Půjčovna stavebních strojů řeší potřeby firem i soukromníků

Ani firmám se nevyplatí stroje vždy vlastnit. Jednorázovou i krátkodobou potřebu stroje či strojů lze řešit využitím služeb dobře zásobené půjčovny stavebních strojů.

Společnost Norwit stavební stroje nejen prodává, ale rovněž půjčuje. Ve své nabídce má kompletní sortiment stavební mechanizace, jejíž zapůjčení realizuje v rámci celého území České republiky. Stroje si lze zapůjčit pro konkrétní práce, ale rovněž k vyzkoušení před koupí vlastního. Půjčovaná technika je velice spolehlivá, společnost dbá, aby byly stroje bezporuchové a dodává je vždy pečlivě servisované.

Průměrné stáří stroje, které půjčovna stavebních strojů nabízí, je pouhých 2,5 let. Zapůjčit si lze skutečně různé stroje a zařízení, od běžných vrtaček, až po manipulátory. Společnost sama zajišťuje odvoz i svoz strojů ze staveb.

Na prodej, servis a pronájem servisní mechanizace se firma Norwit specializuje již 30 let

Kvalitní tým, to jsou nejen obchodní zástupci ve všech regionech, ale především zkušení servisní technici, díky nimž je technika vždy stoprocentní. Firma zastupuje přední výrobce stavebních strojů a neustále rozšiřuje svůj sortiment jak co do prodeje, tak pokud jde o půjčovnu. Novinkou pro rok 2020 je rozšíření produktového portfolia o zvedací plošiny.

Jaké kategorie strojů Norwit půjčuje?

Nově jsou to již zmíněné pracovní plošiny. Celou obrovskou kategorii stavebních strojů tvoří stroje pro zemní práce – od manipulace s materiálem, přes jeho přepravu až po hutnění. Dále je to výroba energie, řezání diamantem, jádrové vrtání, odvlhčování apod. Firma půjčuje lešení a shozy. Nechybí kvalitní výrobky související s péčí o zahradu. Nabízí též vleky od 750 do 3500 kg a další stroje a zařízení.

Firma půjčuje za nízké ceny a přijatelnou kauci. Velkou výhodou je existence rozvozové služby, která zajistí dovoz strojů až na místo určení. Není proto nutné shánět vlastní dopravu.