MULTILIFT zastoupení v ČR CONTSYSTEM

CONTSYSTEM s.r.o.

Společnost CONTSYSTEM zastupuje v České republice výrobce Hiab od roku 2007 v oblasti prodeje, montáží a servisu dodávaných produktů MULTILIFT, HIAB, MOFFETT, LOGLIFT, JONSERED.

MULTILIFT zastoupení pro ČR – odkaz na web: https://www.contsystem.cz

Společnost Hiab AB
Společnost Hiab AB patří mezi přední světové dodavatelé silniční manipulační techniky. Společnost Hiab AB, založená roku 1944, je součástí korporace Cargotec Oyj a její sortiment zahrnuje hydraulické nakládací jeřáby HIAB, kontejnerové nosiče MULTILIFT, závěsné vysokozdvižné vozíky MOFFETT, jeřáby pro recyklaci JONSERED, jeřáby pro lesnictví LOGLIFT, zvedací čela DEL, WALTCO a ZEPRO. Společnost Hiab je zastoupena na hlavních světových trzích: v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA), Severní a Jižní Americe, v asijské a pacifické oblasti.

Nosiče kontejnerů MULTILFT
V sortimentu značky MULTILIFT jsou hákové nosiče kontejnerů MULTILIFT s nosností od 1 do 30 tun a ramenové nosiče kontejnerů MULTILIFT Futura s nosností 8,12 a 18 tun s mnoha způsoby ovládání a řadou chytrých funkcí zvyšujících rychlost, komfort vykládky a bezpečnost obsluhy a okolí.

  • Náhled fotografie u nabídky MULTILIFT zastoupení v ČR CONTSYSTEM
  • Náhled fotografie u nabídky MULTILIFT zastoupení v ČR CONTSYSTEM