Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

Logo společnosti HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

Firma:

HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.
Hybešova 1849/44, Šlapanice, 664 51

Kraj:Jihomoravský
Okres:Brno-venkov

Telefon: +420 545213269

Fax: +420 545213269

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

Společnost HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o. se věnuje celkovým dodávkám opláštění budov a hal, zajišťuje potřebné montážní práce, a projekční poradenskou činnost. Dodává lehké střešní krytiny, sendvičové panely (PUR panely, PIR panely, minerální panely, akustické panely, panely v imitaci střešní krytiny), trapézové plechy, vlnité plechy, okapové systémy, rovné plechy (tabulový plech, svitky), nadkrokevní izolace, konstrukční pevnostní profily (ZET profily, C profily, U profily), klempířské prvky, spojovací materiály, včetně veškerých potřebných doplňků. Mnoho materiálů drží stále skladem, a tak ani menší množství požadovaného materiálu není problém, navíc výhodou je okamžitý odběr.

Finanční ukazatele
HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

EBIDTA 2014
2.258.000 CZK
Obrat 2014
92.145.000 CZK
Obrat 2012
55.841.000 CZK

Další informace o firmě
HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

IČ : 28322452

DIČ : CZ28322452

Datová schránka : 8e39j78

Rok založení : 2009

Počet zaměstnanců : 1-5 zaměstnanců

Reference
HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

Jednatel
Pan Ing. Jozef Popovič
Obchod
Pan Luděk Ilčík

Aktuální nabídky produktů a služeb firmy
HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

Sendvičové izolační PUR / PIR panely

Zabýváme se dodávkou sendvičových polyuretanových (PUR) a PIR izolačních panelů. Nabízíme panely na střechy i na stěny v různém provedení a v mnoha barevném provedení. Použítí pro průmyslové haly, sklady, logistická centra, obchodní či kancelářské objekt, potravinářský průmysl, hospodářské objekty, zemědělské objekty, sportovní objekty, sklady, úschovny potravin, chladírny a mrazírny.

Sendvičové minerální panely

Dodáváme panely s jádrem z minerální vlny na střechy i stěny. Používají se k opláštění budov či izolaci objektů. Různá provedení a mnoho barevných provedení. Díky svým vlastnostem, což je především vysoká protipožární odolnost je možné panely používat při stavbě objektů o zpřísněných požadavcích.

Lehké střešní krytiny

Zabýváme se dodávkou lehkých střešních krytin a svým zákazníkům nabízíme možnost si vybrat barevně i tvarově odlišné krytiny. Nabízíme krytiny pozinkované či hliníkové s lakoplastovou úpravou.

Trapézové plechy

Nabízíme velkou škálu různých trapézových plechů. Zákazník si u náš může vybrat výšku vlny, mnoho druhů barev i tloušťku plechu. Trapézové plechy dodáváme v krátkých dodacích termínech a také za přijatelné ceny.

Rovné plechy v tabulích a svitcích

Rovinné plechy nabízíme ve standardních šířkách (1250 mm a 1000 mm) a délkách dle přání zákazníka nebo ve svitcích (plech navinutý do svitku). Materiály: pozink, pozink s lakoplastovou úpravou, hliník.

Nadkrokevní izolace

Jedná se o moderní, spolehlivé a hlavně účinné zateplení šikmých střech, které zajišťuje všechny stavebně fyzikální požadavky na tepelnou ochranu i ochranu proti kondenzaci. Nadkrokevní izolace jsou panely vyrobeny z polyisokvanurátové (PIR( pěny, která je vyplněná mezi dvěma vrstvami papírové vložky opatřené z vnější strany hliníkovým povlakem.

Konstrukční pevnostní profily

Tyto profily tvoří základní konstrukční řešené pro opláštěné ocelové i železobetonové haly nebo jiný druh montovaných staveb nebo nástaveb.

Chladírenské a mrazírenské či průmyslové dveře

Pokud máme tepelně izolovanou halu, či stavbu nebo nástavbu, rozhodně potřebujeme i adekvátní dveře, aby nám veškeré teplo neutíkalo dveřmi ven. Dodáváme dveře, které se vyrábí na míru, přesně takové, jaké zákazník potřebuje. Dveře dodáváme buď z polyuretanových desek nebo se vstřikovaným jádrem z polyuretanové pěny v mnoha variantách.

Mapa sídla společnosti
HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

Obory činností NACE společnosti
HALOVÉ SYSTÉMY s.r.o.

  • Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení s palivy, rudami, kovy a průmyslovými chemikáliemi
  • Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení se dřevem a stavebními materiály
  • Velkoobchod s rudami, kovy a hutními výrobky
  • Velkoobchod se dřevem, stavebními materiály a sanitárním vybavením
  • Velkoobchod s železářským zbožím, instalatérskými a topenářskými potřebami