Zdravější kouření je reálné

Vdechování kouře s nikotinem je koníček, kterému se věnují miliony lidí po celém světě. Problém je, že tato záliba nepatří mezi nejzdravější, ba právě naopak. Navíc jsou cigarety příšerně drahé, takže jsou kuřáci často nuceni kupovat levnější a zároveň horší typy, což se negativně projevuje i na chuti.

Kouřit je však možné o něco zdravěji a kupodivu i za menší peníze. Stačí se zaměřit na elektronické kuřivo.

Nula procent dehtu

Jedním z hlavních činitelů, které způsobují kuřákům zdravotní potíže, je dehet. Nejedná se však o jedinou toxickou látku, jež se v cigaretovém kouři běžně vyskytuje. Při hoření tabáku se totiž generuje celá řada dalších škodlivin, které mají na člověka velice negativní vliv.

Kdo chce do těla stále dostávat nikotin, který sice není zdravý, nicméně je mnohem méně nebezpečný než výše zmíněná látka, měl by se skutečně raději přeorientovat na elektronické cigarety. Ty totiž fungují na zcela jiném principu, díky čemuž jsou po zdravotní stránce mnohem přijatelnější.

Veřejná místa

Další velkou nepříjemností pro kuřáky je nemožnost vychutnat si svou tabákovou tyčinku, kdekoliv se jim namane. Vlastně se dnes nedá kouřit skoro nikde, alespoň ne v rámci veřejných prostor. Dokonce i hospody, jež byly kdysi plné neproniknutelného dýmu, jsou v současnosti nekuřácké. Ovšem pozor, vapovat v nich jde pořád. A nejen tam.

Elektronickou cigaretu si může člověk zapnout třeba i v zoo. Samozřejmě, ne všechny prostory vapování umožňují, nicméně rozhodně se najde několikanásobně více míst, kde lze na rozdíl od klasických cigaret užívat ty elektronické.

Vlídná cena

Skutečně neexistuje mnoho důvodů, proč lpět na klasice, když je snadné vstoupit do 21. století a začít místo kouření vapovat. Kdo chce jo ušetřit, nemusí si hned pořizovat model s vyměnitelnými náplněmi, ale třeba jen jednorázovou ecigaretu.

Jednorázové cigarety elektronické jsou si cenově velmi blízké s tradičním kuřivem, a dokonce poskytují i obdobné množství potáhnutí. Pro kuřáka, který chce přejít k vapování, neexistuje lepší produkt.