Hilton Prague Hotel *****

Pobřežní 1

186 00, Praha 8

  • +420 224 841 111
www.hilton.com

Předmět činnosti firmy Hilton Prague Hotel *****

Poskytování ubytovacích, stravovacích a kongresových služeb na úrovni *****.
Největší hotel v České republice, první atriového typu, kde je pro hosty připraveno 788 pokojů. Pokoje jsou vybaveny ovladatelnou klimatizací, minibarem, 24 hodinových pokojovým servisem, trezorem, telefonem s mezinárodní provolbou, vysokorychlostním připojením na internet, televizí se širokou nabídkou satelitních a placených programů, playstation, kávovou sadou, žehlícím prknem a žehličkou. 15 pokojů je upraveno pro invalidní osoby. K dispozici jsou 3 typy pokojů: standardní, deluxe, executive se samostatnou recepcí, VIP klubem a volným přístupem na internet.
Pronajímáme 33 konferenčních místností včetně kongresového sálu s maximální kapacitou pro 1500 osob. Tři restaurace : Atrium, Café Bistro (non stop) a CzecHouse nabízí široký výběr specialit domácí i světové kuchyně. Zest Bar zpříjemní svým širokým výběrem nápojů, mezinárodních koktejlů a lehkého občerstvení odpolední či večerní posezení. CYBEX největší hotelové fitness centrum disponuje bazénem, vířivou vanou, párou, saunou, posilovnou, tělocvičnou vč. spinningu, squash kurtu, horolezeckou stěnou, soláriem, masážemi a kadeřnictvím s kosmetickým salónem. K návštěvě zve též Casino s možností rulety, Black Jack, pokru, výherních automatů a dalších.
Další služby: venkovní catering, půjčovna aut, objednávka limuzín, rezervace letenek, okružní jízdy, výlety, tabák, optika, květinářství, dárkové obchody, venkovní parkoviště, podzemní garáže, čištění a praní oděvů.
Hotel je umístěn 10 min. pěší chůze od centra Prahy poblíž stanice metra B a C Florenc a 30 minut jízdy autem z letiště Praha - Ruzyně

Další informace o firmě Hilton Prague Hotel *****

  • IČ : 26504430
  • DIČ : CZ26504430
  • Počet zaměstnanců : 352
  • Datum založení : 1.1.1991
  • Poskytovatel služeb : Ano

Pracovní nabídky Hilton Prague Hotel ***** Logo