Nakupte repasované tonery se slevou 10 %

Tonery jsou spotřební zboží, bez nějž se obejde jen málokterá firma. Ačkoliv se dnes spousta dokumentů uchovává v elektronické podobě, tisk je stále potřeba. Zatímco tiskárna je investicí na dlouhá léta, tonery se kupují spíš po pár měsících. Utrácet za ně více, než musíte, je ale zbytečné.

Máte v podstatě tři možnosti:

  1. Můžete za plnou cenu kupovat originální tonery a cartridge, s těmi ale nic neušetříte.
  2. Zaměříte se na kvalitní tonery a cartridge, které však nejsou originální, neplatíte za značku, a tak uspoříte.
  3. Budete kupovat repasované tonery a kromě své peněženky potěšíte i naši planetu.

Čím dál více lidí se rozhoduje pro repasované tonery. Ti, kteří je odsuzují, to dělají zpravidla proto, že vlastně přesně neví, o co jde.

Co jsou repasované tonery?

Repasované tonery jsou takové, které již byly používány. Jakmile se z nich vyplýtvala veškerá barva, prázdná kazety byla navrácena odborné firmě. Tam se jí na zoubek podíval zkušený technik, případné nedokonalosti opravil, doplnil barvu a zkontroloval, že je toner připraven k prodeji.

Repasované tonery jsou cenově dostupné, a ještě navíc ekologické. Místo toho, abyste prázdný obal vyhodili, ho vrátíte a recyklujete. Při správné manipulaci lze jeden toner používat dokola teoreticky donekonečna.

Pořiďte repasované tonery ještě se slevou 10 %

Repasované tonery v ČR už dlouhá léta propaguje a prodává společnost Tonera. Už téměř 30 let si zákazníci chodí pro tonery do Tonery, a to do 2 poboček v Praze či do e-shopu. Tonera samozřejmě nejen prodává repasované zboží, ale také přijímá staré, prázdné tonery. Až půjdete pořizovat nový, určitě s sebou vezměte ten starý. Se slevovým kuponem RENOVACE navíc získáte ještě slevu ve výši 10 %.

Pokud nechcete nakoupit přímo na Tonera.cz, pražské pobočky najdete na adresách Žitná 19, Praha 1 a Moskevská 22, Praha 10.