Prodáváte nemovitost? Jděte na to chytře s novým portálem CINCINK

Řešíte prodej nemovitosti a s ním spojené starosti? Kam vložit inzerát, jak ho připravit a co dělat, až bude potřeba smlouva o prodeji? Řešení všech těchto problémů může být na jednom místě. Konkrétně jde o nový realitní portál CINCINK. Co nového nabízí a v čem se liší od konkurence?

Realitní portál CINCINK nabízí vkládání inzerátů a doplňkové služby

Když vznikal nový férový realitní portál CINCINK, bylo snahou vytvořit něco nového a usnadnit běžným lidem orientaci na trhu s nemovitosti. Z toho důvodu na portálu najdete mnohem víc než pouze výčet inzerátů. K dispozici je totiž celá řada doplňkových služeb, které pomohou s odhadem tržní ceny nemovitosti, přípravou inzerátu i následnými právními službami pro kontrolu nezbytných formalit. Velkou výhodou je fakt, že vše vyřešíte na jednom místě.

Prodej bytu za nejlepší cenu

Při prodeji nemovitosti je přirozené snažit se dostat co možná nejvyšší cenu. Aby byl prodej bytu rychlý a zároveň výhodný, je potřeba dodržet určité postupy. Vyberte si vhodné místo, kde budete inzerovat, připravte lákavé fotky a nezapomeňte na výstižný popis.

Inzerát vložíte jednoduše zdarma

Na férový realitní portál CINCINK je vkládání inzerátu velmi jednoduché. Když si stránku otevřete, zjistíte, že vložíte inzerát zdarma, takže nemusíte platit žádné zbytečné poplatky. Díky doplňkovým službám si dokonce můžete objednat i jeho upravení do atraktivní formy, aby přilákal dostatek případných zájemců.

Kontrola údajů na smlouvě

Kritickým okamžikem celého prodeje nemovitosti je smlouva. Ta musí být sepsaná správně se všemi klíčovými náležitostmi a zároveň tak, aby nebyla jednostranně nevýhodná. A jak to zařídit, když nemáte právnické vzdělání a nikdy jste se s ničím podobným nesetkali? Odpovědí je pomoc zkušených právníků.

Pro jistotu si objednejte právní služby

Přípravu smlouvy či kontrolu předložené varianty získáte přes právní služby, které je možné objednat přímo přes realitní portál. Díky nim máte jistotu, že je vše v pořádku a není opomenuta žádná důležitá skutečnost, která by mohla později znamenat zbytečné problémy.

Zjistěte si co nejvíce informací

Prodej nemovitosti je vážnou věcí, kde jde o hodně peněz. Dopředu si zjistěte, co všechno je potřeba udělat, ať nezapomenete na nějaký důležitý krok. Vyhledejte si důvěryhodné zdroje a připravte se na celý postup s předstihem.

Nezapomeňte na daně

Jednou z věcí, kterou je potřeba znát a vědět, jaká je aktuální právní úprava, je daň z prodeje nemovitosti. Tyto informace i řadu podobných otázek, na které možná hledáte odpověď, najdete na stránkách portálu. Zde máte jistotu, že jde o věrohodné a platné informace a ne nějaké spekulace z diskuzí a podobně.