Regálové systémy Radioshuttle využívají celý objem skladu na maximum

Skladovací prostory jsou drahé, z toho důvodu se určitě vyplatí investovat do dobrého regálového systému, který zaručí, že dostupný prostor využijete na maximum do posledního centimetru krychlového.

Tím dobrým regálovým systémem může být například shuttle systém Radioshuttle. Vyrábí se ve Švédsku, dostupný je i v Česku. Výrobce má za sebou přes 30 let zkušeností a své výrobky instaluje po celém světě.

Šestá generace dovedená k dokonalosti

Za těch 30 let už výrobce vytvořil šest generací. Policové regály aktuální šesté generace jsou rychlé, inteligentní a flexibilní. Jsou plně připravené pro Průmysl 4.0 a také pro váš byznys!

Firma si zakládá na tom, že si všechny komponenty vyrábí sama, proto spolu dokonale fungují. Sama také vymýšlí řešení, která jsou praktická.

Své zboží si do regálu můžete rovnat systémem FIFO – tedy co první naskladníte, půjde první ven. To je skvělé pro sortiment citlivý na expirační data. Zároveň je možné uplatnit opačný přístup, tedy FILO – co jde první dovnitř, jde poslední ven.

Skladový prostor využitý na maximum

Systém Radioshuttle v kombinaci s mezaninem zaručuje otevřený pracovní prostor na zemi a nad ním skladový blok. Skladový prostor využijete na maximum. Zároveň je možné ho kombinovat s pikovacím tunelem. Pro manipulaci zásobních palet se využívá manipulační technika.

Chytré komponenty pro lepší použitelnost

Kolejnicové vedení s širokým horním vstupem umožňuje dávat shuttle do konstrukce snadno a rychle. Naváděcí lišta navádí paletu vertikálně i horizontálně na první pozici. Boční rámová uličková ochrana a strojní síťová ochrana zajišťují trvale bezpečný provoz. Lze doplnit i ochranu přední a zadní strany.

A ještě jeden poznatek na závěr. Se systémem Radioshuttle ušetříte prostor, finance i energii. Když dobře optimalizujete skladové prostory, snížíte emise CO2, které byste jinak způsobili svícením, klimatizací, vytápěním i manipulací.