Založení firmy na klíč šetří čas a mnohdy i peníze

Některé firmy zanikají, jiné vznikají. Je to normální koloběh života. Co na tom, že všude slyšíme, jak doba podnikání nepřeje. Možná je právě teď čas na váš životní restart a zahájení nového podnikání. Jak na to nejrychleji?

Založení firmy svépomocí je zdlouhavé a náročné

Nechte založení firmy na odbornících. Čas jsou peníze a kvůli administrativě kolem založení společnosti svůj start podnikání možná již delší dobu odkládáte. Nemusíte si trápit hlavu s tím, jak firmu založit a co k tomu potřebujete. Firma Sídlomat s.r.o. se specializuje nejen na založení s.r.o., ale rovněž na další související služby, včetně případné likvidace společnosti.

Společnost s ručením omezeným lze založit s jedním společníkem a jedním jednatelem, ale též s více společníky a jednateli. Založení společnosti svépomocí však nemusí skončit vždy úspěšně. Díky profesionálům, kteří se na založení společnosti specializují, se vyhnete různým zdržením, ale i chybám, kvůli kterým mohou vaši firmu odmítnout zapsat do rejstříku. Společnost vám nabídne poradenství, i založení firmy na klíč. Celý proces nemusí trvat více než 5 dnů a vlastně není zapotřebí ani nikam jezdit. Vše lze vyřídit vzdáleně.

Sídlo za méně než stovku měsíčně

Sídlomat však nabízí ještě více. Každá firma musí mít sídlo. Bez toho firmu nezaložíte. Sídlo firmy však může být takzvaně virtuálně, a i to vám Sídlomat nabídne. Díky této službě můžete mít sídlo firmy Praha – a to s cenou již od 89 Kč měsíčně. Společnost jej nabízí na Praze 5 a nové též na Praze 2.

Potřebujete být plátce DPH?

Dnes to vůbec není snadné a finanční úřad u nových firem automaticky žádost zamítá. Musíte být připraveni si svoji žádost obhájit. Může to být velice dlouhý proces. Chcete-li být plátci DPH, nechte si to vyřídit prostřednictvím Sídlomat. Firma vám garantuje úspěšné vyřízení žádosti.

Podnikání není snadné a v České republice přežije pětiletku jen minimum nově založených firem

Co pak ale se starou firmou? Likvidace firmy není snadná. Opět vám s tím ale umí poradit ve společnosti Sídlomat. Případně lze firmu přímo převést a v Sídlomatu se pak již postarají zcela o vše. Vy jste ze hry trvale ven a nemusíte se již starou firmou vůbec zabývat.