Přestaňte zbytečně utrácet za plyn!

Topná sezóna pomalu začíná a možná i vám přibývají vrásky na čele, protože se začínáte děsit, kolik tento rok v plynu „projedete“. Ceny šly opět nahoru, meteorologové předpovídají trvale chladné počasí – pokud nechcete platit za plyn zbytečně moc, je na čase vybrat správného dodavatele. U koho se dočkáte skutečné nízké ceny?

V České republice už dávno nepůsobí jeden dominantní dodavatel plynu. Naopak – nabídka se rozrostla a nyní je možné vybírat z desítek dodavatelů. Nabídky se mohou cenově lišit i o několik tisíc ročně. Jistě i vy najdete ve své firmě řešení, jak našetřené peníze investovat.

Kde nejvýhodněji?

Z detailního srovnání ceny plynu pro domácnosti i firmy vychází nejlépe společnost Enra Services s.r.o.

Příklad:

Za předpokladu, že se plyn v domácnosti používá k topení, ohřevu vody i při vaření, se roční spotřeba u plynu od Enra Services s.r.o. pohybuje na hranici 22 113 Kč. Za dodržení stejných podmínek a odběru plynu například od Lama energy odběratel zaplatí až 23 896 Kč, u Pražské plynárenské se roční náklady pohybují okolo částky 25 769 Kč. Díky Enra Services s.r.o. je možné ušetřit i tisíce korun ročně. Porovnání ceny plynu od více dodavatelů nabízí tato kalkulačka plynu.

4 výhodné tarify

Enra Services s.r.o. se neomezuje jen na jeden tarif, nabízí hned 4 varianty. Velkou oblibu si získává tarif eFIX24. Jeho velkou výhodou je garance nejnižší ceny plynu na 24 měsíců, což každému umožní mít výdaje za plyn pod maximální kontrolou.

Pro majitele firem je určitě zajímavý i tarif ePLYN. I v rámci něj získáte garanci nejnižší ceny na trhu, a to díky „omezení“ v komunikaci s Enra Services s.r.o. V rámci tohoto tarifu budete s dodavatelem komunikovat výhradně on-line. Společnost nabízí ještě tarif standard a fix24.

Jak změnu dodavatele zařídit?

Pro laika dokáže být změna dodavatele během na velmi dlouhou trať. Dodavatelé plynu nemají rádi, když je klienti opouští. Snaží se je udržet a není lehké se z jejich moci vymanit. Pokud se rozhodnete pro přechod k Enra Services s.r.o. nebudete muset složitý proces řešit. Enra Services s.r.o. se o všechny náležitosti postará za vás a pomůže i s řešením sporných případů, kdy dodavatel nechce odběratele „pustit“.