Potěšte svou drahou polovičkou v práci. Pošlete jí pugét růží

Snad žádná žena nepohrdne květinou. Pokud přemýšlíte, jak potěšit drahou polovičku, pošlete jí pugét růží přímo do práce. Vůbec se nemusí jednat o nějakou výjimečnou událost, protože něžné pohlaví ocení květinu jen jako důkaz lásky. V následujících řádcích vám prozradíme, na jaké květinářství se obrátit.

Jestliže hledáte květinářství, jež má ve své nabídce dopravu a doručování květin, usnadníme vám práci. Dovolujeme si vám představit pražskou společnost FLORA 24, v jejíž nabídce najdete službu „rozvoz květin Praha“.

Kytice rudých růží na výročí

Většinou muži zapomínají na výročí s partnerkou. Ukažte, že se od ostatních mužů lišíte a pamatujete si na významné datum, kdy jste si řekli ano. Pro natolik ojedinělou příležitost zvolte kytici rudých růží, která nikdy nezklame.

Jestliže však víte, že vaše žena preferuje spíše svěží tulipány, květinářství FLORA 24 vám i v takovém případě maximálně vyhoví.

Kytice frézií jako omluva

Pánové, přiznejte si, že občas ve vztahu klopýtnete, potom se žena naštve a nebaví se s vámi. Omluvu ve formě kytice frézií přijme bez problémů. Jedná se o kytky přímo z Holandské květinové burzy, přičemž samotné květinářství garantuje jejich čerstvost.

Jakmile do vyhledávače zadáte „doručení květin Praha“, na prvním místě se vám zobrazí FLORA 24, která doručuje květiny po hlavním městě a okolí už do jedné hodiny od objednání. Veškeré květiny jsou připravovány v květinářství, a to ihned po zadání objednávky. Vzápětí se pugét expeduje a vaše láska bude mít nevšední zážitek.

Dokonce můžete rozvoz květin zvolit i v okamžiku, kdy má narozeniny vaše maminka, ale nemáte čas se za ní zastavit osobně. Stačí na internetu vybrat kytici a její velikost, případně vložit text pro vzkaz, vyplnit údaje o doručení a zaplatit.