Pojištění odpovědnosti si sjednáte snadno, může být velmi praktické

Nikdy bohužel přesně nevíme, co se stane za hodinu nebo zítra ráno, nemáme křišťálovou kouli, která by dokázala stabilně předvídat věci budoucí. Právě proto tu jsou ale pojistky, abychom nemuseli mít zbytečný strach z budoucnosti. Když například něco nedopatřením rozbijeme v regálech obchodů nebo způsobíme jinou škodu, řeší ji za nás pojistná smlouva. Pokud ji tedy máme sjednanou, protože pojistka na blbost, jak se říká lidově, ještě není tak rozšířená, jak by mohla být. Uvažujete o něčem podobném také? Sjednání může být i otázkou několika málo minut.

Jednoduchá smlouva bude přesně na míru

Nehoda poblíž lyžařských vleků? Rozbité okno nebo podobné nepříjemnosti, které se zkrátka mohou někdy přihodit úplně každému? Právě na tyto případy je vhodné pojištění proti blbosti, s nímž máte také jistotu celosvětové platnosti. Nedojde tedy k překvapením na zahraniční dovolené, nemusíte řešit dodatečná připojištění a ztrácet čas administrativními formalitami.

Pod jednou smlouvou pak mohou být všichni členové vaší domácnosti, což je další výhoda, která ušetří zbytečné papírování navíc. Navíc má pojistka limity pojistného plnění nastavené shodně pro majetkové i finanční škody, ale i eventuální újmy na zdraví. Nemusíte tak řešit složitou řadu čísel a potvrzovat k tomu různé detaily.

Vždycky to bude bez spoluúčasti

Sjednání pojistky s nulovou spoluúčastí, to je dnes už téměř tradice. Vybrat si můžete i mezi čtveřicí nabízených pojistných limitů – ty jsou dostatečně vysoké, aby pokryly prakticky každou běžnou škodu vzniklou v občanském životě. Tři, pět, sedm, ale i deset milionů korun, záleží jen na vás, co si přesně vyberete. Pojištění si můžete sjednat i jako zaměstnanec, pak je řeč čísel jiná. Celosvětová územní platnost je ale samozřejmostí i zde a můžete si zvolit i tarif Řidič PLUS, jenž je určen pro ty, kdo jsou při výkonu povolání za volantem osobních aut opravdu často.