České Budějovice – město plné kontrastů, které stojí za návštěvu

České Budějovice je významné město s téměř sto tisíci obyvateli, které se rozprostírá v jižní části Čech. V jihočeské metropoli je koncentrována spousta muzeí a historických skvostů. Na své si přijdou také milovníci zlatavého moku, neboť mohou navštívit místní pivovar. V Českých Budějovicích byste měli zůstat několik dní a po prozkoumání celého města se můžete vydat do dalších cenných měst, jako je Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov či Třeboň. V následujících řádcích vám prozradíme, kde si rezervovat cenově přijatelné ubytování České Budějovice.

Pakliže chcete navštívit jihočeskou perlu, nabízí se vám apartmány České Budějovice. Poskytnou vám komfortní pobyt v samotném centru historického jádra města přímo u Vltavy, přičemž budete mít vše na dosah ruky.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování

Ať už hledáte krátkodobé či dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích, apartmány Zadní Mlýn vám budou svou cenou naprosto vyhovovat. Majitelé poskytují dlouhodobým hostům příjemné a zajímavé slevy. V nabídce jsou apartmány s různými dispozicemi, přičemž si vyberou zamilované páry, pracovníci i rodiny s dětmi. Veškeré apartmány jsou vybavené sociálním zařízením. Samozřejmostí je autonomní ohřev vody a centrální vytápění.

Pakliže do Českých Budějovic přijedete vlastním automobilem, nemusíte se o svého čtyřkolého miláčka obávat. Ubytovacímu objektu náleží hlídané parkoviště, které se nachází asi 150 metrů od budovy. Z oken apartmánů se vám otevírá malebný výhled nejen na historické srdce Českých Budějovic, ale také na slavnou Černou věž. V neposlední řadě vás potěší, že České Budějovice ubytování má příjemný majitel, který vás velice rád seznámí s historií nedalekého Zadního Mlýna.

Vydejte se za poznáním krás jižních Čech a ubytujte se v malebném měst plném překvapení.