Velkolepá svatba si zaslouží své webové stránky

Nachystat svatbu dá spoustu práce. Člověk si musí vybrat správné oblečení, prostory k oddávání i k hostině, svatební menu, vymyslet program pro hosty, vybrat hosty, zařídit cukroví, domluvit svědky a družičky, nechat připravit a rozeslat oznámení. Je to ho spousta. V poslední době se přidala ještě jedna hezká další povinnost – tvorba svatebního webu.

Žijeme v době internetové, a tak co není online, jako by ani nebylo. Proč tedy nedát světu vědět, že se budete brát, také v této elektronické podobě? Mít svatební web je novým trendem, který ale vůbec není hloupý.

K čemu takový web slouží?

Svatební weby ještě nejsou úplně běžnou záležitostí, a tak se spousta lidí ptá, k čemu vůbec slouží. První a hlavní účel je jednoznačný – jde o moderní svatební oznámení. Tisknout ho na papír a rozesílat všem známým je dražší než zaplatit si web. A zatímco oznámení si sami nevytvoříte, pokud nemáte aspoň trochu grafických dovedností, web zvládnete. Existují služby, kde si nahrajete vlastní fotky, přidáte texty a všechno si hezky upravíte, jako kdybyste pracovali ve Wordu.

Web vám zároveň dá daleko více prostoru než obyčejné papírové oznámení. Můžete připsat, jaký bude na svatbě program či jaký jste naplánovali dress kód. Hodí se i poznámka o tom, jaké svatební dary si přejete dostat.

Svatbou funkce webu nekončí

Obrovskou výhodou je, že webová stránka se dá libovolně upravovat. Lze ji tedy využívat i po svatbě. Nahrajete sem fotografie a bude sloužit jako vzpomínka na váš velkolepý den.

Zní tohle všechno až moc perfektně? Podívejte se na Saywebpage.com, kde vám ukážou, jak probíhá tvorba webových stránek pomocí šablon a přesvědčí vás, že to zvládnete také. Navíc poskytují 30denní zkušební lhůtu, takže si vše v klidu vyzkoušíte, a až když se vám bude moderní svatební oznámení líbit, zakoupíte si jej.