Erotické masáže jsou stále oblíbenější mezi muži i ženami! Víte proč?

Erotické masáže jsou často tabuizovaným tématem, ale proč vlastně? Nepředstavujte si je jako zástěrku pro divoký sex, ale jako možnost, jak najít oázu klidu pro dospělé. Zapomenete na starosti všedního dne a dosáhnete naprostého uvolnění, které je jiné, než při klasické sportovní masáži. A to je hlavní cíl, proč je vyzkoušet. Při léčbě bolavých zad vám sice nepomůžou, ale jako první pomoc při stresu, úzkosti či špatné náladě jsou tím pravým!

Erotické masáže - co (ne)očekávat, když se zaklapnou dveře

Ze spousty diskuzí vyplývá, že spoustu lidí by lákalo je vyzkoušet, ale neseberou odvahu to opravdu udělat. Těžko říct, co je tou pravou příčinou, ale pokud je to nedostatečná informovanost, tak s tím se pokusíme něco udělat. S překonáním studu si budete muset poradit sami.

 1. Rozhodně neočekávejte sex – a ani ho nevyžadujte!
 2. Rezervaci si děláte na konkrétní čas i ke konkrétní masérce, kterou si vyberete
 3. V některých salónech se platí na začátku, v jiných na konci, asi záleží na zkušenostech s klienty…
 4. Váš čas běží od té doby, co vejdete (choďte včas, protože někdy se může stát, že o kolik přijdete pozdě, o to bude vaše masáž kratší a zaplatíte plnou cenu)
 5. Ze začátku zkuste klasickou erotickou masáž na 1 hodinu a až při dalších návštěvách experimentujte
 6. Vše začíná (i končí) sprchou, kterou obvykle můžete absolvovat s masérkou
 7. Masérka je při masáži nahá (pokud máte speciální požadavky na spodní prádlo, řekněte je hned při objednávce)
 8. Dohodněte se, na kolik jsou povoleny doteky, ale je pravidlem, že v seriózních salónech se masérky nesmíte dotýkat vůbec, nebo alespoň ne na intimních partiích
 9. Masáž začíná zády a až poté si vás masérka otočí a věnuje se i intimním partiím – je to tak půl na půl
 10. Je zakončena ručním vyvrcholením (v určitých typech masáží může být vyvrcholení prsy), ale také se vždy nejedná o podmínku. Záleží také na konkrétním typu masáže a filosofii salonu.

10 + 1 důvodů proč překonat stud a začít je navštěvovat

Možná tomu nevěříte, ale pomáhají při řadě obtíží jak u mužů, tak žen:

 • Ženám pomáhají při problémech s bolestivým pohlavním stykem
 • Zmírňuje obtíže s vaginálními záněty
 • Pomáhají při problémech s početím
 • Při problémech s prostatou
 • Při předčasné ejakulaci
 • Zmírňují padání vlasů
 • Uvolnění těla i mysli
 • Doteky produkují hormony štěstí a to pomáhá od stresu, úzkostí i depresivních stavů
 • Pomůžou s bolestmi hlavy a zlepší spánek
 • Je váš sexuální život s partnerem na bodě mrazu? Navštivte je společně a dejte sbohem nudě! Erotickou masáž můžete zkusit i doma.
 • Jako bonus si zlepšíte sexuální gramotnost.

Jak vybrat masážní salón – aneb jak nesplakat nad výdělkem

Pokud se s námi shodnete na názoru, že erotické masáže nejsou nic, za co by se člověk měl stydět a chcete jim dát šanci, máme pro vás ještě pár rad na závěr. Ať už se jedná o ceny nebo výběr salónu.

Kolik si připravit?

Připravte se na to, že málo kde se dá platit kartou, proto mějte s sebou hotovost. Cena za hodinu klasické erotické masáže se pohybuje kolem 1500 Kč. Vše se odvíjí od salónu, konkrétního druhu masáže a počtu masérek. Za dvě masérky z pravidla zaplatíte jednou tolik, což dává smysl. Navíc si můžete připlatit různé služby, jako jsou například masáž prostaty nebo hráze, footjob či vířivku nebo lávové kameny. Můžete se setkat i s možností eskortu na hotel, ale i to má své podmínky: jedině na hotel s recepcí.

Podle čeho vybírat?

Co se týče výběru salónu, dejte si pozor na následující body a máte vyhráno:

 • Lokace, nabídka služeb, ceny, masérky – na tato prvotní kritéria neexistuje žádný klíč, ale čistě vaše preference.
 • Podívejte se na recenze (ideálně i na diskuzích či článcích mimo oficiální web).
 • Profesionální přístup od začátku do konce je hlavní! Už z telefonického objednání hodně poznáte, a pokud se vám jejich jednání nebude pozdávat, jděte o dům dál.
 • Měli by vám umět poradit – jak při výběru masáže, tak masérky.
 • Měli by dbát na diskrétnost – jedná se o velmi intimní záležitost a proto by to tak mělo i zůstat – takže žádná hromadná „čekárna“.
 • Suďte knihu podle obalu! Salón nevypadá jako na fotkách? Na pohled vypadá špinavě? Cítíte se tam nepříjemně? – Ani tento není ten pravý a pokračujte v hledání.

Dozvěděli jste se vše, co vás zajímalo, nebo máte pocit, že by mělo ještě něco zaznít? Neváhejte se s námi podělit jak o dotazy, tak o vaše osobní zkušenosti a inspirovat další čtenáře!