovnacími válci pro pásový materiál tloušťky od 0,05 mm po 7,5 mm a šířky do 1300 mm. Rovnačky drátu se dvěma navzájem kolmými sekcemi rolen, pro rovnání drátu s průměrem od 0,08 mm po 12,7 mm. -Rovnačky lehké řady LD -Rovnačky Flip Top -Rovnačky střední řady MD -Rovnačky těžké řady HD Pro přehled a technické parametry otevřte přiložený katalog v odstavci "Odvíjecí zařízení", na straně 17-27.

Navíjecí zařízení P/A

P/A navíjáky jsou konstruovány hlavně pro použití v průmyslu elektroniky, pro mavíjení jemných předlisovaných dílů v pásce, bez protažení, deformace nebo jiného poškození. Všechna automatických navíjecích zařízení firmy P/A jsou konstruována pro automatické plnění jednotlivých cívek materiálem a přechod od plné cívky k prázdné. Součinnost operátora je omezena na minimum. Pro přehled a technické parametry otevřete připojený katalog v odstavci "Odvíjecí zařízení", na straně 24-25, další typy najdete též na stránkách www.pa.com.

Mazačky pásky P/A

Používání mazačky pásky zvyšuje životnost nástroje, umožňuje dávkovat množství oleje a tedy velikost olejového filmu a zabraňuje znečišťování pracovního prostoru olejem. Naše mazačky pásky využívají gravitační systém s nádržkou umístěnou výše, než mazací válečky. Olej je přiváděn do vnitřního prostoru každého válečku zvlášť a dá se regulovat ventilem. Mazačka je konstruována tak, aby vyhověla jakémukoliv typu a tloušťce materiálu. Velikostní řada se volí podle šířky zpracovávaného materiálu. Pro přehled a technické parametry otevřete přiložený katalog na straně 15.

Dělící nůžky P/A

Dělící nůžky slouží k příčnému dělení pásového materiálu až do šířky 300 mm, nebo drátu. Dělí se na mechanické, které k vyvození střižné síly využívají sílu lisu a pneumatické, u kterých je střižná síla vyvozena pneumatickým válcem. Pneumatické dělící nůžky mohou ve spojení s podavačem tvořit samostatnou dělící stanici, umožňující přesné, automatické dělení materiálu na zvolené délky. -Mechanické nůžky na odpad -Pneumatické nůžky na odpad -Pneumatické dělící nůžky Pro přehled a technické parametry otevřte přiložený katalog v odstavci "Mazačky pásky" na straně 17 - 19.

Fotogalerie firmy
P/A Bohemia s.r.o.

Náhled fotografie Výstřižek.JPG - P/A Bohemia s.r.o.
Náhled fotografie Výstřižek2.JPG - P/A Bohemia s.r.o.
Náhled fotografie Výstřižek5.JPG - P/A Bohemia s.r.o.
Náhled fotografie Výstřižek77.JPG - P/A Bohemia s.r.o.
 
Zpět Vpřed
1

Mapa sídla společnosti
P/A Bohemia s.r.o.

Obory činností NACE společnosti
P/A Bohemia s.r.o.

  • Výroba hydraulických a pneumatických zařízení
  • Výroba zdvihacích a manipulačních zařízení
  • Výroba kovoobráběcích strojů
  • Výroba strojů pro metalurgii