Jak získat Apostille na diplom

Plánujete pokračovat ve vzdělávání nebo pracovat v jiné zemi? Bylo vám řečeno, abyste získali Apostilu na váš diplom?

V Apostila s.r.o., bereme obavy ze získání apostily na váš diplom do našich rukou.

Můžeme apostilovat diplom podepsaný a notářsky ověřený ve všech 50 státech USA a v okrese Columbia. V případě zemí, které nejsou členy Haagské úmluvy o apostile, můžeme také certifikovat a legalizovat váš diplom prostřednictvím Ministerstva zahraničí USA a velvyslanectví nebo konzulátu.

Můžeme apostilovat diplomy vydané ze středních škol, vysokých škol, univerzit a obchodních škol. Než budeme moci zpracovat váš diplom, budete muset postupovat podle následujících tří kroků.

Krok #1: Prvním krokem je kontaktovat kancelář školy a informovat ji, že budete potřebovat originál nebo barevnou kopii vašeho diplomu, aby byl podepsán a notářsky ověřen. Tajemník vás buď požádá o zaslání originálu nebo o zaslání barevné kopie e-mailem. Některé školy požadují zakoupení nového diplomu. Pokud škola nemá notáře k dispozici, může tzv. „cestující“ notář navštívit školu a setkat se s tajemníkem. Můžete vyhledat online a zařídit, aby cestující notář návštívil školu za vás, jakmile to bude pro tajemníka výhodné. Většina notářů není obeznámena s ověřováním diplomu pro jinou zemi, takže je nejlepší nechat proces apostil na nás. Aby mohl státní úřad ověřovat dokumenty, musí se notář řídit řádnými notářskými zákony svého státu.

Krok #2: Jakmile obdržíte svůj ověřený diplom, pokračujte tím, že ověříte, zda byl řádně podepsán a ověřen. Některé školy podepíší a notářsky ověřují zadní stranu diplomu, zatímco jiné mají dostatek prostoru na přední straně. Původní podpis a tištěné jméno tajemníka musí být na dokumentech včetně jména notáře, podpisu, data notářského ověření, notářského znění a razítka.

Krok #3: Posledním krokem je zaslání vašich přepisů do naší kanceláře ke zpracování. Vytvořili jsme objednávkový formulář a formulář pro autorizaci kreditní karty pro každý stát USA a okres Columbia.

Poznámka: Můžeme vám pomoci pouze s dokumenty pocházejícími nebo ověřenými ve Spojených státech a pro jinou zemi. Pokud váš diplom pochází z jiné země, musíte se obrátit na příslušný příslušný orgán, který vám v této zemi pomůže.

Získání apostily může být komplikované. Nenechávejte tento proces netrénovaným zaměstnancům nebo neprofesionálům, kteří plně nerozumí procesu apostil a jedinečným požadavkům některých zemí. Vaše papírování může být odmítnuto a stojí vás čas a peníze. Nedopusťte, aby se vám to stalo!