Pronájem dodávky se vyplatí více než koupě

V naší zemi má naprostá většina rodin alespoň jeden automobil. Obvykle se však jedná o osobní vozidlo, které je vhodné k převážení lidí, maximálně několika zavazadel. Kdo potřebuje někam odvézt třeba skříň, ten si musí sehnat dodávku.

Skvělé služby

Dodávky nerostou na stromech, jinak by měl každý před domem minimálně dvě. Jedná se primárně o užitkové vozy, které používají hlavně živnostníci, potažmo firmy. A proto se mezi kamarády příliš často nepůjčují. Kvůli občasnému převozu skříně ovšem není potřeba si dodávku kupovat, stačí si ho prostě jen pronajmout u profesionálů typu Van2Go.

Tato půjčovna nabízí svým zákazníkům pronájem dodávky za skutečně velkorysé ceny, a to v obou svých pobočkách, jež se nacházejí v Praze a Ostravě. Na obou místech má navíc zákazník jistotu, že dostane stejné služby.

Ty jsou, na rozdíl od cen, na skutečně vysoké úrovni. Je zde možné půjčit si dodávku nejen na pár hodin, respektive dnů, ale například i na několik měsíců, či dokonce let. V takovém případě klient pochopitelně nejezdí pouze v jednom vozidle. Dodávky se dle dohody postupem času mění.

Příjemná otevírací doba

Většina lidí provádí pronájmy dodávek zásadně ve dne. Ovšem nikoliv protože by jim to tak vyhovovalo. Důvodem je otevírací doba takřka všech půjčoven na českém trhu. Ta bývá docela striktní.

U Van2Go na to šli trochu jinak a zákazníci tudíž mohou přijít prakticky kdykoliv. Otevřeno je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kdo tedy bude potřebovat půjčit si vůz například o půlnoci, ví, kam se má zastavit.

Je ovšem vhodné dát předem vědět, jinak se může celý proces protáhnout. Přeci jen je noční směna z pochopitelných důvodů pomalejší. Hodně věcí však stačí vyřídit přes telefon a zákazník se tímto krokem zbytečně neokrade o čas při čekání na vyřešení všech podstatných formalit.