Reklamní stánek a party stan v jednom? Ano, je to možné!

Nejlepší večírek je samozřejmě pod širým nebem! V party stanu! A nejenom večírek! Možnosti využití nůžkových party stanů jsou mnohem širší!

Party stany jsou vskutku multifunkční „mobilní stavby“. Respektive je v mnoha ohledech nahradí. Party stan vám zastřeší raut, ale stejně dobře vám poslouží i jako reklamní či prodejní stánek. Který navíc snadno přemístíte. Jeden den jej využijete na farmářském trhu, druhý den na veletrhu. A třetí den třeba na své zahradě. Ve složeném stavu se vám totiž bez problémů vejde do auta!

Neriskujte!

Večírek či raut pod širým nebem? V případě pěkného počasí proč ne? Ale můžete se na to pěkné počasí spolehnout? Obzvláště letos, kdy jeden den krásně svítí sluníčko a druhý den leje jako z konve? S party stanem jinými slovy nic neriskujte. Večírek proběhne i za nepříznivého počasí.

Jaký party stan zvolit?

Například na e-shopu expodum.cz jsou k mání party stany hned několika rozměrů od těch nejmenších 2 × 2 metry až po ty největší 6 × 3 metry. Problémem však není stany spojovat, čímž máte možnost vytvořit celý řetěz stanů. Ty pak před sluncem a deštěm ochrání i velkou svatební hostinu.

Stan jako nosič reklamy? Ano, je to možné!

V nabídce jsou rovněž stany různých barev. Je libo stan žlutý? Máte ho mít. Stejně jako stan červený, zelený, modrý či bílý. Pořídit i můžete několik stanů v jedné barvě, nebo jejich barvy můžete nakombinovat. Nebo si stan nechat potisknout logem vaší firmy. Pak vám stan nahradí reklamní stánek.

Zaměřeno na konstrukci

Stany z portfolia e-shopu expodum.cz se však také liší svou konstrukcí. Ta může být buď lehká hliníková, nebo robustní ocelová. V nabídce ale najdete i party stany s hliníkovými hexagonovými konstrukcemi.

Snadná montáž i demontáž

Party stan (ten největší nevyjímaje) postavíte doslova a do písmene během několika minut. Montáž stanu zvládne naprosto každý. Bez jakéhokoliv nářadí! Problémem však není ani pevné ukotvení stanu do betonu či dlažbě. Ještě váháte? Neměli byste!