Cenově dostupné webové stránky na míru? Víme od koho!

Znáte někoho, kdo nepoužívá internet? My tedy ne. A znáte firmu, která nemá své vlastní webové stránky? Zřejmě také ne.

A jak jste na tom vy? Pokud podnikáte či s podnikáním začínáte a od vlastního webu vás zrazují vysoké ceny webdesignerů, máme pro vás řešení. A to webové stránky vyrobené na platformě WordPress. Od webových stránek z pera webdesignéra je nerozeznáte, cenově vás přitom vyjdou na zlomek jeho ceny.

Bez webu to opravdu nejde

Na kvalitním webu je dnes postavená většina podnikatelských aktivit. Bez něj totiž v podstatě není možné věnovat se online marketingu, mocnému to nástroji sloužícímu k propagaci zboží a služeb na internetu. Webové stránky v tomto ohledu představují efektivní nástroj, jehož prostřednictvím je možné podnikatelovy služby představit veřejnosti. Také mu však umožňují komunikovat se zákazníky a získávat od nich cennou zpětnou odezvu.

Kvalitní a funkční web nemusí být apriori drahý

Hodně z nás má zažitou představu, že tvorba webových stránek je extrémně drahou záležitostí, kterou si může dovolit jen hrstka vyvolených. Tak tomu ale není. Cenově dostupné jsou například webové stránky postavené na platformě WordPress. Funkční, moderní, přehledné, optimalizované a především vydělávající. Které navíc můžete sami upravovat a přizpůsobovat aktuálním požadavkům.

Obraťte se na specialisty

Troufnete si takové stránky vyrobit sami? Ani nemusíte. Od toho tu jsou zkušení programátoři ze společnosti AJAS Corporation, s.r.o, kteří vám je vyrobí na míru. Stránky s kalkulačkou i jinými aplikacemi, umožňující vkládání blogů i propojování se stránkami jiných firem. A budete-li mít zájem, mohou vám je i spravovat. K tomu vám pomohou se SEO, PPC reklamou i online marketingem.

Buďte na internetu vidět

Cena webových stránek, která samozřejmě závisí na jejich obsahu i funkci, se stanovuje individuálně. Ceny základního webu každopádně začínají na 7 500 korunách. V této ceně je administrace, design podle předlohy, základní funkce, SEO a případně i SSL certifikát. O stupeň výš je web pokročilý, který vás vyjde na dvojnásobek. Plánujete-li provozovat e-shop, tak počítejte s výdajem ve výši 20 tisíc korun. Více informací hledejte na stránkách chcibytvidet.cz. Toho totiž svým novým webem dosáhnete. Budete vidět. A mnohem víc!