KOMPEK, spol. s r.o.

Josefa Hory 671

272 64, Kladno

  • +420 468 004 010
www.kompek.cz
Logo KOMPEK, spol. s r.o.Doporučujeme

Předmět činnosti firmy KOMPEK, spol. s r.o.

Je to již vice než 20 let, co pro vás pekárna Kompek v Kladně nedaleko hl. města Prahy, peče výrobky podle tradičních a osvědčených receptur, které jsou všem lidem zdejším i těm zdaleka blízké.

Nebylo tomu však vždy, co rodina Škuthanova a Nozarova tuto pekárnu vlastnila a mohla se podílet na jejím rozvoji. Tato rodinná tradice navazuje na důležité události v historii města Kladna i celé země české.

Příběh naší pekárny sahá až do r. 1898, kdy k původnímu Dolu Herget přibyl i parní mlýn kladenských bratrů Klingera & Poppera, kde se nacházela i Trnková parní pila a později také nové moučné silo.

Od r. 1921 je uvedena do provozu i pekárna a společně s mlýnem patřila už pod dříve existující Velkonákupní společnost družstev v Praze. Jednotlivé závody VSD pak byly rozesety po celém tehdejším státě. Díky vybudované železnici přímo k výrobně, mohly z Kladna putovat všechny produkty do ostatních prodejních míst.

V roce 1969 bylo proto velkou tragédií, když mlýn vedle pekárny vyhořel. V té době už celý podnik vlastnil státní podnik Středočeských pekáren a cukráren. Ani státnímu podniku a ani naší rodině se nepodařilo mlýn už nikdy zrekonstruovat.Od 1.4.1994, kdy jsme jako rodina pekárnu převzali, se nám však povedla spousta změn, úspěchů a modernizací. Hlavně se nám podařilo uchovat tradiční výrobu plnou původních receptur. Neustále také vyvíjíme a inovujeme všechny jednotlivé provozy, kterými jsou stará pekárna, kde pro vás pečeme chléb a běžné pečivo, dále pak výrobnu jemného pečiva a cukrárnu.

V druhu cukroví a dortů se meze nekladou a jsou plněna veškerá přání zákazníka podle jeho požadavku na tvar, chuť i velikost zákusků i dortů.

Velikou pomocí v modernizaci nám jsou státní organizace s jejich nabízenými dotačními tituly. Díky nim jsme zrealizovali některé inovace, přispívající ke zkvalitnění technologií a služeb pekárny.

Od r. 2013 také používáme nové logo společnosti společně i s novou vizuální identitou. Snažíme se držet krok s dobou i se současnými trendy a neustále se necháváme inspirovat.

V čem však zůstáváme stejní, je náš důraz na tradici, kvalitu a rodinné hodnoty.

Nejdůležitější pro nás je, abychom svým rozzářeným logem vždy vykouzlili úsměv na vašich tvářích a abyste byli pokaždé spokojeni.

Věříme, že díky vynikajícímu čerstvému pečivu a poskytovaným kvalitním službám, toho společně dosáhneme.

Nemůže být lepší pocit z práce než ten, že jsme již dvacet let stálicí na vašem stole a budeme se o to snažit i nadále............

Další informace o firmě KOMPEK, spol. s r.o.

  • IČ : 49900501
  • DIČ : CZ49900501
  • Počet zaměstnanců : 171
  • Datum založení : 1.1.1993
  • Výrobce : ano

Klíčová slova

  • pečivo

  • chleba

  • pekárna