IT hardwarové řešení pro vaši firmu

Webové stránky, interní propojení počítačů, napojení na internet, zálohování dat, spojení s tiskárnou či jiným zařízením – to je jen malý výčet IT věcí, které řeší většina firem. Pokud nefunguje vše jak má, nastávají problémy. Nenechávejte nic náhodě. Představujeme vám společnost IT Done s.r.o., která nabízí IT poradenství a servis v Brně i dalších místech České republiky. Vyniká přístupem – v případě poruchy nikdy neplatíte za čas strávený neúspěšným řešením problému! Cenu opravy víte předem! Proč se s IT Done s.r.o. spojit?

IT konfigurace a instalace serverů na míru!

IT Done s.r.o. se specializuje na konfiguraci a instalaci serverů. Firma nabízí instalaci profesionálních značkových serverů Dell, které mají záruku NBD (Next Business Day). Nabízí také konfigurace a instalace serverů Brno od americké společnosti SuperMicro, která na trh uvádí výkonné servery za velmi atraktivní ceny.

IT Done s.r.o. vždy nabídne řešení namíru, které bude maximálně přizpůsobeno chodu firmy. IT Done s.r.o. poradí, jaké servery jsou pro firmu vhodné, navrhne individuální instalaci a konfiguraci databázových systémů, postarají se o poštovní servery aj. Přímo u společnosti také koupíte značkové servery (specializují se na produkty od Dell). Zaměřuje se i na deduplikace na diskových polích, individuální řešení systému zálohování aj.

Chytré Open Source řešení

IT Done s.r.o. se snaží minimalizovat zákazníkovi náklady. IT specialisté ve většině případů pracují vzdáleně, takže zákazník neplatí za cestu! Další výhodou od IT Done s.r.o. je nabídka nastavení tzv. open source softwaru – jako zákazník zaplatíte pouze za konfiguraci, nebudete muset kupovat drahý software.

Zeptejte se!

Firma působí po celé České republice, sídlo má v Brně v ulici Gorkého 87/44. Nabízí odborné IT poradenství v Brně i veškerý servis. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte společnost na +420 605 209 226 nebo na obchod@itdone.cz.