Stohovatelné boxy a vychytávky z oblasti přepravy zboží

Každý, kdo přepravuje nějaké zboží, velmi dobře ví, že čím úsporněji ho naskládá, tím více ušetří. Doprava je drahá a skladové prostory rovněž, takže se vyplatí místem šetřit. Nejlépe vám v tom pomohou dobře vybrané přepravky.

Přepravky se používají již odnepaměti, a to nejen na maso, ovoce i zeleninu nebo pečivo. Některé větší typy bychom měli nazývat spíš kontejnery, bývají i uzavíratelné, odolávají mrazu. Sehnat se dá všechno, záleží, jaký typ zboží převážíte a skladujete. Problém je, že většina lidí nemá tušení, co vlastně shání. Nevědí, jaké možnosti dnes mají a co všechno se vyrábí.

Stohovatelné boxy v různých velikostech jsou základ

Klasické stohovatelné přepravky nemají víko. Bývají nízké i vysoké, s různým děrováním. Objevíte ovšem i přepravky s víkem, které je možné stohovat. Stohování je každopádně základ, pokud chcete úsporně využívat prostor.

Už jste slyšeli o přepravkách s nastavitelnou velikostí?

Nejste si jistí, jakou velikost přepravek budete potřebovat? Pak vás zaujmou stohovatelné boxy EuroClick, jejich výšku je možné mírně navýšit pomocí tzv. clickboosterů.

Skládací přepravky i kontejnery

Skládací přepravku už jste pravděpodobně někdy viděli. Je výhodná zejména z toho hlediska, že šetří prostor při logistice. Pokud vám zboží jedním směrem vezou dvě auta, zpátky po složení bedýnek už může jet jenom jedno. A pravděpodobně ani ne plné, protože třeba taková přepravka Prelog při složení šetří až 80 % místa. Ve skládací variantě se dají sehnat nejen malé přepravky, ale i větší kontejnery.

I plast může být ekologický

Přepravky se vyráběly a vyrábí převážně z plastu. Ekologové se nemusí bát, protože i k tomuto materiálu se dá přistupovat ekologicky. Společnost Schoeller Allibert, která patří k významným výrobcům přepravek na evropském trhu, využívá staré přepravky k tomu, aby je přeměnila na nové výrobky. Díky tomu nezatěžuje planetu plastovým odpadem. A rovněž vy se pak můžete pochlubit zákazníkům, že přepravujete zboží ekologicky. Mnozí to ocení.