Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

HK-DŘESTAV s.r.o.

Logo společnosti HK-DŘESTAV s.r.o.

Firma:

HK-DŘESTAV s.r.o.
Doublovičky 11, Sedlčany, 264 01

Kraj:Středočeský
Okres:Příbram

Telefon: +420 318820012

Fax: +420 318841113

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
HK-DŘESTAV s.r.o.

Dřevostavby a montované nízkoenergetické domy

Rodinné nízkoenergetické domy na klíč
Snad každý touží po krásném, moderním a pohodlném bydlení. Právě proto zde existuje řešení v podobě nízkoenergetických dřevostaveb na klíč, které vám tento cíl pomohou splnit.
Mezi tento typ domů patří především montované domy ze dřeva, bungalovy, rodinné domy a dřevěné chaty, které vynikají výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi, mechanicky řízeným větráním, jako i dalšími pozitivními vlastnostmi. V posledních letech neustále rostoucí trend výstavby těchto domů to jen potvrzuje.

Proč bydlet v nízkoenergetickém montovaném domě ze dřeva?
Použití dřevěných materiálů je nejen ekologické, ale odpovídá i současným požadavkům na funkční, moderní a finančně dostupné bydlení. Dávno již neplatí, že dřevo je vhodné pouze pro dočasné stavby, krovy, podlahy či okna a dveře. Životnost nízkoenergetických dřevostaveb je více než srovnatelná s běžnými typy zděných rodinných domů a působivé umí být i po architektonické stránce.

Nízkoenergetické a pasivní domy rovněž úzce souvisí se životním prostředním, jelikož jsou již od počátku navrhovány a stavěny s ohledem na co nejefektivnějším úsporu v oblasti energií. Nízkoenergetické domy je možno například vybavit tepelnými čerpadly a řízeným větráním s rekuperací vzduchu, čímž se znatelně snižují tepelné ztráty větráním, zejména pak v zimním období. Při návrhu těchto domů se zároveň velmi často volí pro vytápění obnovitelné zdroje energie, které jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Dřevostavba je zkrátka pro dnešní dobu jednoznačně správnou volbou.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Toužíte i vy po moderní dřevostavbě? Pak neváhejte a využijte naší široké nabídky nízkoenergetických rodinných domů, bungalovů či chatek za výhodné ceny. Vysněné bydlení si můžete rovněž osobně prohlédnout v některém z našich vzorových domů, kde vás rádi provedeme všemi podrobnostmi i fázemi výstavby montovaných nízkoenergetických dřevostaveb.

Naše historie
Firma HK-Dřestav s.r.o. vznikla jako nástupce firmy tesařství Kubín, jenž byla založena roku 1992 jednatelem, panem Zdeňkem Kubínem a od počátku se věnovala stavbám domů na bázi dřeva. Firma sídlí v Doublovičkách u Sedlčan ve Středních Čechách.
Rok 2009 jsme začali v nové, vlastní výrobní hale, která nám umožnila zvýšení výrobní kapacity a rozšíření technologie výroby. Výrobní kapacita pro rok 2009 byla 40 rodinných domů, v dalším roce se zvýšila kapacita na 60 rodinných domů a chat. Dnes dodáváme koncovým klientům až 100 rodinných domů ročně. Montované nízkoenergetické domy stavíme v České republice, náš výrobní program pak tvoří zejména rodinné domy, bungalovy a chaty, máme za sebou však i úspěšné realizace penzionů a speciálních staveb jako jsou jízdárny či obchodní centra. Našim hlavním a nosným programem vždy ale byly, jsou a budou nízkoenergetické rodinné domy.

Infolinka: 800 606 505
Email: info@drestav.cz

Finanční ukazatele
HK-DŘESTAV s.r.o.

EBIDTA 2014
31.000 CZK
Obrat 2014
108.191.000 CZK
Obrat 2012
91.189.000 CZK

Další informace o firmě
HK-DŘESTAV s.r.o.

IČ : 27367339

DIČ : CZ27367339

Rok založení : 2005

Počet zaměstnanců : 6-25 zaměstnanců

Reference
HK-DŘESTAV s.r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
HK-DŘESTAV s.r.o.

Jednatel
Pan Zdeněk Kubín

Aktuální nabídky produktů a služeb firmy
HK-DŘESTAV s.r.o.

Rodinný dům Medoc

Medoc je region révy, ze které se připravují vyhlášená vína. Náš Medoc také překračuje hranice regionu. Stejně dobrou službu vám promyšleným dispozičním řešením poskytne na severu Evropy i ve slunných Jižních Čechách. Je to dům mnoha tváří, čistých linií a nekonfliktního designu. Tak jako u dobrého vína je na košt třeba klidu a pohody, i Medoc vás vezme za srdce a z uspěchaného světa vás do klidu a kýžené pohody přenese. Rodinný dům Medoc splní všechny vaše požadavky na nízkoenergetické moderní bydlení.

Rodinný dům Merlot

Merlot je stálice na nebi vín a na našem nebi úspěšných návrhů. Merlot byl a je jedním z nejoblíbenějších domů naší produkce. Není se čemu divit. Hodnoty přetrvávají, styly se střídají, ale tradice zůstává. Merlotem se držíme klasické uspořádané koncepce, ale uvnitř je to prostorný moderní dům. Na Merlot si nemusíte nechat zajít chuť. Tato varianta rodinného domu na klíč je cenově příznivá a vyniká velmi nízkou spotřebou energie.

Rodinný dům Veltlín

Veltlín je dům mnoha tváří, mnoha chutí ale jasné koncepce. Mottem této dřevostavby je co nejvíce za co nejméně. A my vám to Veltlínem dokážeme nabídnout. Výjimečně hezký dům za skvělou cenu. Dům, na kterém nechcete nic měnit, je nejlepší takový, jaký je. Čistý, stylový, moderní i klasický. Prostě líbivý a cenově velmi dostupný dům. Veltlín je český pasivní dům. Dům od české firmy pro české zákazníky. Veltlín je náš.

Rodinný dům Ruland

Ruland. Klasika. Tradice v novém hávu. Krásný dům, mimořádně zdařilá dispozice prostor, světla, účelnosti a pohodlí. Tak by se dal dům Ruland charakterizovat. Bude dobrým společníkem pro všechny, kteří pracují z domova, i pro ty, kteří domov vnímají jako své nedotknutelné hájenství. Dům nešetří prostorem. Je určen pro početnější rodinu. Ruland je domovem pro všechny členy domácnosti, všichni najdou svoje soukromí a všichni se mohou sejít u jídelního stolu. Dopřejte si pocit rodinného kruhu a nechte se uchvátit nízkoenergetickou dřevostavbou Ruland.

Rodinný dům Pinot

Pinot. Mírný dům ve velkém stylu. Pinot se nezdá, má duši. Má vše, co si přejete. Má terasy, má balkon, má garáž, když se loučíte s návštěvou, nezmoknete. Nikam není daleko, vše je po ruce. Ergonomie zde sehrála důležitou úlohu. Pinot je vlídným řešením potřeby bydlet, bydlet v novém a bydlet dobře. Pinot se líbí a bude se líbit i za pár let. Je to důstojný kandidát na váš budoucí rodinný dům. Jeho nízkoenergetický provoz nezatíží vaši peněženku a stavba na klíč zajistí bleskovou realizaci.

Rodinný dům Chablis

Žijte ekologicky, žijte v montované dřevostavbě. Tento úžasný přírodní dům v moderním provedení vám poskytne bezpečné útočiště pro vás i vaši rodinu. Mezi pasivními domy vyniká Chablis svým nízkoenergetickým provozem a rychlou realizací. Prohlédněte si tento překrásný dům a nechte se uchvátit jeho báječným elegantním provedením.

Rodinný dům Acolon

Rodinný dům na klíč Acolon je úžasná stavba s výraznými rysy. Velká spousta oken zajistí, že vás v domě bude obklopovat příjemné sluneční teplo a vy si tak budete moci užívat ten báječný pocit z vlastního dokonalého bydlení. Rychlost montáže tohoto nízkoenergetického domu vás překvapí a ještě víc i jeho levný provoz.

Rodinný dům Marlen

Dispozice domu Marlen zajistí komfortní bydlení pro mnohočlennou rodinu a díky nízkoenergetickému provozu nezatíží ani rodinný rozpočet. Mezi dřevěnými domy na klíč je toto podkrovní provedení klasikou, která se neokouká. Pasivní dům Marlen vám bude věrným společníkem po dlouhá léta. Přijeďte se podívat na vzorový dům do Sedlčan.

Fotogalerie firmy
HK-DŘESTAV s.r.o.

Náhled fotografie 1718bd23ed3753b0bcf9ec6a6041ce15.jpg - HK-DŘESTAV s.r.o.
Náhled fotografie 29e839ccbb3ef852e88g489ge49ererg4.jpg - HK-DŘESTAV s.r.o.
Náhled fotografie 586a32a5b41d5c8b11d1ac685b3a7b8d.jpg - HK-DŘESTAV s.r.o.
Náhled fotografie 5c0310c04a7ea0bfec0cb516f34ac93c.jpg - HK-DŘESTAV s.r.o.
Náhled fotografie 70d134690c3f3074c8a940aa5e53ce27.jpg - HK-DŘESTAV s.r.o.
Náhled fotografie 931ef9c176f9aff17c509fbb7a3ab3d1.jpg - HK-DŘESTAV s.r.o.
Náhled fotografie a8bb1e4e5789adb6731baaece79fc852.jpg - HK-DŘESTAV s.r.o.
Náhled fotografie aa45fb4283b4f5bef8047b9e22629ccc.jpg - HK-DŘESTAV s.r.o.
 
Zpět Vpřed
1

Mapa sídla společnosti
HK-DŘESTAV s.r.o.

Obory činností NACE společnosti
HK-DŘESTAV s.r.o.

 • Výstavba budov
 • Výstavba bytových a nebytových budov
 • Výstavba inženýrských sítí
 • Výroba ostatních výrobků stavebního truhlářství a tesařství
 • Výstavba bytových a nebytových budov
 • Výstavba inženýrských sítí pro kapaliny a plyny
 • Výstavba inženýrských sítí pro elektřinu a telekomunikace
 • Výstavba ostatních staveb j. n.
 • Truhlářské práce
 • Ostatní specializované stavební činnosti j. n.
 • Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách
 • Výstavba bytových budov
 • Truhlářské práce
 • Pokrývačské práce