Pronajměte si stavební buňky i obytné kontejnery

Hodí se firmám, obcím, organizátorům různých akcí i soukromníkům. Jsou lepší než pouhé stany, zajišťují více soukromí, ochranu odložených věcí a hodí do jakéhokoliv počasí.

Stavební buňky k pronájmu

Firma ORANGE ­– prostorová řešení s.r.o. se specializuje na pronájem kontejnerů a buněk, včetně pronájmu jejich vybavení. Starší bazarové kontejnery si lze rovněž odkoupit. Pronájem stavební buňky je skvělým řešením pro firmy, které nechtějí vlastnit své, používají stavební buňky pouze sporadicky, a je pro ně výhodnější si je pouze pronajmout. Firma stavební buňku přiveze až na místo a postaví. Objednat si můžete dokonce i vybavení do buňky. Stavební buňka je vždy v perfektním stavu.

Pronájem stavební buňky se však hodí i pro organizátory různých akcí. Lze v nich zajistit zázemí pro organizátory, ale i pro účastníky akce. Hodí se jako dočasné ubytování i jako prostor pro zajištění vybavení pro akci. Spolu s buňkou si na webu firmy, na stránkách Mobilnibunky.cz, můžete objednat rovněž mobilní oplocení. To je ideálním řešením pro vymezení prostoru pro akci, zajištění placeného prostoru, i pro usměrnění toku přicházejících účastníků akce.

Kontejnery vhodné pro bydlení

Kvalitní obytné kontejnery v sortimentu slouží pro zajištění náhradního ubytování při různých nenadálých událostech a kalamitách. K tomuto účelu je využívají především obce. Pronajatý obytný kontejner však poslouží třeba i na vaší soukromé stavbě. Nemusíte budovat na pozemku rychle zahradní chatku, abyste měli na místě zázemí s možností přespat. Nejrychlejším řešením je pronajmout si obytný kontejner.

Vybavení pro obytné kontejnery a stavební buňky

K obytným kontejnerům firma ORANGE ­– prostorová řešení s.r.o. dodává rovněž vybavení. Tím je minikuchyňka, malá lednice, plastové a plechové policové regály, šatní skříň, kovový kontejner se zásuvkami, kovový stůl i kovové židle.