Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Techni Trade, s.r.o.

Logo společnosti Techni Trade, s.r.o.

Firma:

Techni Trade, s.r.o.
Průmyslová, Čelákovice, 250 88

Kraj:Středočeský
Okres:Praha-východ

Telefon: +420 246089786

Fax: +420 281923381

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
Techni Trade, s.r.o.

Přední dodavatel a výrobce vysoce kvalitních strojních nožů, řezných nástrojů, bezpečnostních nožů, nožů MARTOR, obalářských nožů, průmyslových čepelí, průmyslových nůžek Solingen, nástrojů pro odjehlování a odhrotování NOGA a spotřebního materiálu.
Vyrábíme strojní nože – kotoučové nože, příčné nože, perforační nože, špičaté strojní nože, vysekávací tvarové nože pro balicí linky, miskové a segmentové nože. Nabízíme strojní nože do stahovaček a odblaňovaček, nože pro zpracování potravin, nože do baliček, nože pro textilní průmysl, nože do recyklačních linek na pneumatiky, plasty, dřevo a kovy, nože na skelná vlákna, kartonážní nože, nože na fólie, nože do páskovacích strojů, nože do kotoučových řezaček. Kromě standardních strojních nožů pro EREMA, HOOGS, GALA, BKG, MULTIVAC a další vyrábíme strojní nože na zakázku.
Z řezných nástrojů dále nabízíme bezpečnostní nože, odlamovací nože, skalpely a začišťovací nože, nože na fólie a krabice, obalářské nože, nože na krabice a fólie, nože a kleště na kabely, zsouvací nože, nože s pevnou čepelí, rotační řezače, řezací kolečka (kruhové nože), škrabáky NOGA - odjehlovací program, řezače trubek, škrabky, nože OLFA a nože MARTOR.
Sortiment čepelí zahrnuje odlamovací čepele, neodlamovací čepele, skalpely a začišťovací čepele, trapézové čepele, hákové čepele, rotační - kruhové čepele, průmyslové čepele, žiletky, jednobřité - jednostranné čepelky, otočné nože (škrabáky), nože pro stahovačky a odblaňovačky, nože a čepele na izolační materiály, čepele odporových nožů (nože pro tavné řezačky) a nože do kotoučových řezaček. Kromě standardních čepelek nabízíme také čepele s povlakováním ostří (titan, diamant, teflon...).
Dodáváme vysoce kvalitní německé tavné řezačky a prořezávače pneumatik.
Jsme dodavateli profesionálních nůžek Solingen - průmyslové nůžky, krejčovské nůžky, nůžky na technické textilie, nůžky na vyšívání a šití, elektrické nůžky, kancelářské nůžky, hobby nůžky, zahradnické nůžky, kuchyňské nůžky, nůžky na drůbež, kadeřnické nůžky, nůžky pro leváky a manikúrní nůžky. Kromě nůžek Solingen rovněž nabízíme speciální nůžky na plech, kabely a na plastové trubky. Kromě profesionálních krejčovských nůžek nabízíme rovněž další nástroje pro textilní průmysl - rotační řezače na tkaniny a látky, vlnkovače, tkalcovské háčky na nitě a tkaniny, nopovací kleště, pinzety na textil a tkalcovské pinzety.
Pro zpracovatele textilií dovážíme vysoce kvalitní elektrické řezačky německého výrobce HOOGs.
Jsme distributory japonské značky KDS Murates – do České a Slovenské republiky dovážíme profesionální odlamovací nože, čepele a svinovací metry této značky.
K řezným nástrojům nabízíme bohaté příslušenství – řezací podložky, ochranné pomůcky, stojany, náhradní součástky řezných nástrojů a nůžek.

Další informace o firmě
Techni Trade, s.r.o.

IČ : 27633870

DIČ : CZ27633870

Rok založení : 2007

Počet zaměstnanců : 6-25 zaměstnanců

Reference
Techni Trade, s.r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
Techni Trade, s.r.o.

Kontaktní osoba
Ing. Michal Pokorný
Customer Service
Tereza Tichá

Aktuální nabídky produktů a služeb firmy
Techni Trade, s.r.o.

Strojní nože, nože do strojů

Strojní nože, nože do strojů – výrobce Společnost Techni Trade, s.r.o. je přední výrobce v oblasti vysoce kvalitních řezných nástrojů a strojních nožů. Nabízí strojní nože (nože do strojů) vyráběné na zakázku dle požadavků zákazníků. Strojní nože (nože do strojů) vyrábíme a dodáváme do různých oblastí průmyslu jako např. nože do baliček, nože pro zpracování masa a potravin, nože na řezání fólií, skelných vláken, textilií a kůží, nože pro zpracování plastů, kartonážní nože, nože pro papírenský a polygrafický průmysl, nože do recyklačních linek a mnoho dalších. Od roku 2008 jsme držiteli mezinárodního certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2008. Strojní nože (nože do strojů) vyrábíme z uhlíkové nebo nerezové oceli. Nože nebo jejich ostří je možné opatřit různými druhy povlaků (TiN, TICN, teflon...), které zajistí zlepšení specifických vlastností (zvýšenou odolnost proti opotřebení nebo snížení tření) a tím zlepšují kvalitu řezu a pomáhají snížit náklady díky delší životnosti nožů. Strojní nože, nože do strojů podle tvaru: Kotoučové nože se spojitým, ozubeným ostřím Příčné nože s rovným, ozubeným ostřím, příčné perforační nože Špičaté strojní nože Vysekávací tvarové nože Miskové, segmentové nože Strojní nože, nože do strojů podle využití: Strojní nože do stahovaček a odblaňovaček Strojní nože pro zpracování a balení potravin Nože pro textilní průmysl Nože do recyklačních linek Nože na skelná vlákna Kartonážní nože, nože na folie, do páskovacích strojů Strojní nože do kotoučových řezaček

Průmyslové čepele – výrobce

Průmyslové čepele – výrobce Společnost Techni Trade, s.r.o. je přední výrobce v oblasti vysoce kvalitních řezných nástrojů a strojních nožů. Nabízí průmyslové čepele vyráběné na zakázku dle požadavků zákazníků. Průmyslové čepele vyrábíme a dodáváme do různých oblastí průmyslu jako např. nože do baliček, nože pro zpracování masa a potravin, nože na řezání fólií, skelných vláken, textilií a kůží, nože pro zpracování plastů, kartonážní nože, nože pro papírenský a polygrafický průmysl, nože do recyklačních linek a mnoho dalších. Od roku 2008 jsme držiteli mezinárodního certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2008. Průmyslové čepele vyrábíme z uhlíkové nebo nerezové oceli. Nože nebo jejich ostří je možné opatřit různými druhy povlaků (TiN, TICN, teflon...), které zajistí zlepšení specifických vlastností (zvýšenou odolnost proti opotřebení nebo snížení tření) a tím zlepšují kvalitu řezu a pomáhají snížit náklady díky delší životnosti nožů. Průmyslové čepele podle typů: Lichoběžníkové čepele Skalpelové čepele Čepele pro odjehlování Odlamovací nože - čepele Neodlamovací čepele Skalpely a začišťovací čepele Trapézové čepele Hákové čepele Kruhové - rotační čepele Průmyslové nože (čepele) Jednobřité (jednostranné) čepelky

Držáky průmyslových nožů

Držáky průmyslových nožů - dodavatel Společnost Techni Trade, s.r.o. je přední výrobce v oblasti vysoce kvalitních řezných nástrojů a strojních nožů. Nabízí také držáky průmyslových nožů na různé typy řezných nástrojů. Držáky průmyslových nožů dodáváme k různým typům průmyslových nozů jako např. Držáky na bezpečnostní nože Držáky na skalpely a začišťovací nože Držáky na odlamovací nože Držáky na nože na fólie a krabice - obalářské nože Držáky na nože a kleště na kabely Držáky na zasouvací nože Držáky na nože s pevnou čepelí Držáky na rotační řezače - řezací kolečka Držáky na škrabáky NOGA pro odjehlování, držáky na škrabky

Tavné řezačky (odporové nože)

Tavné řezačky (odporové nože) – výrobce Společnost Techni Trade, s.r.o. je přední výrobce v oblasti vysoce kvalitních řezných nástrojů a strojních nožů. Nabízí také v rámci své výroby tavné řezačky (odporové nože). Tavné řezačky (odporové nože) se používají především pro tavné řezání polystyrenu, gumy, textilu a mnoho dalších materiálů. Tavné řezačky (odporové nože) jsou vhodné rovněž pro začišťovací práce (např. začišťování dílů v automobilovém průmyslu), zatavení obrobků, odstranění otřepů lisovaných dílů a modelování polystyrenu. Tavné řezačky (odporové nože) - použití • Řezání polotovarů, zatavení obrobků • Odstraňování otřepů lisovaných dílů • Výroba těsnění, řezání fólií za tepla • Oddělování vtokových kanálků • Začišťování dílů interiéru v automob. průmyslu • Zpracování izolačních materiálů • Začišťování látek, řezání textilních pásek • Řezání gumy, modelování polystyrenu • Zpracování: ABS, EPDM, EPS, PA, PE, PP, PS, PU, PVC…

Ruční nůžky na plech

Ruční nůžky na plech Společnost Techni Trade, s.r.o. je přední výrobce v oblasti vysoce kvalitních řezných nástrojů a strojních nožů. Nabízí také ruční nůžky na plech. V nabídce máme ruční nůžky na plech od různých výrobců např. Ruční nůžky na plech Kretzer Solingen, ROSTEX VYŠKOV, ale i nůžky světově známé značky STANLEY Nabízené ruční nůžky na plech jsou vhodné pro profesionální i domácí použití, vynikají dlouhou životností a ergonomickým designem. Kromě klasických rovných nůžek na plech nabízíme vystřihovací nůžky na plech, převodové nůžky (pravé i levé), vykružovací a výstřihové nůžky na plech, vyosené nůžky i nůžky na plech pro leváky.

Elektrické řezačky textilu

Elektrické řezačky textilu Společnost Techni Trade, s.r.o. je přední výrobce v oblasti vysoce kvalitních řezných nástrojů a strojních nožů. Nabízí také elektrické řezačky textilu. Ruční elektrické řezačky na textil a ruční elektrické řezačky na syntetiku německého výrobce HOOG´s. Jsou to kotoučové řezačky a byly navrženy pro použití v průmyslu. Elektrické řezačky textilu jsou vhodné pro lehčí tkaniny a látky, ale i tkaniny těžké, kůži a jiné tvrdé materiály. Elektrické řezačky textilu mají integrovaný brusný systém, který zajišťuje, že čepel je stále ostrá. Řezání je s elektrickými řezačkami HOOG´vždy snadné a bezpečné - díky vedení řezačky, které usnadňuje posuvná patka, která může být v případě potřeby odstraněna a rovněž díky nastavitelné ochraně prstů a fixní ochraně čepele.

Aplikátory pro nanášení chemikálií a kapalin

Aplikátory pro nanášení chemikálií a kapalin Společnost Techni Trade, s.r.o. je přední výrobce v oblasti vysoce kvalitních řezných nástrojů a strojních nožů. Nabízí také v rámci své výroby aplikátory pro nanášení chemikálií a kapalin Aplikátory pro nanášení chemikálií a kapalin a jejich výhody: - vyšší produktivita, kvalita a bezpečnost práce - přesně ohraničená aplikace chemikálie - precizní opakovatelnost a minimální požadavky na zaškolení obsluhy - možnost regulace množství nanášeného prostředku volitelným omezovačem průtoku dávkovačem kapaliny Kvalitu procesu nanášení chemických prostředků lze ovlivnit výběrem vhodného tamponu. Filcové tampony z čisté vlny jsou obvykle považovány za kvalitnější než tampony z polyuretanové pěny. Nicméně u filcových tamponů, i když jsou použity tampony s vyšší hustotou (400 g.m–3), nelze v některých případech zcela vyloučit znečištění povrchu jednotlivými vlákny. V takovém případě může být vhodným řešením volba PU tamponu. Množství nanášené chemikálie je mimo jiné možno ovlivňovat rychlostí pohybu aplikátoru a je možné je do určité míry též regulovat mírným stlačováním aplikační lahvičky. Naše aplikátory pro nanášení chemikálií a kapalin jsou typické zejména pro automobilový průmysl a stavebnictví, ale uplatnění nacházejí v řadě dalších průmyslových odvětví.

Fotogalerie firmy
Techni Trade, s.r.o.

hadice
nože
čepele
Strojní nože
 
Zpět Vpřed
1

Mapa sídla společnosti
Techni Trade, s.r.o.

Obory činností NACE společnosti
Techni Trade, s.r.o.

 • Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
 • Výroba zemědělských a lesnických strojů
 • Výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb
 • Výroba ostatních plastových výrobků
 • Výroba nožířských výrobků
 • Výroba nástrojů a nářadí
 • Výroba zemědělských a lesnických strojů
 • Výroba strojů na výrobu potravin, nápojů a zpracování tabáku
 • Výroba strojů na výrobu textilu, oděvních výrobků a výrobků z usní
 • Výroba strojů a přístrojů na výrobu papíru a lepenky
 • Výroba strojů na výrobu plastů a pryže
 • Výroba ostatních strojů pro speciální účely j. n.
 • Výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb