Užijte si letní dovolenou v kempu na plno

Letní sezóna je už za rohem. Chystáte se na dovolenou do kempu – ať už v Česku, Chorvatsku nebo kdekoliv jinde? Máme pro vás pár tipů na skvělé letní sporty, které si užijete s celou rodinou.

Klasické letní sporty – co si nezapomenout vzít s sebou do kempu?

Chystáte se k vodě s dětmi?

Potom byste určitě neměli zapomenout kromě klasického plaveckého kruhu pro nejmenší zabalit ani dětské plavecké brýle. Nejenže dětem pobyt ve vodě zpříjemní, ale především jejich oči ochrání před bakteriemi i dalšími nečistotami, se kterými se můžete ve vodě setkat. Hodit se budou také boty do vody, a to jak pro malé, tak i pro dospělé.

Nezapomeňte ani opalovací krém a lehátko, na kterém si užijete zaslouženého odpočinku.

Chvíle strávené u vody – zvlášť s dětmi – jsou ty, na které budete ještě za spoustu let užívat. Tak doma zapomeňte veškerý stres a prostě si to hlavně užívejte.

Jak si dovolenou v kempu trochu zpestřit? Můžete zkusit rodinný paddleboard!

Paddleboard je skvělou netradiční zábavou pro celou rodinu

Lodičky jsou super zábava, ale po chvíli se také omrzí. Co letos zkusit něco trochu nového? S paddleboardem už jste se nejspíše setkali. V letní sezóně nejdou lidé na těchto prknech přehlédnout – ať už na řece, u rybníka nebo na přehradě – všude se to paddleboardisty jen hemží.

A co že na tomto prkně všichni mají?

Jedná se o skvělou zábavu vhodnou opravdu pro každého. Na paddleboardu si mohou užít chvíle odpočinku kompletní začátečníci – třeba v leže, ve stoje, v sedě – jak jen vám to vyhovuje, tak i milovníci extrémních sportů. Ti na paddleboardu mohou sjíždět peřeje a jiné divočejší úseky řek.

Skvělou volbou na dovolenou do kempu je rodinný paddleboard. Ten unese až dva dospělé nebo několik dětí a všichni si na něm mohou užít neuvěřitelné množství zábavy.

Pokud se tuto sezónu poohlížíte po něčem novém, co vám zážitek na dovolené zpestří, paddleboard pro celou rodinu je jasnou volbou!

Vodní sporty jsou skvělým relaxem pro každého

U plavání a paddleboardu to však nekončí.

Už jste s dětmi zkoušeli šnorchlování? Nebo třeba jízdu na vlastním nafukovacím člunu?

Nebojte se experimentů a užijte si letošní léto skutečně na maximum!