Krásný domov nemusí být jen sen

Krásný domov nedělá jen nábytek a vybavení, ale také bytový textil, který nejen, že dodá domovu skutečný pocit útulnosti, ale navíc je i praktický a slouží pro různé účely. Pověste si do oken zajímavé záclony nebo módní závěsy, a pokud chcete pořádné zatemnění, budou žaluzie či rolety to pravé.

Vytvořte si přívětivější domov

Při výběru správného textilu je vždy lepší nechat si poradit od odborníka. Pokud bydlíte v Českých Budějovicích a okolí, můžete se obrátit na společnost, která nabízí kvalitní bytový textil již více než dvacet let. V Českých Budějovicích má dvě prodejny a mimo samotného textilu nabízí i mnoho výhodných služeb. Můžete si nechat vyhotovit individuální realizaci do bytu, která začíná zaměřením a končí samotnou instalací. Velkým lákadlem je i designér, který přijde k vám do bytu a je navíc zdarma. Můžete si vyzkoušet záclony a jiné dekorace přímo v interiéru. Máte tak jistotu, že nekupujete nic „na slepo“. A co zde nakoupíte? Vše pro okna od záclon, závěsů, záclonových tyčí a garnýží, až po žaluzie, rolety, římské rolety či japonské stěny. Mimoto můžete zakoupit i ložní prádlo, přikrývky či polštáře, povlečení i prostěradla. Bytový textil od Marie Bártové uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Záclony nezestárnou

Záclony najdeme takřka v každém interiéru a mají v něm své místo již mnoho let. Zlepšují akustiku místnosti, dotvářejí atmosféru v domě či bytě. Vyberte si proto z širokého sortimentu Marie Bártové. V nabídce je mnoho různých druhů (žakárové, organzy či voály a mnoho dalších). Najde se tu záclona do každého okna.

Žaluzie do každého okna

Žaluzie jsou jednou z nejčastějších a nejoblíbenějších možností zastínění oken. Patří k těm finančně méně náročným, a přesto splní svůj účel. Nabídka bytového textilu České Budějovice zahrnuje jak klasické horizontální žaluzie, tak i vertikální. A rozhodně již nemusí být jen bílé, ale k dispozici je i vzorník barev. Máte tak jistotu, že si vyberete přesně takové, jaké se vám líbí.

Vylaďte si své bydlení kvalitně, hezky a hlavně s odborníky. Váš domov se tak stane skutečnou oázou klidu a pohody.