Finalista Firma roku 2015

Identifikace uživatelů Seeky

iFirmy.cz


Uživatel
Heslo

Přihlásit pomocí Facebook

Aktuální nabídky produktů a služeb společností

Akrylátová barva na dřevěné hračky, dětský nábytek

Společnost CHEDS v Praze 7 vyrábí akrylátovou barvu na dřevěné hračky a dětský nábytek.Barva se nanáší štětcem, nástřikem nebo máčením na vyschlé, obroušené dřevo. Je ředitelná vodou, po zaschnutí vodostálá. Nátěr proschne na vzduchu při teplotě 20 °C za 3 hodiny. Nesušte na přímém slunci a při vyšších teplotách.Vydatnost je cca 6 m3/Kg. Barva je ekologicky nezávadná, vyhovuje EN 71_3/1988.Barva na dřevěné hračky a dětský nábytek obsahuje organická rozpouštědla, zajistěte větrání.Barva na PedigPedig je přírodní proutí vyráběné z ratanových lián. K výrobě se používá jen nejkvalitnější střední část ratanu. Z pedigu se vyrábí koše na prádlo, odpadkové koše, pedigový nábytek a mnoho dalšího pr

CHEDS Praha
U Průhonu 14

Praha 7

Více informací

Barva pro malování na textil

Společnost CHEDS v Praze 7 vyrábí barvy na malování na textil, bavlnu, vlnu.Barva na bavlnu je určena pro barvení a batikování bavlněných tkanin.Barva na vlnu je určena pro barvení a batikování vlněných tkanin a polyamidů.Barvení bavlny:Bavlněnou látku barvíme v barvící lázni za varu nebo tzv. za studena tj. za snížené teploty při 40-60°C.Barvu na bavlnu nejprve dobře rozpustíme spolu s přídavkem soli v horké vodě a pak tuto vlijeme do barvicí lázně. (Rozpuštěnou barvu můžeme předem ještě zcedit např. přes staré silonky, abychom měli jistotu, že se do lázně nedostanou nežádoucí hrudky, které se mohou v barvě vyskytnout a mohly by při barvení dělat neplechu). Barvu dávkujeme v závislosti na

CHEDS Praha
U Průhonu 14

Praha 7

Více informací

Akrylátový šeps pro malíře

Společnost CHEDS v Praze 7 vyrábí akrylátové barvy určené pro drobné opravy v domácnostech poškozeného nátěru na dřevě a kovu.Arylátový šeps pro výtvarníky:A- šeps , A- šeps speciál a A- šeps mix je určen jako základní nátěrový podklad pro všechny druhy, výtvarníky běžně užívaných podložek i pláten a barev. Akrylátové lepidlo je určeno pro běžné lepení savých materiálů v domácnostech jako je papír ,dřevo ,korek ,kůže, apod.

CHEDS Praha
U Průhonu 14

Praha 7

Více informací

Barvy na bavlnu – výroba

Barvy na bavlnu – výroba Společnost CHEDS v Praze 7 vyrábí barvy na bavlnu. Barvy na bavlnu od naší společnosti je možné používat na barvení bavlny, viskozy, pedigu. Barva na bavlnu (její výroba) je určena pro barvení a batikování bavlněných tkanin, pro barvení a batikování vlněných tkanin a polyamidů, akrylátová barva je určená i pro malování na textilní tkaniny Barvy na bavlnu se používají pro ruční bavení, ale i barvení v automatické pračce. Obecně platí: čím vyšší teplotu lázně můžeme použít,tím lépe barvivo pronikne do vlákna barvené látky a odstín bude tudíž brilantnější-sytější.

CHEDS Praha
U Průhonu 14

Praha 7

Více informací

Barva na bavlnu – výrobce

Barva na bavlnu – výrobce Společnost CHEDS v Praze 7 se zabývá zakázkovou výrobou barev např. barva na balvnu. Barvy CHEDS používají profesionální i amatérští výtvarníci, přední čeští sedláři, výrobci kožené galanterie, výrobci nábytku, restaurátoři, výrobci dřevěných hraček… Jako výrobce nabízíme barvy pro různé účely: Barva na bavlnu pro barvení bavlněných materiálů, ale i viskozy, pedigu. Barva na bavlnu je určena pro barvení a batikování bavlněných tkanin, pro barvení a batikování vlněných tkanin a polyamidů, akrylátová barva je určená i pro malování na textilní tkaniny Barvy na bavlnu se používá pro ruční bavení, ale i barvení v automatické pračce. Obecně platí: čím vyšší teplotu

CHEDS Praha
U Průhonu 14

Praha 7

Více informací

Vodorospustné mořidlo na dřevo

Vodorospustné mořidlo na dřevo Společnost CHEDS v Praze 7 se zabývá zakázkovou výrobou barev a mořidel. Např. nabízí vodorospustné mořidlo na dřevo. Vodorospustné mořidlo na dřevo je vhodné na úpravu povrchu dřeva,dýh,laťovek a dýhovaných povrchů. Vodorospustné mořidlo na dřevo dodává dřevu (většinou světlejšímu) tmavší zabarvení,přičemž se nezakryje přirozená struktura dřeva tzv.léta. Před mořením by dřevo mělo být hladce zbroušeno,zvláště použijeme-li jako konečnou úpravu povrchu bezbarvý lak,polituru,napouštěcí olej nebo vosk.

CHEDS Praha
U Průhonu 14

Praha 7

Více informací

Bedny

Zde můžete využít našeho potávkového formuláře. Máte možnost navrhnout ideální přepravní obal pro Vaše výrobky. Pod obrázkem vyplňte rozměry a provedení bedny - masivní, překližková či OSB konstrukce. Jste-li náročný zákazník a formulář Vašim požadavkům nedostačuje, rádi Vám s návrhem pomůžeme, neváhejte nás proto kontaktovat! Vaši potávku vyřídíme vždy rychle! Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím na našem e-mailu matul.obaly@email.cz, popřípadě našich telefonních číslech.

MATUL s.r.o.
Na Karmaku 237

Kunovice

Více informací

Palety

Využijte našeho elektronického poptávkového formuláře. Rádi Vm nabídneme jakoukoli paletu podle Vašeho přání. Jste-li náročný zákazník a formulář Vašim požadavkům nedostačuje, rádi Vám s návrhem pomůžeme, neváhejte nás proto kontaktovat! Vaši potávku vyřídíme vždy rychle! Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím na našem e-mailu matul.obaly@email.cz, popřípadě našich telefonních číslech.

MATUL s.r.o.
Na Karmaku 237

Kunovice

Více informací

Dřevěné obaly, bedny, klece a palety

Vyrábíme dřevěné obaly, bedny, klece a palety, standardní i na míru, vše s Certifikací dle ISPM č. 15. Rádi Vám vyjdeme vstříc při každém specifickém požadavku.

MATUL s.r.o.
Na Karmaku 237

Kunovice

Více informací

Klíče tvarové, dozické, urnové, skříňové, schránkové, trezorové

Klíče tvarové, dozické, urnové, skříňové, schránkové, trezorové

Dodáváme veškerý sortiment polotovarů klíčů v různých povrchových úpravách. Nabízíme možnost zhotovení jakýchkoli atypic

« předchozí nabídky 2 3 4 5 6 další nabídky »