MOFFETT zastoupení v ČR CONTSYSTEM

CONTSYSTEM s.r.o.

Společnost CONTSYSTEM zastupuje v České republice výrobce Hiab od roku 2007 v oblasti prodeje, montáží a servisu dodávaných produktů MOFFETT, MULTILIFT, HIAB, LOGLIFT, JONSERED.

MOFFETT zastoupení pro ČR – odkaz na web: https://www.contsystem.cz/

Společnost Hiab AB
Společnost Hiab AB patří mezi přední světové dodavatelé silniční manipulační techniky. Společnost Hiab AB, založená roku 1944, je součástí korporace Cargotec Oyj a její sortiment zahrnuje hydraulické nakládací jeřáby HIAB, kontejnerové nosiče MULTILIFT, závěsné vysokozdvižné vozíky MOFFETT, jeřáby pro recyklaci JONSERED, jeřáby pro lesnictví LOGLIFT, zvedací čela DEL, WALTCO a ZEPRO. Společnost Hiab je zastoupena na hlavních světových trzích: v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA), Severní a Jižní Americe, v asijské a pacifické oblasti.

Závěsné vysokozdvižné vozíky MOFFETT
Tříkolové závěsné vysokozdvižné vozíky MOFFET nabízí rychlé, bezpečné a komfortní dodání materiálu a zboží „do domu/do haly“ odběratele včetně samotného vyložení nákladu na určené místo. Konstrukce vozíku MOFFETT umožňuje jeho uložení a převážení na zadní straně kamionu nebo přívěsu, což řidiči poskytuje vlastní a nezávislý systém nakládky a vykládky. V místě určení lze vozík připravit k vykládce/nakládce (sejmout z kamionu a opět upevnit na kamion) za přibližně jednu minutu.

  • Náhled fotografie u nabídky MOFFETT zastoupení v ČR CONTSYSTEM
  • Náhled fotografie u nabídky MOFFETT zastoupení v ČR CONTSYSTEM