I ve firmách je nutné zajistit správné vnitřní prostředí

Při zařizování každé domácnosti se vždy snažíme o to, abychom si zařídili co největší komfort bydlení. K tomu samozřejmě patří dokonalé vybavení interiéru, ale také zajištění ideálního vnitřního prostředí v domácnostech. Zdravé a příjemné ovzduší je v dnešní době vyhledávaným prvkem do moderního bydlení. Ve firmách význam zajištění ideálního vnitřního prostředí mnohdy podceňujeme. Přitom správné vnitřní prostředí tvoří velmi podstatnou část zajištění ideálních pracovních podmínek.

Žádný zaměstnanec nepracuje rád, když je mu zima nebo vedro!

Každý zaměstnavatel by se měl snažit o zajištění ideálních pracovních podmínek už ve svém vlastním zájmu. Když totiž zaměstnanci nebudou mít pro pracovní výkon ideální podmínky, je vysoká pravděpodobnost, že nebudou pracovat tak, jak by mohli. Nikdo nemá rád, když je mu v práci vedro nebo zima. I v zimě se ale dá v interiéru docílit vyšších teplot a v létě příjemného chládku. Stačí jen vybrat ta správná vzduchotechnika.

Specialistou na našem území je SORKE s.r.o.

Společnost SORKE s.r.o. se již od svého založení v roce 1995 specializuje na oblast zajištění ideálního vnitřního prostředí staveb v rodinných domech, firmách, průmyslových halách i v restauracích a barech. Na svém kontě má tedy již obrovské množství zkušeností a úspěšných realizací. Veškeré realizované systémy a zařízení SORKE s.r.o. navrhují podle individuálních potřeb daných objektů a přání klientů. Výsledkem je vždy vzduchotechnika na míru se snahou o minimalizaci provozních nákladů a maximální účinnost.

Řešení pro chlazení i vytápění

SORKE s.r.o. navrhuje a realizuje vysoce účinná řešení v oboru chlazení i vytápění objektů. V oblasti vytápění se jedná především o rekuperační jednotky. Pro chlazení zase naopak využívá chladiče vzduchu nebo chladící jednotky. S oběma druhy (vytápění i chlazení) má bohaté zkušenosti ze soukromého i veřejného sektoru.

Kompletní informace a nabídku vzduchotechniky najdete na www.sorke.cz.