Mobilní příslušenství – užitečné vychytávky

Doba jde stále kupředu, a proto s vývojem mobilních telefonů dochází ruku v ruce i k neustálému rozšiřování nabídky mobilního příslušenství. Bezdrátové nabíječky nebo třeba selfie tyče s funkcí bluetooth jsou teď hitem.

Zapomeňte na zkroucený kabel nabíječky

Klasické nabíječky k mobilním telefonům  nyní hojně nahrazuje bezdrátová nabíječka. Jak už název napovídá, nedochází při nabíjení k propojení telefonu s nabíječkou prostřednictvím kabelu, nýbrž mobil pouze položíte na nabíječku. Vyhnete se tak zkroucenému kabelu, který často zapříčiňuje nefunkčnost nabíječky. Bezdrátová hračička není určena všem typům iPhonů a mobilů. Pouze těm, které jsou vybaveny technologií Qi. Ale žádný strach. Toužíte-li využívat výhod bezdrátové nabíječky, můžete si do vašeho mobilu zakoupit externí destičku, vložit ji do prostoru mezi zadním krytem mobilu a baterku a kompaktibilní mobil je na světě.

Power banka když není zbytí

Asi už se vám také stalo, že právě ve chvíli, kdy potřebujete opravdu nutně použít váš mobilní telefon, vybije se baterka. Zákon schválnosti? S externí záložní nabíječkou můžete přelstít i zákony. Uložená energie v Power bance zajistí i několikeré nabití vašeho mobilu. Je lehká a malá, nijak vás v kapse nezatíží.

Nejlepší fotky pořídíte se selfie tyčí

Selfie tyče se staly nepostradatelným pomocníkem při fotografování v přírodě i třeba na party. Díky nim nebudete chybět na žádném záběru. Na trhu jsou k sehnání selfie tyče s tlačítkem pro iPhone a Android, nebo s funkcí bluetooth pro případ, že váš telefon není opatřen jack konektorem na sluchátka. Samotná tyč může být různě dlouhá a zasunuje se do její rukojeti. Pak se vejde téměř kamkoliv. Samozřejmostí je lehkost konstrukce. Mobilní telefony se na tyč snadno upevňují, přičemž nehrozí jakékoliv jeho poškození. Vzhledem k tomu, že i děti velmi rády fotografují, je k dostání i selfie tyč s dětskými motivy.