Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Techni Trade, s.r.o.

Logo společnosti Techni Trade, s.r.o.

Firma:

Techni Trade, s.r.o.
Průmyslová, Čelákovice, 250 88

Kraj:Středočeský
Okres:Praha-východ

Telefon: +420 246089786

Fax: +420 281923381

Email: Napište nám

WWW:

Předmět činnosti firmy
Techni Trade, s.r.o.

Přední dodavatel a výrobce vysoce kvalitních strojních nožů, řezných nástrojů, bezpečnostních nožů, nožů MARTOR, obalářských nožů, průmyslových čepelí, průmyslových nůžek Solingen, nástrojů pro odjehlování a odhrotování NOGA a spotřebního materiálu.
Vyrábíme strojní nože – kotoučové nože, příčné nože, perforační nože, špičaté strojní nože, vysekávací tvarové nože pro balicí linky, miskové a segmentové nože. Nabízíme strojní nože do stahovaček a odblaňovaček, nože pro zpracování potravin, nože do baliček, nože pro textilní průmysl, nože do recyklačních linek na pneumatiky, plasty, dřevo a kovy, nože na skelná vlákna, kartonážní nože, nože na fólie, nože do páskovacích strojů, nože do kotoučových řezaček. Kromě standardních strojních nožů pro EREMA, HOOGS, GALA, BKG, MULTIVAC a další vyrábíme strojní nože na zakázku.
Z řezných nástrojů dále nabízíme bezpečnostní nože, odlamovací nože, skalpely a začišťovací nože, nože na fólie a krabice, obalářské nože, nože na krabice a fólie, nože a kleště na kabely, zsouvací nože, nože s pevnou čepelí, rotační řezače, řezací kolečka (kruhové nože), škrabáky NOGA - odjehlovací program, řezače trubek, škrabky, nože OLFA a nože MARTOR.
Sortiment čepelí zahrnuje odlamovací čepele, neodlamovací čepele, skalpely a začišťovací čepele, trapézové čepele, hákové čepele, rotační - kruhové čepele, průmyslové čepele, žiletky, jednobřité - jednostranné čepelky, otočné nože (škrabáky), nože pro stahovačky a odblaňovačky, nože a čepele na izolační materiály, čepele odporových nožů (nože pro tavné řezačky) a nože do kotoučových řezaček. Kromě standardních čepelek nabízíme také čepele s povlakováním ostří (titan, diamant, teflon...).
Dodáváme vysoce kvalitní německé tavné řezačky a prořezávače pneumatik.
Jsme dodavateli profesionálních nůžek Solingen - průmyslové nůžky, krejčovské nůžky, nůžky na technické textilie, nůžky na vyšívání a šití, elektrické nůžky, kancelářské nůžky, hobby nůžky, zahradnické nůžky, kuchyňské nůžky, nůžky na drůbež, kadeřnické nůžky, nůžky pro leváky a manikúrní nůžky. Kromě nůžek Solingen rovněž nabízíme speciální nůžky na plech, kabely a na plastové trubky. Kromě profesionálních krejčovských nůžek nabízíme rovněž další nástroje pro textilní průmysl - rotační řezače na tkaniny a látky, vlnkovače, tkalcovské háčky na nitě a tkaniny, nopovací kleště, pinzety na textil a tkalcovské pinzety.
Pro zpracovatele textilií dovážíme vysoce kvalitní elektrické řezačky německého výrobce HOOGs.
Jsme distributory japonské značky KDS Murates – do České a Slovenské republiky dovážíme profesionální odlamovací nože, čepele a svinovací metry této značky.
K řezným nástrojům nabízíme bohaté příslušenství – řezací podložky, ochranné pomůcky, stojany, náhradní součástky řezných nástrojů a nůžek.

Další informace o firmě
Techni Trade, s.r.o.

Reference
Techni Trade, s.r.o.

Tato společnost ještě nemá vloženou referenci.
Přidat referenci

Kontaktní osoby a vedení společnosti
Techni Trade, s.r.o.

Kontaktní osoba
Ing. Michal Pokorný
Customer Service
Tereza Tichá

Fotogalerie firmy
Techni Trade, s.r.o.

hadice
nože
čepele
Strojní nože
 
Zpět Vpřed
1

Mapa sídla společnosti
Techni Trade, s.r.o.

Obory činností NACE společnosti
Techni Trade, s.r.o.

 • Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
 • Výroba zemědělských a lesnických strojů
 • Výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb
 • Výroba ostatních plastových výrobků
 • Výroba nožířských výrobků
 • Výroba nástrojů a nářadí
 • Výroba zemědělských a lesnických strojů
 • Výroba strojů na výrobu potravin, nápojů a zpracování tabáku
 • Výroba strojů na výrobu textilu, oděvních výrobků a výrobků z usní
 • Výroba strojů a přístrojů na výrobu papíru a lepenky
 • Výroba strojů na výrobu plastů a pryže
 • Výroba ostatních strojů pro speciální účely j. n.
 • Výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb