Nechcete platit vysoké marže autobazarů? Nakupujte auto přímo od majitele!

Pokud jste již někdy kupovali ojetinu, jistě víte, kolik pátrání, hledání, stresů a nervozity je s tím spojeno. Ať se spoléháte na zavedené autobazary, kupujete auto na doporučení přes známé, nebo prostě prohlížíte inzeráty a čekáte, co vám padne do oka, vždy má koupě staršího vozu punc malého dobrodružství, protože pokaždé kupujete více či méně zajíce v pytli.

Autobazar poskytne zákaznický servis, ovšem velmi předražený

Leckdo se spoléhá raději na služby autobazarů, ovšem v dnešní době internetu, kdy si sami můžeme auto prověřit, je jejich přínos spíše diskutabilní. Prodejce vám sice přednosti vozu vylíčí v růžových barvách, o historii auta se však nemáte šanci dozvědět prakticky nic. Netušíte, kdo v něm jezdil před vámi a často ani to, jestli šlo o jednoho majitele, nebo jich už bylo dvacet. Když se pak projdete mezi vystavenými auty, nelze se zbavit dojmu, že jsou ty ceny na ojetiny jaksi vysoké. Samozřejmě, i autobazar přece musí z něčeho žít...

Koupě od majitele má mnoho výhod

V současnosti se mnoho lidí raději obejde bez prostředníků a auta nakupuje a prodává přímo. Nezanedbatelnou výhodou je kontakt s původním majitelem, možnost zeptat se ho na cokoli a dostat nazpět přijatelnou odpověď, ne jen předem připravené, nicneříkající fráze prodejců z autobazarů. Pokud se však nechcete spoléhat jen na svou intuici, zamiřte na webové stránky Fairplayauto.cz, kde najdete přes tisíc inzerátů na přímý prodej auta, nebo naopak můžete po registraci nabídnout ke koupi to své. K dispozici je autorádce, který vám pomůže ujasnit si požadavky na nový vůz, možnost prověření VIN kódu renomovanou společností Cebia za zvýhodněnou cenu, asistence mechanika při koupi vozu i možnost financování a pojištění automobilu. To vše bez nutnosti zavázat se pochybnou smlouvou.

Fairplayauto.cz znamená nákup a prodej aut bez rizika, zbytečně vysokých investic, avšak s plným komfortem a odbornou podporou.