Plánujete otevřít kadeřnický salon? Bez těchto potřeb se neobejdete

V současné době není těžké pustit se do podnikání. Stačí mít nápad, nějaký základní kapitál, a potom vám už nic nebrání založit si živnost, případně rovnou společnost. Pokud jste zruční, vystudovali jste obor kadeřnictví, ale nejste spokojení s tím, jaký plat nabízí kadeřníkům už zavedené salony, není nic jednoduššího než si otevřít vlastní kadeřnictví. Ovšem bez následujících potřeb se jednoznačně neobejdete.

Pomineme vybavení salonu, jako jsou křesla, zrcadla, skříně s úložnými prostory a podobně. Zaměříme se výhradně na kadeřnické potřeby, mezi něž patří například kartáče, břitvy, fény, strojky, nůžky a natáčky, a vlasovou kosmetiku.

Kartáče a hřebeny na vlasy

Vybrat si můžete z nespočetného množství kartáčů - od klasických kartáčů na prodloužené vlasy až po kulaté různých průměrů. Zatímco některé kulaté varianty jsou vyhřívané, jiné zase keramické. Populární jsou kartáče s kančími štětinami, s nimiž docílíte perfektního rozčesání každého pramene vlasů. V arzenálu nesmí chybět ani klasické hřebeny tupírovací, termální a antistatické.

Kadeřnické nůžky na všechny střihy

Žádná kadeřnice se neobejde bez kvalitních nůžek, s nimiž se dají na hlavách vytvořit opravdová mistrovská díla. Vedle klasických profesionálních nůžek si bezpochyby pořídíte ještě nůžky efilační na prostříhávání. Ceny jednotlivých nůžek se liší v závislosti na značce a výrobním materiálu.

Jestliže hledáte specialistu, u něhož nakoupíte veškeré kadeřnické potřeby a kosmetiku, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia internetového obchodu a-vlasy.cz. Spokojení budete po všech stránkách, tedy jak s nabídkou, tak i s cenovou politikou. Pokud si navíc nebudete vědět rady, můžete poslat dotaz přes formulář, jenž najdete na webové stránce e-shopu.